Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית car pc

bart
שימו לב! השרשור הזה בן 5569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם עיסת נייר לעומת זאת אני אלוף!:mm_wink:

בתכלס, אפשרי שתכין את הכל מעיסת נייר ורק בסוף תן שכבה אחת של פיבר (דבר פשוט מאוד) :-D (אני צוחק אבל חושב שזה בהחלט אפשרי)

Morel Dotech + MT22 - JBL 75.4 - Hertz ES250

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אוותר על פינת היצירה כרגע.גם ככה ייקח זמן עד שהפרויקט יתחיל אז יש לי זמן להחליט אם ללכת על 629(7 אינצ' 2DIN) או 701(מסך ממונע 1DIN), שניהם של ליליפוט.

ה701 פותר את הבעיה.ה629 יוצר אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוותר על פינת היצירה כרגע.גם ככה ייקח זמן עד שהפרויקט יתחיל אז יש לי זמן להחליט אם ללכת על 629(7 אינצ' 2DIN) או 701(מסך ממונע 1DIN), שניהם של ליליפוט.

ה701 פותר את הבעיה.ה629 יוצר אותה.

קח בחשבון שה629 הוא לא דאבל דין אמיתי

הוא ארוך יותר בכמה מילימטרים מה שמצריך התאמות

הוא לא 2DIN P&P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת בשנה שיש לי את המחשב מעולם לא הייתי צריך לקחת אותו הביתה הוא לא יצא מהרכב

יצא לי כמה וכמה פעמים שהייתי צריך להוציא אותו מהרכב

וחוץ מזה במקרה של פנצ'ר למשל אני ארצה אפשרות להוציא אותו מהבגאז למושב האחורי לדוגמא ככה שזה לא דבר רע לעשות אם המחשב יושב בבגאז'

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוותר על פינת היצירה כרגע.

אתה יודע, לבנות CarPC זה כבר פינת יצירה.. הלוואי שזה היה פלאג אנד פליי. לא כדאי, אם כבר, להוסיף מעט יצירה?

נראה לי אצלי אדחוף טאצ'סקרין 10" בקונסולה, אני גם בונה על יציאת המיזוג המרכזית העליונה - להשתיל בה רמקול סנטר, כשיהיה בשוק קצת יותר מוסיקה בפורמט "הנכון", לנצל את הכל. מעבד קול כבר יש..

אה, ואז אפתח ת'רד למה רמקולים מאחור זה דבר חשוב.. :-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתרון אחר ל"בעיי"ת הזוית.. הוא להנמיך את הכיסא :lol: או לבנות לכסא נהג בניה מפיבר שישב בדיוק ממול המסך :oops: - אין סיבה להילחץ, יצא לי לראות דאבל-דין באיביזה והראות בסה"כ בסדר.

לא הייתי נוגע במסכים ממונעים - רק בעיות. חוץ מזה הם באים בד"כ עם מסכי מגע "לא משהו" - חוץ מה XENARC 7000 שעולה המון ויש איתו בעיות מסוג אחר..

צביקה - גם אני חשבתי בכיוום של DVDAUDIO ברכב אבל ממה שקראתי, מדובר בסיוט לא קטן מאחר שלא מדובר בהקלטה נורמאלית סטריאופונית אלא הקלטה של חמש.1 ערוצים שלוקחת בחשבון +- איפה ממוקמים הרמקולים, כך שלהתאים את זה לרכב זה חתיכת סיפור ויהיה מאוד קשה לבצע את זה ועדיין להישאר עם SQ אמיתי - כל כך הרבה מקורות השמעה (רמקולים שונים) מהרבה כיוונים שונים שמשמיעים צליל שונה (זה לא סטריאו שמחולק +- לימין ושמאל בחיתוכים מסויימים, אלא, אלו חמש ערוצי השמעה נפרדים שונים שמתבגלנים בחלל מאוד קטן יחסית להקלטה המקורית.

לעומת זאת, אני חושב ש SACD ברכב יכול להיות משהו מטורף ברכב וגם בבית, רוב האודיופילים מעדיפים אותו על פני DVDAUDIO.

