Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקיפה ענקית בעזה ! 140 הרוגים של חמאס עד כה.

שניר106
שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מוצא אותם בשרשורים פוליטיים באוף-טופיק!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1.3 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אין לך בכלל מה להיות מודאג, נחש לא ארסי לארס של בני מינו!:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה יפה - היו פה הקשות חדות :lol: זה נקרא שיפור רמת הדיון :evil:

bagira - שאלה רצינית , יש נחשים מעורבים ( הכלאה או טבעי ) השאלה הועלתה ע"י הלבנבנה , שהתפלאה כי לשחור אין תשובה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתכוון כמו למשל בכלבים?

בעיקרון יש הכלאות בין מינים שונים אבל זה לא מקובל (בערך כמו שבעל לברדור שהוא חבר במועדון הלברדור ירביע אותו עם בוקסר), מצד שני יש בזוחלים עניין של מופעים, זאת בדיוק אותה חיה אבל בצבעים שונים, הנה דוגמא לאתר שמפגין את 25 המופעים הנפוצים של נחש שנקרא כרכן תירס.

ברור שכל הכלאה של 2 מופעים כאלה כבר תיתן מופע חדש אבל הוא כבר נחשב כהצלבה של 2 מופעים ולא מופע עצמאי.

בקשר להכשות ההדדיות בפורום ולחילוקי הדעות, נראה לי שלפעמים חלק מהמגיבים שוכחים שכולנו יהודים וכולנו אחים, נכון שלפעמים יש דעות שונות, ונכון שלפעמים יש איזה הזוי אחד שמשחרר הצהרה ביזארית שמקפיצה עליו את כל הצד שמנגד אבל בסופו של יום, כולנו באותו צד ולכולנו אותה מטרה, כולה קצת חילוקי דעות על הדרך להגיע לשם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלפעמים חלק מהמגיבים שוכחים שכולנו יהודים וכולנו אחים

אני זוכר לפחות שני גולשים שהם לא יהודים.

בוא נסכים שכולנו בני אדם.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bagira - תודה על התשובה , פשוט הנחשית הלבנה שלי חמה - והיה ספק אם היא אורגנלית :wink:

ו שי - צודק מאוד - " דרך ארץ קדמה לתורה "

אני אמשיך להכנס בכם ( כי אחרת ישעמם ) :lol: , וגם ללמוד , וכמובן לפרגן כשצריך - ברוח חברית טובה .

אייל .

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד לממשלת אולמרט על מבצע עופרת יצוקה, הצלחה כבירה.

2 קאסמים משופרים נחתו באשקלון בשבת בבוקר ועוד אחד בערב, ומאז הפסקת האש מעל 70 טילים ופצמרים נחתו בשטח ישראל.

הצבא הביא תוצאות צבאיות חד משמעיות, אך הדרג המדיני בראשות אולמרט \ ליבני \ ברק הצליחו למסמס את כל ההישג הצבאי במריבות טיפשיות וכרגיל אצלהם עיסוק בתפל ולא בעיקר.

החמאס הוכיח שוב את מה שידענו קודם, שלום זה לא אופציה , וירי טילים היא דרך חיים עבור אירגון טרור.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, רק ליבני/ברק אשמים ובגלל זה ליברמן רוצה להקים מדינה פלסטינאית גם בגדה וביבי מתחנן שליבני וברק יהיו בממשלה שלו.

כל זה לא קשור לעובדה שלדעתי מדינת ישראל על כל מנהיגיה מכל הצדדים ממסמסת את ההישג של המלחמה ואני רק מקווה שהם שותקים כי הם יודעים משהו שאנחנו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, רק ליבני/ברק אשמים ובגלל זה ליברמן רוצה להקים מדינה פלסטינאית גם בגדה וביבי מתחנן שליבני וברק יהיו בממשלה שלו.

כל זה לא קשור לעובדה שלדעתי מדינת ישראל על כל מנהיגיה מכל הצדדים ממסמסת את ההישג של המלחמה ואני רק מקווה שהם שותקים כי הם יודעים משהו שאנחנו לא.[/quote

אתה צודק , הטריו הזה לא אחראי לדבר, כוול למבצע שהם יצאו אליו ביוזמתם, הדבר בהחלט מתאר את מעשיה של הממשלה בשלוש שנים האחרונות, חוסר אחריות כולל בכל המישורים.

ביבי מתחנן ??

ביבי מגלה אחריות וקורא לממשלת אחדות לרגל המצב העולמי הקשה , אשר משפיע ישירות על מצב המדינה, לרגל המצב הביטחוני הקשה אותו הוא מקבל ממשלה חסרת אחריות , ובכלל מצב אשר מחייב ממשלה רחבה ויציבה לאורך על הקדנציה הבאה.

אבל הוא מגלה את מה שידעתי קודם, קדימה מפלגה אשר רק ראשות ממשלה מענינת אותה, וליבני נתלית באי רצונו של ביבי להצהיר על 2 מדינות לשני עמים כסיבה עיקרית על מנת לא להקים צוותי מו"מ לשם בדיקת כינון ממשלת אחדות.

כן, הפלסטינים היא הבעיה היחידה על פי ליבני, כל השאר לא מהווה בעיה בעיני אותה ליבני.

אבל כרגיל אצל השמאל, האחריות היא רק שופר להתנגח בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביבי מתחנן ??

ביבי מגלה אחריות וקורא לממשלת אחדות לרגל המצב העולמי הקשה , אשר משפיע ישירות על מצב המדינה, לרגל המצב הביטחוני הקשה אותו הוא מקבל ממשלה חסרת אחריות , ובכלל מצב אשר מחייב ממשלה רחבה ויציבה לאורך על הקדנציה הבאה.

