Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מזעזעת באיטליה בגלל חברת הרץ

mazda speed
שימו לב! השרשור הזה בן 3938 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החלטנו לטוס לאיטליה ולהשכיר רכב דרך חברת הרץ בארץ ,המחיר היה סביר בהחלט והשירות היה מעולה ועוד אמרו לנו " כל בעיה שתהיה לכם שם אנחנו נעזור לכם בהכל במספר הזה ! "

הרץ בישראל נתנו לנו כתובת להחזרת הרכב ברומא שהתבררה כלא נכונה וגם מס' טלפון מקומי של הרץ לא נכון וזה בהמשך .

הגענו לרומא לקחנו את הרכב ( זמן המתנה ארוך במיוחד לתור של 6 אנשים סה"כ כמעט שעה וחצי המתנה .

הכל החל כשהגענו חזרה לרומא כדי להחזיר את הרכב , נתנו לGPS את הכתובת שהרץ בישראל נתנו לנו ודאגנו גם למלא מיכל מלא שלא יחייבו אותנו .

לאחר כשעתיים שאנחנו מתרוצצים ברומא בחיפושים נואשים אחרי הכתובת הזאת ואין מענה במס' הטלפון שגם קבלנו בישראל והדלק הולך ואוזל התקשרנו לארץ 5 פעמים , אף אחד בשירות לא עזר לנו כל נציג הפיל את זה לנציג אחר והעיקר אמרנו לנו כל בעיה אנחנו כאן ! לאחר 25 דק' של שיחות לארץ וחשבון טלפון של 800 ש"ח רק הטלפונים להרץ ישראל קבלנו את המס' המרכזי של הרץ איטליה . שם נתנו לנו את הכתובת המדוייקת של הסוכנות ומס' טלפון אחר לגמרי ממה שקבלנו בארץ.

ה GPS כיוון אותנו במדוייק לכתובת החדשה והגענו לבסוף עם חצי טנק לסוכנות בשעה 12:30 וכל זה ביום ראשון .

סירבו לקבל מאיתנו את הרכב בטענה שהוא עם חצי טנק ואנחנו מנסים להסביר להם את כל המקרה והם פשוט אטומים ולא מוכנים להקשיב , לבסוף שלחו אותנו למלא דלק וביקשנו מהם כתובת לתחנת דלק שמקבלים שם אשראי , שלחו אותנו למקום שבקושי בן אדם שנותן שירות נמצא שם ולא מקבלים אשראי והוצאנו את הכסף האחרון שנשאר לנו על דלק כדי להחזיר את הרכב .

הגענו חזרה לסוכנות עם פול טנק וגילינו שהם סגורים !!!

עוד פעם טלפונים לארץ ורק לאחר 15 דק' של שיחה התברר לנו שביום ראשון הם עובדים עד 13:00 בצהריים והעובדים בסוכנות גם ברומא וגם בארץ אפילו לא טרחו לומר לנו את זה .

נאלצנו להישאר עוד יום עם האוטו והובטח לנו מהרץ ישראל שבמידה והם באיטליה יחייבו אותנו על יום נוסף הרץ ישראל תזכה אותנו באופן מלא על אותו יום .

הגענו עם הרכב לשדה התעופה שם החזרנו את הרכב לאחר שמלאנו עוד פעם דלק ( נשבע לכם רציתי למלא להם מים שימותו עם האוטו אבל אין לי לב לזה ) , הסברנו להם שם את כל מה שהיה והם אפילו לא הקשיבו וכשסיימנו לדבר הפקיד עושה לנו עם הראש כאילו " נו סיימת יאללה תשלם על יום נוסף " ( באותו רגע רציתי להוריד לו אגרוף לפרצוף ( ולזה כן יש לי לב אבל אישתי עצרה אותי ) .

סוף סוף הגענו לארץ , שלחנו להרץ ישראל את החשבונית של החיוב על סך 76 יורו וציפינו כמו שהובטח לנו חיוב מלא על אותו יום . רק לאחר כחודש ( למרות שהבטיחו לנו תוך שבועיים ) קבלנו זיכוי על סך 38 יורו , חצי ממש ששילמנו .

עוד פעם טלפונים ולאחר בירורים אמרו לי " כן החצי השני זה ביטוח ליום נוסף " ואני אמרתי להם שהם הבטיחו לי זיכוי מלא וכתשובה נאמר לי "זהו זיכוי מלא " !

בקיצור מי שרוצה להשכיר רכב בחו"ל שלא יתקרב להרץ , שירות נורא ואיום ופשוט לסבול בגלל טעויות שלהם , שבועיים מלאים של טיול נהרסו לי בגלל יום אחד שלהם .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי חוויה דומה בספרד לפני מספר חודשים, כמובן גם עם הרץ.