משמע - סנטר בקונסולה יהיה טוב רק לסרטים וגם אז, רוב הסאונד (הסיגנאל הווקאלי) ישמע ממנו - ככה זה ב DD וב DTS

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא ארוך יותר בכמה מילימטרים מה שמצריך התאמות

הוא לא 2DIN P&P

כבר באחת ההודעות הקודמות קישרתי לת'רד של התקנה באיביזה.אני מודע לבעיה.

אתה יודע, לבנות CarPC זה כבר פינת יצירה.. הלוואי שזה היה פלאג אנד פליי. לא כדאי, אם כבר, להוסיף מעט יצירה?

מומלץ בחום להוסיף יצירה.אבל לי אין כישורים לעשות את זה(אין לי מושג איך עובדים עם פיבר,ואין לי דרך ללמוד).כסף זה בעיה כרגע כי אני מובטל...(יש למישהו הצעת עבודה לסטודנט אולי?:?).אז ההשקעה היא במגבלות עבודה שאני יכול לבצע לבד.

פיתרון אחר ל"בעיי"ת הזוית.. הוא להנמיך את הכיסא :lol: או לבנות לכסא נהג בניה מפיבר שישב בדיוק ממול המסך :oops: - אין סיבה להילחץ, יצא לי לראות דאבל-דין באיביזה והראות בסה"כ בסדר.

לא הייתי נוגע במסכים ממונעים - רק בעיות. חוץ מזה הם באים בד"כ עם מסכי מגע "לא משהו" - חוץ מה XENARC 7000 שעולה המון ויש איתו בעיות מסוג אחר..הזוית באיביזה גורמת לך להזיז את הראש כשאתה רוצה לראות משהו באור יום.אני מחפש את הפיתרון,ואם אני לא אמצא אותו אז נאלץ לסבול,ומקסימום אחרי זה נשנה הכל בעזרת פיבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיפוד מאיפה בדיוק המסקנות האלה של מסכי מגע ממונעים "לא משהו" חוץ מ XENARC ?

כן אני חושב שמסכים ממונעים הם בעייתים מבחינת נזקים שיכולים לקרות לגלגלי שינים ולמנועים אבל להגיד שהמגע שלהם על הפנים זה ממש לא נכון אני מבטיח לך שגם אלה שלא עולים 600 דולר (!!!) ליחידה מתפקדים מצויין!

אתה קופץ למסקנות בלי בסיס, היה לך רכיב אחד כזה מותקן אצלך באוטו שאתה מוסר מידע כזה בכלל?

הרי אתה בעצמך אמרת שצריך לנסות ופה ושם ולא לשלול על הסף.

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POZ, אתחיל ואומר שהניסיון שלי עם מסכים ממונעים ברכב מסתכם ב 2 מכשירי DVD ממותגים, החד קנווד והשני קלריון, שניהם מדגמי 2007-2008 ומשניהם התאכזבתי בכל הקשור לעניין הממונע, זה בעייתי, לא תמיד נסגר טוב והם גם נמצאים על ציר כך שהם רועדים קצת יותר בזמן נסיעה.

צודק, עם מסכי CAR PC אין לי ניסיון מעשי. אבל, אני בעצמי חיפשתי לי מסך שכזה לפרוייקט הנוכחי והפכתי את העולם למצוא חברות ודגמים. אם תבדוק, תוכל לראות שמבחינת נתונים יבשים רוב המסכים הממונעים סובבים סביב ה CONTRAST 250 BRIGHTNESS 250 זאת בעוד מסכים כמו 629 וה XENARC סובבים סביב ה 400-500..

אני לא מדבר בכלל על INFILL שמוגדרים מאוד גבוה ועולים פי 6-7.

מבדיקת ביקורות ב MP3CAR וב DIYMOBILEAUDIO עולה שמבית המסכים מהסוג הזה, כולם באיזושהי דרך לא משהו, מבחינה זו או אחרת, הם רגישים יותר לתזוזות של הרכב ויש שאומרים שגם בשל הצורך בהנעה, הכבלים הגמישים הארוכים יותר שבפנים הופכים אותם לרגישים יותר לספיחת סיגנאלים ורעשים בתמונה.

