Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אאודי R8 אדומה ראשונה נחתה היום בנמל אשדוד.

idannn 996
שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כדי שלא יגידו שאנחנו משקרים (:wink:) הנה תמונה למי ששכח או עוד לא ראה את ה-RS5:

big_audi_rs5_negro-trasero.jpg

user1093_1179121427.jpg

אני חייב לציין שכמה שהיא יפה ומרשימה פה בתמונות,במציאות היא עוד הרבה יותר מרשימה, ויש לה תא נוסעים פשוט מרהיב.

ראבק,מה 350,000 שקל יכולים לקנות לך.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 129
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתכוון 550.000 לגרסת ה S5...

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,אני מתכוון ל-350,000 שקל פה בהונג קונג ל-RS5 חדשה על הכביש. (לא S5 אלא RS5)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות קצת קשה לאור העובדה שהRS5 עדיין לא הוצגה...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה כסופה שצילמתי היום בהרצליה בחנייה של הבניין בו אני עובד. לבחור הייתה עד לפני כשבוע לדעתי TT חדשה. או שהוחלפה ב R8 או בנוסף:evil:. פשוט מדהימה, לראות את המנוע מאחור מציץ מהשמשה...

מדהים לראות איפה הוא חונה אותה, ליד כניסה לחניון חדש שעדיין יש עבודות בנייה באיזור.

צריך לב מאוד חזק בכדי לרכוש מכונית כזו ולהחנות אותה בכאלו מקומות,ואני יודע שיבואו כאלו שיגדו לי הכבחור טחון בטח בכסף,אבל עדיין זה כואב וצריך באמת הרבה אומץ ולב חזק להחזיק מכונית כזו במיוחד בארץ שקרוייה ישראל,(צרי עין,קנאים,גנבים וכו).אני חייב להודות שזו מכונית שנראית מדהים,מאוד מדהים.כן יירבו כאלו בכבישנו:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו, רכב כלשהו שרק 3 פריטים הגיעו לארץ הקודש, איזה מוסכניק אפילו במוסך המורשה יודע איך לטפל ברכב כזה, והאם חלקים זה הזמנה אישית לכל חלק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שלא יגידו שאנחנו משקרים (:wink:) הנה תמונה למי ששכח או עוד לא ראה את ה-RS5:

user1093_1179121427.jpg

אני חייב לציין שכמה שהיא יפה ומרשימה פה בתמונות,במציאות היא עוד הרבה יותר מרשימה, ויש לה תא נוסעים פשוט מרהיב.

ראיתי כזאת כסופה בהרצליה פיתוח, האם זאת גרסת ה S5 שראיתי?

2017 Citroen C3 Shine

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לב מאוד חזק בכדי לרכוש מכונית כזו ולהחנות אותה בכאלו מקומות,ואני יודע שיבואו כאלו שיגדו לי הכבחור טחון בטח בכסף,אבל עדיין זה כואב וצריך באמת הרבה אומץ ולב חזק להחזיק מכונית כזו במיוחד בארץ שקרוייה ישראל,(צרי עין,קנאים,גנבים וכו).אני חייב להודות שזו מכונית שנראית מדהים,מאוד מדהים.כן יירבו כאלו בכבישנו:)

זה לא נכון,יש עוד הרבה רכבי יוקרה בארץ.

ובכל מקום יש קנאים וגנבים.

madmax כל הכבוד על התמונות :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5644 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...