Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עצרו אותי בכביש החוף על משהו הכי מוזר...

efi86
שימו לב! השרשור הזה בן 7425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 37
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הגיע הזמן שאנשים יחטפו על זה דוחות ....

נמאס מאנשים שנוסעים בנתיב השמאלי שהימני ריק .

מגיע לך ! .

אני מקווה שלמדת את הלקח ושפעם הבא תסע בימין .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע הזמן שאנשים יחטפו על זה דוחות ....

נמאס מאנשים שנוסעים בנתיב השמאלי שהימני ריק .

מגיע לך ! .

אני מקווה שלמדת את הלקח ושפעם הבא תסע בימין .

חברים,

תתחילו "קצת" להפנים את זה בבקשה :

http://www.carsforum.co.il/phpBB2/viewtopic.php?t=25032

תודה והמשך גלישה נעימה.

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא אצלי היה מצב נחמד שהדרדס התעצבן ועשה לי תנועות תוך כדי נסיעה! נסעתי 140 בימני ופשוט האצתי מהר ביציאה מהרמזור כי היה נודניק שהחליט להדבק לי לתחת, כנראה שלדרדס לא היה ממש מה לעשות לי אז הוא האיץ יחד איתי (אקורד 2004 רישוי צהוב וסירנה) ופשוט האטתי כי חשבתי בטח הוא עומד לעצור אותי, מה שקרה זה שהוא צפר לי בצפצפה של הרכב ולא בסירנה ועשה לי תנועות עם הידיים של להאט אז התחלתי להאט והוא פשוט המשיך לטוס משם לדעתי על 150.

מילא תעצור אותי ותסביר לי שנסעתי מהר, אבל לעשות לי תנועות ולגרום לי להסתכל עליך ולא על הכביש?

מיותר לציין שגם כשהוא טס ושאני נסעתי לאט תמיד הגעתי אליו ברמזורים ואפילו עקפתי אותו שוב.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פתאום כולם נהיו צדיקים גדולים.

אני בטוח במאת האחוזים שלא מעטים מכם נוסעים בנתיב השמאלי כדי "ללחוץ" קצת.

:mm_nah:

לקחת לי את המילים..

אחרי שקראתי את כול השירשור הזה ניסיתי להפנים את זה כלפי וכלפי הנהיגה שלי!

אני כן נהג זהיר, אני יודע שאני נוהג נהיגה נכונה ב-99 אחוז מהמקרים ואני כן משתדל ליישם את מה שהמורה לנהיגה לימד אותי לפני כמעט 3 שנים.... אבל :idea::shock:

גם אני לפעמים לא מאותת שאני נוסע לדוגמא לבד בכביש החוף ב-4 בבוקר ואני לא רואה שום מכונית בסביבה.

וגם אני לפעמים נוסע בשמאלי שהימני פנוי..

נזכר! ועובר נתיב, או שלא שם לב ואז רואה מכונית בימין ונזכר לחזור..

או לפעמים אני כן נוסע מעל 50 קמ"ש בדרך עירונית כשיש כביש רחב והמהירות העירונית נראית מגוחכת...

אני בטוח שכל אחד כאן בפורום ומכלל הנהגים בארץ גם מזלזל (שלא בכוונה כמובן) בנהיגה שלו לפעמים!!

אןי מה לעשות- ואין ולא יהיה נהג מושלם :!::!::!: כולנו עושים טעויות גם בנהיגה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אןי מה לעשות- ואין ולא יהיה נהג מושלם :!::!::!: כולנו עושים טעויות גם בנהיגה..

אף אחד, וגם לא אני, באנו לטעון כי אנו נוהגים לפי כל החוקים.

אך ישנם חוקים, לדעתי לפחות(ועוד כמה שהתבטאו), שהינם מבחינת "ייהרג ובל יעבור".

כל הקצף והסרקזם שעלה פה בשרשור בא לבטא מורת רוח מנהגים אשר עוברים עברה וטוענים שאין להם אשמה, או שסתם "נטפלו" אליהם.

כואב לך בכיס, סע לפי החוקים והתקנות או אל תיסע בכלל(זה הכי זול)

נתפסת - שלמת.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא אמר לא לנסוע בנתיב השמאלי.

מה שאני אמרתי , (וכנראה גם אחרים 8) ) הוא שנתיב שמאל מיועד לעקיפה , לא לשיוט - ולא משנה באיזו מהירות אתה נוסע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן. אני בהחלט נוהג לפעמים בנתיב השמאלי כדי "ללחוץ" קצת.

אבל רק כשהנתיב הימני תפוס על ידי איזו זקנה שמסדרת את הפאה הסגולה בכביש מהיר על 30 קמ"ש. ומיד אחריה אני חוזר לימין.

כשאני נוהג מהר בכביש ריק, זה תמיד בימני. תמיד. וזה בגלל שאני יותר חכם מהחוק אלא בגלל החוק הזה חכם.

כשאני נוסע בימין יש לי שליטה טובה יותר על מה שקורה בכביש. המראה השמאלית לעולם תיתן יותר פרטים מהמראה הימנית כי היא יותר קרובה אליך, ושדה הראיה שלך, כיושב בשמאל הרכב יהיה יותר טוב.

גם כשאני נוהג במהירות מעל החוק - ואני, כמו כולם פה עושה את זה לפעמים, אני אף פעם לא יודע אם יבוא מאחורי אחד מידידינו מפורום אופנועים לדוגמא, במהירות גבוהה משלי וירצה לעקוף אותי. כדי לשמור על חייו ועל חיי אני מעדיף להיות במקום בו אני רואה יותר טוב מה קורה בכביש ומאפשר למי שמהיר ממני לעקוף אותי אפילו אם בעוונותי לא ראיתי אותו.

נקודה חשובה נוספת שהעלה עמית היא נושא המילוט - בנתיב הימני יש לך יותר אפשרויות לסטות בבטחה, לשמאלי או לשוליים במקרה חירום כמו רכב מהנתיב הנגדי שסטה לכיוונך או אפילו סתם ארגז או יען על הכביש. אם אתה בנתיב השמאלי וקורה דבר כזה, שמאלה לא תוכל לסטות, והאפשרות היחידה תהיה הנתיב הימני שבו שדה הראיה המת שלך גדול.

החוק הזה לא טיפש! הוא מציל חיים! אז אל תחסכו בחשמל של האיתות ובבלאי של סיבוב ההגה בעשר מעלות וסעו בימין כמו בני אדם גם כשאתם רוצים ללחוץ, למעוך, לכתוש, לגדוש , לגזור, לשסע, להתגרזן, להרביץ, להתחרע, לטוס או סתם להסיע את סבתא לרופא עור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7425 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...