Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מירוץ ברזיל - פורמולה 1

יאשה והפיצפוצים
שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אוי כמה צרחנו כשמאסה חצה את קו הסיום . נראה לי שאמא שלי שהיתה באירוע בבני ברק שמעה אותי צורח . אוי כמה תפסנו את הראש כשהתברר שהמילטון עקף את גלוק בפנייה האחרונה .

אני זוכר את עצמי צורח בשלושה אירועי ספורט.

- מייקל ג'ורדן חוטף מקארל מלון, קולע את הסל האחרון בקריירה שלו (בשיקגו) ולוקח אליפות שישית.

- מנצ'סטר יונייטד מפקיעה שניים בדקה ה 90 ומשהו בגמר הצ'מפיונס נגד ביירן מינכן.

- המירוץ שאנחנו מדברים אליו.. פשוט מדהים !!

אני עדיין עצוב בישביל מסה, עדיין מעוצבן על גלוק, עדיין שמח בצורה מעורבת בישביל המילטון ועדיין אומר וואוו, איזו עונה, איזה סיום !

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שומאכר - האיש היחיד שאמרתי עליו ועדיין אומר זאת "ראיתי את אלוהים" . לא פחות . זה היה במירוץ ברזיל 2006 .

אז אולי אני פסיכי . אולי . טוב , אז אני פסיכי .

לא אולי. פסיכי הוא מי שכותב על ספורט מוטורי ושוכח שבין הנהג למסלול יש גם מכונית.

הפררי של שומכר ב=2006 הייתה מהירה ב=2.5 שניות להקפה ממכוניות אחרות. מה החוכמה שהוא עקף כמו משוגע.

ועכשיו לגבי גלוק. שכל המקטרים האדומים יסתכלו היום בלילה בשידור החוזר ויראו מה קורא לגלוק תכף אחרי שארבעה נהגים עוקפים אותו במכה, איך הוא כמעט מאבד את האוטו לרוחב המסלול שנעשה הרבה יותר רטוב בסוף. האיש הימר והפסיד. הוא מספר שהוא אפילו לא ידע מה המיקום שלו בבלגן של החלפות הצמיגים. רק תזכרו שאם הוא היה נכנס לקבל צמיגים רטובים הוא היה יוצא הרבה אחרי המילטון....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני נזכר בשומאכר אני נזכר במתנקש סדרתי ששתי אליפיות עולם שלו היו צריכות להישלל ממנו עקב תאונות מכוונות ואו התנהגות בלתי ספורטיבית.

כבר אמרנו שה FIA חובבים את פרארי ??

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר הזכרון שלך עובד, היזכר נא במתנקש סדרתי אחר שהוריד את פרוסט לדשא פעמיים. הוא נחשב לגדול הנהגים אי-פעם.

ה-FIA (ידועים גם כשלוחה של ברני אקלסטון) נטו חסד מאז ומעולם (טוב, מאז שברני התחיל לעשות בוחטות מהסבב) לטובת מי שמביא רייטינג בכמויות. לא תמיד זה היה לרעה, אבל בפירוש עשו הנחות למי שמשך קהל ומכר יותר סחורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוריד לדשא נכון, אך לא ביצע תאונה מכוונת.

גם השנה ניסו לעשות הנחות, תודה לאל שזה לא הלך, וה FIA נדפקו פעמים.

וגם פארארי..:-)

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוריד לדשא נכון, אך לא ביצע תאונה מכוונת.

גם השנה ניסו לעשות הנחות, תודה לאל שזה לא הלך, וה FIA נדפקו פעמים.

וגם פארארי..:-)

ידידי, טעות בידך - ביצע גם ביצע. על פי הודאתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מירוץ.. :crazyeyes

היה שווה לחכות כל העונה בשביל לראות את הדרמה המטורפת הזאת...

היה שווה שעתיים של מרוץ "טקטי" ומשעמם בשביל הדקת סיום המדהימה הזאת..

והיה שווה לזנוח את השידור ב RTL אחרי הזינוק ולחכות לשידור הנורמלי בלי פרסומות ושטויות למרות גיבוביהם של אילדיס את קורפל:?.