כמו כן, תמצא שרובם מבוססי רגש מגע של 4 חוטים שנחשב נחות יותר מה 5 חוטים (אל תשאל למה, אני לא יודע, לא מבין בזה, אבל זה מה שאומרים שם..

ה XENARC 7000 היה אמור לשנות את התמונה אבל נכון לעתה הופסק הייצור כיוון שהתגלו כשלים חמורים בייצור ובממשק המשתמש.

אני לא שולל, אין לי שום ניסיון מעשי כאמור עם שום מסך ברכב ואני אפילו אשמח ללמוד אחרת. אני רק אומר שכשאני חיפשתי לעצמי, הובהר לי שאין טעם ושהיצע המסכים הממונעים המוצע כרגע פשוט לא טב כמו האחרים.

יש שמועה ב MP3CAR על מסך ממונע של ליליפוט שיצא ב 2009 ושיבוסס על ה 629 עם תאורת LED ועם גלגלי שיניים כפולים (משני צידי המסך) מאלומיניום ועם רדיו USB מובנה. הלוואי, בנתיים זו רק שמועה.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

POZ,

אם תבדוק, תוכל לראות שמבחינת נתונים יבשים רוב המסכים הממונעים סובבים סביב ה CONTRAST 250 BRIGHTNESS 250.

לא בטוח.הlilliput gl701 הוא קצת חזק יותר:

Key Specification:

screen Size: Diagonal 7 "

Dot Resolution (RGB): 800(H) x480(V) = 1,152,000 (dots)

Aspect Ratio: 15:9

Contrast: 250:1

LCD Brightness: 350cd/m2

Viewing Angle:45/60(U/D),65/65(L/R)

Operating Voltage:DC 11-13V

Power Consumption:

Dimension (mm): 1DIN(179W x 49H x 190D)

זה מהאתר של ליליפוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאפשר לתת קרדיט למסכים הנפתחים שיש היום אומנם הם לא מגיעים לאיכות מסך דאבל דין קבוע בדרך כלל אבל בכל זאת הם מבצעים את תפקידם ואפשר להנות מהם אין מה לפסול חד משמעית כל דבר שנראה קצת פחות טוב

כמו שאתה רואה שאנשים קונים HUים נחותים יותר ונהנים מהם אין שום סיבה שלא יוכלו להנות ממסך יוצא שהוא באיכות X ולא באיכות X+1.

אני בהחלט מברך את העניין של לתת עצות מהנסיון כדי שאנשים יוכלו לקבל כיוון לגבי מה הם רוצים

:)

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

poz אני מסכים איתך לגמרי.גם לקיפוד יש נקודה טובה.

מסך נפתח שהוא באיכות טובה,אבל לא מעולה,עלול לסבול מזעזועים קשים.יש לי איביזה קופרה,אוטו עם שיכוך זעזועים כמו נגמש בנסיעה בגולן(=אין שיכוך.כל אבן עוברת לעמוד שדרה.כל בור עושה לך פחד שהאוטו נשבר). אז זה די מפחיד לשים מסך שאתה לא יודע אם הוא ישרוד...

ודרך אגב קיפוד - יצא מסך חדש של ליליפוט - gl702 ואני כרגע מברר את הפרטים שלו.הוא מופיע באתר של ליליפוט אבל לא בשום מקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שקצת מגזימים בתיאור רגישות המסכים הממונעים.

נכון, גם אני חושב שהטוב ביותר הוא מסך מקובע. אבל לגבי הקופרה הקשיחה, אני יכול לומר לך שאצל אליקו יש מסך ממונע DVD ברכב פנאי מונמך ומוקשח, עם זעזועים אדירים מהסאבים, ולא נרשמה אצלו בעיה מיוחדת.

למרות כך, אני אעדיף מסך מקובע, ומסיבות נוספות כמו עיצוב ושילוב המסך בקונסולה.

חוץ מזה, איפה אמצא 10.4 אינשט ממונע?:-D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5569 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...