אבל הוא מגלה את מה שידעתי קודם, קדימה מפלגה אשר רק ראשות ממשלה מענינת אותה, וליבני נתלית באי רצונו של ביבי להצהיר על 2 מדינות לשני עמים כסיבה עיקרית על מנת לא להקים צוותי מו"מ לשם בדיקת כינון ממשלת אחדות.

כן, הפלסטינים היא הבעיה היחידה על פי ליבני, כל השאר לא מהווה בעיה בעיני אותה ליבני.

אני לא מבין, נערך תהליך דמוקרטי במדינה, הימין ניצח (אפילו בגדול) העם בחר בדרך הימין.

למה לעזאזל קדימה צריכה להצטרף לממשלה שהיא לא מאמינה בה? הרי מי שבחר בה עשה זאת רק כדי לא לראות את ביבי ורוב מצביעי הימין עשו זאת כי הם קצו באלטרנטיבה של ליבני והחברים שלה.

יתרה מכך, אין כמעט קשר בין קווי היסוד של קדימה בנושא דת, מדינה, לאום, שיטת ממשל, מדיני פוליטי. למעשה, רק בנושא כלכלה יש אולי חוט מקשר בין המפלגות (אבל במילא חלוקת הגושים בארץ לא מתייחסת להיבט הכלכלי).

אני מנסה לדמין את התגובות של אותם מצדדים להכנסת קדימה לממשלה, במידה והיא הייתה נכנסת. מילים כמו חסרת חוט שדרה, אופורטוניזם, רודף שררה היו מתחילים להופיע בפורום כמו פטריות אחרי הגשם.

הימין ניצח, שהימין יוכיח את דרכו.

הדלתא חוזרת! (לא הרומנית, האמיתית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק , הטריו הזה לא אחראי לדבר, כוול למבצע שהם יצאו אליו ביוזמתם, הדבר בהחלט מתאר את מעשיה של הממשלה בשלוש שנים האחרונות, חוסר אחריות כולל בכל המישורים.

ביבי מתחנן ??

הטריו הזה לפחות עשה משהו שאף ממשלה לא עשתה במשך 8 שנים מאז התחיל הירי.

תסלח לי אבל ממשלת שיתוק היא ממש לא גילוי אחריות וכולנו יודעים שממשלת אחדות מהמתכונת שמדברים עליה היא לא ממשלת חירום כפי שהיה באחדות של פרס/שמיר אלא ממשלה שלא תוכל להסכים על כלום.

אם הציבור בחר כפי שהימין טוען בימין אז שיקימו ממשלת ימין כפי שהציבור רצה כשבראשו עומד ראש המפלגה הגדולה ביותר בגוש אבל אם המצב חמורק כפי שביבי טוען ושהעם בחר בגוש המרכז אז שימחל על כבודו ויתן לראש המפלגה הגדולה ביותר בגוש לעמוד בראשות הממשלה ושיתישר לפי קויה.

אישית אני לא חושב שלבני היא כל כך מוצלחת ואני מפחד ממנהיגות שלה לא פחות משאני מפחד ממנהיגות של ביבי אבל ממשלת אחדות עם הבעיות שעומדות בפנינו כיום היא ממש לא אופציה טובה (אןלא אם אתה מגדיר את הישרדות הממשלה קדנציה שלמה כמטרה חשובה). יש חילוקי דיעות מדיניים (2 מדינות לשני עמים תוך ויתורים משני הצדדים מול אוטונומיה חלקית והמשך תלות) , הבדלי תפיסה כלכלית תהומיים (הפרטה מלאה וריסוק ועדים מול עבודה עם הועדים וויסות המשק), חברתית (קיצוץ הקצבאות והורדת מיסים במטרה לעודד צמיחה מול תמיכה בחלשים כדי לצמצם פערים) ועוד. ממשלה כזו לא תוכל לתפקד ולמרות שאני איש שמאל בהשקפותי אני מעדיף ממשלת ימין על ממשלת ניוון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שטובת המדינה אינה חשובה, בסדר זה בהחלט מאפיין את המצב היום במדינה, העיקר השלטון ולא המדינה.

על עקרונות קדימה היו נשכחים מזמן אם היה מוצע ללבני רוטציה, או אז הכל היה נופל למקום.

דרך אגב, ההבדלים בין קדימה לליכוד לא גדולים, ונסובים בעיקר על המדינה הפלסטינים .

אתה רוצה להזכיר לה מה עשתה ממשלת קדימה\ עבודה עם נושאי ברית הזוגיו ואו שינוי שיטת הבחירות ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל זה לא קשור לעובדה שלדעתי מדינת ישראל על כל מנהיגיה מכל הצדדים ממסמסת את ההישג של המלחמה ואני רק מקווה שהם שותקים כי הם יודעים משהו שאנחנו לא.

כן, אם נסכם את כל מה שאתה אומר בהודעותיך האחרונות: ביבי אשם גם כשהוא בממשלה וגם כשהוא לא בממשלה.... אחלה התנסחות.

אני מקווה שבקרוב תקום ממשלה שתרסק את יישות הטרור הפלסתינית, והפעם גם תסיים את העבודה. (בניגוד לממשלת שמאלמרט)

אז מה, נהנית מהרקטה בשבת על הבוקר מחבריך שוחרי השלום? (שכבר תקעו לך סכין פיזי בגב)

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5585 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...