ואם כבר ציינתי אותם מילה קטנה לשדרים הישראלים החביבים שלנו.. אולי תתחילו להתרכז במרוץ? כמות הטעויות בזיהוי (לא של נהגים בהכרח) מעוררת בחילה לפעמים.. זה נשמע כאילו כל משפט שני אחד מכם מתקן את השני בעדינות יתרה.

מישהו מוכן להסביר לי מה לעזאזל עשה שם קוביצה בסיבובים האחרונים? דבר ראשון האם זה מותר על פי החוקים -- ודבר שני האם יש בכלל הבדל לסיים לדוגמה עשירי כשעקפו אותך בסיבוב או לסיים עשירי כשלא עקפו אותך בסיבוב, מלבד העקרון:?:.

אני היחיד פה שכל דקה שהמילטון היה במקום החמישי במשך המרוץ הרגיש שמשהו כזה יקרה לקראת הסוף? לא חלמתי על גשם אבל מי לעזאזל מכוון על מקום 4-5 כשהוא צריך 5 ומעלה? תתמקם לך בסביבות ה3-4 ותזהר מקרבות... אלוהים יודע שיש להמילטון את המכונית ואת היכולת בשביל זה. מרוץ מכוניות זה לא משחק דוקים -- תשחק על בטוח יותר מדי ובסוף משהו ישתבש. ... אבל בסוף הוא הצליח לסיים חמישי בשנייה האחרונה.. אבל למעשה זה לא היה תלוי בו - וזה מה שחשוב כאן. תשאיר את השליטה באירועים אצלך!

אני רוצה לציין שבשידור הבריטי הם עקבו אחר גלוק וטרולי מהרגע שהתחיל הגשם (דואגים כמובן ללואיס יקירם.. שידור של משחק ישראלי בערוץ ישראלי מעביר פחות תחושה של פטריוטיות).

ברגע שאלונסו וקימי נכנסו הם ישר אמרו שלואיס צריך להכנס, ומהרגע שהוא יצא על צמיגי-ביניים וגלוק נשאר בחוץ (5 הקפות לסיום בערך) הם דיווחו על המצב של גלוק באדיקות. מה הזמני הקפה שלו לעומת המילטון, המרחק בינהם בזמן בדיוק.

(כשאתה רואה את השידור הישראלי אתה מרגיש יותר כאילו אילדיס וקורפל יושבים איתך על הספה ונהנים במקום.. לשדר!)

ד"א, הבריטים לא ציינו בכלל את העובדה שהעקיפה המוזרה של קוביצה תרמה לעקיפה של ווטל על המילטון.. אין דחף לצעוק קונספירציה בממלכת האי כנראה:roll:

בכל מקרה שמתי לב שאני מדבר על דבר שרובכם לא ראה (השידור הבריטי) אז חתכתי את השיא של הדרמה והעלתי ליוטיוב שתהנו בעצמכם (לא מהאיכות תמונה.. יוטיוב רוצחים את זה)

http://il.youtube.com/watch?v=diBRAKxPGz8

הקוד שמכניס את זה להודעה לא עבד לי טוב (לפחות בתצוגה המקדימה זה לא הופיע). :-(

ודבר אחרון.. מאסה לאחר הסיום פשוט הדהים אותי.. מה שהוא אמר במסיבת עיתונאים וההתנהגות הכללית שלו.. מאוד בוגרת. הוא אפילו בירך את המילטון! בקיצור, גם להפסיד צריך לדעת (אפילו שהוא רוב העונה התבכייון כשלא הלך לו) ומאסה הוכיח שהוא יודע לעשות את זה בכבוד.. כל הכבוד.

על כל העונה הזאת, כל מה שיש להגיד זה... מדהים. והסיום, אין הרבה רגעים כאלה בספורט!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק על זה חשבתי כשנכנסתי ללינק וראיתי את הפרשנות .

חוץ מזה רואים שהפרשנים מאוד מלומדים , הם דיברו אנגלית ממש טוב .

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין כמו STAR WORD.

האמת, ITV הבריטים יותר טובים אבל אי אפשר למצוא אותם ב LIVE STREAMING.

אפילו כשמנסים לראות את ה HIGHLIGHTS אחרי המירוץ באתר הרשמי שלהם מקבלים:

THE VIDEO YOU ARE TRYING TO WATCH CANNOT BE VIEWED FROM YOUR CURRENT COUNTRY OR LOCATION.

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5654 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...