Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בבניית car pc

bart
שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 225
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

המסך הוא מסך מגע חשמלי הכולל חיבור USB קדמי וכן צורב/DVD קדמי.

החברה היא revosys

המסך הוזמן לפני שבועיים ועוד לא יצא אפילו לכיוון ישראל (הוא מיוצר בהזמנה מיוחדת, הם חברה קטנה שמחכה ל 20-30 הזמנות לפני שהם מתחילים לייצר.

הנה לינק ל EBAY אני הזמנתי מהחברה ישירות ולא דרך EBAY - אני מקווה שלא להתאכזב

http://cgi.ebay.com/NEW-2009-7-Double-DIN-VGA-Monitor-for-CarPC-Car-PC_W0QQitemZ130275422421QQcmdZViewItemQQptZCar_Video_Navigation?hash=item130275422421&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1205%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318%7C301%3A1%7C293%3A1%7C294%3A50

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלמת 600 דולר בשביל המסך הזה? :shock:

מה כל כך מיוחד בו?

ומה הצורך שלך בצורב באוטו?

HU: CarPC 3 In Progress [00%] AMP: Twister III F4-600

Woofer: Helon 165 (2 ohm) Tweeter: HX 165 PHASE SUBS: (X-ion 10" 350rms) X 2

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שילמתי 500 כולל משלוח.

הצורב/DVD מגיע כחלק מהחבילה, מה אני אבקש להוריד ?

חוץ מזה יש גם מיקרופון קדמי לטלפון ויש גם כניסות לכרטיסי זיכרון ו 2 USB

אם הכל יגיע ויעבוד, לטעמי מדובר בפתרון מעולה.

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.אין לו צורב "Built-In Slim CD/DVD-ROM Combo Drive" זה כונן CD-DVD ROM ובשום אופן לא RW,

ב.מעיון קצר על המוצר,

• המוצר כלל מקלט רדיו שספק אם תוכל לממשק אותו לRR
  • המוצר כלל מגבר פנימי לחיבור לרמקולים שמי יודע למה צריך אותו
  • המוצר כלל פאנל וידאו של חברת INNOLUX, שחסר דיווחים עליו, המעט מידע שיש, מדובר על פאנל נעים לעין, אבל על אמינות אף אחד לא יודע,

בכל אופן עלות מול תועלת זה שיקול סובייקטיבי כך שאין אף אחד שיכול לענות על זה מלבד קיפוד, ומצד שניה הוא כבר ענה על זה ברגע שרכש :)

לפי הקישור המוצר עולה 620 דולר כלל משלוח לפני מכס ומעמ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי מעוניין במסך שישב במיקום המקורי של הרכב, האופציות האחרות שהיו לי היו מסך 6.5" מוכר אך לא איכותי וכן את ה 629 של ליליפוט שנמכר ב MP3CAR ב 565 דולר כולל משלוח (המסך של MP3CAR הוא 629 עם תאורת LED אחורית אבל מפרקים ממנו את הכפתורים ומשתילים אותו בתוך קופסא שמתאימה לפתח המקורי - מביקורות ברשת יש איתו המון בעיות שנוגעות לשליטה על התפריטים במסך ושליטה עם השלט)

המסך שהזמנתי, הוא המסך והמבנה שמשמש את המחשב של REVOSYS X300, הדגם הזה יחד עם ה INFILL G4 נחשבים למערכות המחשב המושלמות (מגיעות מורכבות ועובדות בקופסא אחת) הטובות ביותר בעולם - כך הדברים ב MP3CAR ומשכך אני מצפה שהמסך יהיה איכותי מספיק, מה גם שאפשר לשנות את הזוית של המסך באופן חשמלי שלדעתי זהו יתרון גדול.

הרעיון שלי הוא, אם זה באמת יתאפשר בסופו של דבר, הוא להרכיב בתוך מארז המסך את ה MINI ITX שאני אבחר (סביר שזה יהיה מבוסס VIA 2GHZ כי אני מתקשה למצוא MINI ITX טוב עם FIREWIRE בפאנל האחורי.

ואז....קיבלתי מחשב רכב טוב יותר מהמקור שעולה כיחידה עצמאית בחו"ל משהו כמו 1600 דולר. הכל ביחידה אחת, בלי לגרור כבלים קדימה ואחורה ברכב וסיגנל שמגיע באופן דיגיטלי עד לכרטיס קול ברמה אולפנית שנמצא 20 ס"מ מהמגברים. אם הכל יעבוד כמו שצריך אני אהיה מאוד מופתע, כי אני מצפה לבעיות..

דבר נוסף הוא שלפי מה שראיתי, כבל ה VGA יכול לקבל השראה מסיגנלים אחרים כשהוא רץ מתא המטען למסך ולהציג תמונה רועשת - בפיתרון הזה, הכבל יהיה באורך 30 ס"מ, אם בכלל.

אם המגבר הפנימי או הרדיו המובנה יהוו בעיה - הם יוסרו לטובת מקום לשאר הרכיבים.

אני מקווה שהכל יתקדם לפי התכנון, מקסימום אני ארכיב את המחשב ביחידה חיצונית, או אולי את ה M2ATX והכונן הקשיח מחוץ למארז. להערכתי המחשב עצמו, כולל הכלל יעלה לי משהו כמו 4500 ש"ח.

דעתכם ?

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי שקיפוד שואף לבזבוז כסף והולך על מוצרים לא מוכרים :o אבל בהחלט בהצלחה

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוז, קהילת ה CAR PC בארץ גודלת אט אט ופורחת במיוחד בזמן האחרון אבל להגיד שאני בוחר במוצרים לא מוכרים זו קצת הגזמה, קהילת ה CAR PC העולמית בהחלט מכירה את המוצרים. אני מנסה להביא LEVEL מסוג אחר, קצת לשנות.

סתם שאלה, איך הקהילה בארץ תכיר מוצרים חדשים ? לטוב או לרע ?, מאחר ובזמן הנוכחי אני יכול להרשות לעצמי להרים את הכפפה ולנסות משהו קצת שונה (ביחס למוכר בארץ), זו לא סיבה לבטל או לומר שאני מבזבז כסף.

תאמין לי, שאני בעצמי לאט לאט מאבד מהביטחון שלי כי אני מוציא כסף על מוצרים שהם כלל לא זולים ואני לא יכול הבטיח שכולם יתאימו ויתממשקו אחד עם השני.

מה ביקשתי ? קצת פירגון ? :lol:

חגי

...CASKA for life

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק,

ניר תתבייש לך :)

קיפוד אל תדאג תמשיך לקנות ואני גם בעד שתזמין 2 כאלו, ואם לא תאהב אני אקח אחד מהם בעלות המשלוח כדי למזער לך נזקים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה קיפוד שאתה מציג את זה בצורה כזאת יש משהו בדבריך..

כפי שנאמר - מי שלא מסתכן לא מרוויח :)

אז שיגיעו המוצרים אנחנו מצפים ממך למאמר מלא על איכות המוצרים :D

:beerchug:

Mitsubishi king

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

kipod, אם יש לך איביזה אז יש לך אותה בעיה כמוני.מלבד המסך עם המנועים(לצערי אני לא אמיץ כמוך,וקונה מוצרים שעוד לא נוסו) ראית אולי עוד פתרונות לבעיית הדשבורד?

מישהו אחר אולי מכיר פיתרון לבעיה של דשבורד עם זווית שלילית?(מה שהופך צפייה במסך לסיוט,ומבטל את אפשרות הנהיגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5556 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...