מבלי להיכנס ליותר מדי פרטים, הייתי מצפה שבכל סניף של חברה בסד"ג כזה יהיה לפחות

סוכן אחד דובר אנגלית (לא היה), ואם לא, אז יהיה אחד כזה איפשהו במוקד טלפוני (גם לא).

הייתי מצפה גם לקבל מידע מדוייק על שעות הפתיחה (ולא קיבלתי), ובסופו של דבר גם לקבל את

הרכב שהזמנתי (פוקוס 4 דלתות) או משהו בסגנון, ולא את מה שבז*ן שלהם (מגאן 5 דלתות, ללא

אפשרויות אחרות).

מזלי שאת ההזמנות עשיתי דרך החברה שאני עובד בה, ואת החברה הזאת אף אחד לא רוצה לעצבן.

אני מפחד לחשוב איך הייתי מרגיש וכמה כסף הייתי מפסיד אם זה היה קורה לי בתור לקוח פרטי.

בכל מקרה, אם יש לך איזה חבר עו"ד טוב, תשקול לתבוע אותם על עוגמת נפש, ולקבל חבילת השכרה

בחינם לחופשה הבאה שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עברתי חוויה דומה, לשמחתי.

בחו"ל אני שוכר רכב דרך חברה ישראלית בשם "אוטו יורופ" שיושבת בתל אביב. הם עובדים גם עם אירופה וגם בארה"ב. מספר רב של פעמים, עוד לא היתה נפילה אחת.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי חוויה קרובה - עם הרץ ובאיטליה.

הייתי אמור להחזיר את האוטו ביום א' לפני 16:00 - השעה שבה לקחתי אותו.

החזרתי אותו בשעה 14:30 - עם טנק דלק מלא כמובן. שכרתי את האוטו והחזרתי אותו בונציה.

להפתעתי, הסוכנות היתה סגורה (לא אמרו לי כששכרתי שיהיה סגור ביום ההחזרה) כי ביום א' סגור.

עובד שהיה בפנים סרב לקבל ממני את הרכב, רק הפנה אותי לשלט (סגור ביום א') והנחה אותי להחנות

את האוטו בחניון ולשים את המפתחות וכרטיס החניה בתיבה.

חודש אחרי זה קיבלתי מכתב באיטלקית המודיע לי שחויבתי ב-76 יורו על יום נוסף כי שכרתי את האוטו ב-8:00 והחזרתי

מאוחר יותר.

התכתבתי ארוכות עם הרץ (אנגליה, כי האיטלקים התקשו להתכתב באנגלית). לאחר שהודעתי להם שלקחתי את האוטו

ב-16:00 (היו לי הוכחות במסמכי הרץ) הם שינו גרסה ואמרו שהחזרתי אותו רק ב- 17:00. הוכחתי להם שבשעה

זו כבר הייתי במטוס. החזירו לי את כל הכסף מלבד 25 יורו על חנייה אחרי עוד 5 אימיילים (למה אני צריך לשלם על חניה

של אוטו שהחזרתי?) החזירו לי גם את הסכום הזה.

בקיצור, שיטת "מצליח" של הרץ לא הצליחה אצלי - אבל בהחלט השאירה לי טעם רע.

:turn-l:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי חוויה קרובה - עם הרץ ובאיטליה.

בקיצור, שיטת "מצליח" של הרץ לא הצליחה אצלי - אבל בהחלט השאירה לי טעם רע.

הלקח שלי מהסיפור- לא אנחנו המצאנו את שיטת המצליח.

ומסתבר שאנחנו יותר קרובים לאירופה ממה שחשבנו.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המסקנה שלי: להשכיר מחברות השכרה חאפריות מקומיות, שאפילו לא בודקות אם החזרת את האוטו :D

זה מה שעשיתי בחופשה האחרונה שלי. גם יצא חצי מחיר, גם לא לקחו שום ערבון וגם לא עשו בעיות בהחזרת האוטו.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, אם יש לך איזה חבר עו"ד טוב, תשקול לתבוע אותם על עוגמת נפש, ולקבל חבילת השכרה

בחינם לחופשה הבאה שלך.

יש לי חבר עו"ד והאמת גם אם ייתנו לי חבילת השכרה אני לא אקח אותה , לא מתקרב לחברה הזאת יותר בחיים שלי , גם בארץ הייתי משכיר מהם רכבים מידי פעם וגם את זה אני מפסיק !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני תמיד לוקח רכב בחו"ל דרך אופרן. השירות שלהם בסדר גמור (נתנו לי מענה הולם כשהתקשרתי מחו"ל להתלונן על כך שקיבלתי קיה פיקנטו במקום משהו יותר ראוי למאכל אדם) וגם אפשר להתמקח על המחיר.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עם סיקסט שכרנו רכב פעמיים ולא היו בעיות, כנראה שכדאי להמשיך איתם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה ל DERISH - אם אתה כבר שוכר רכב בספרד, קח מחברה בשם AurigaCrown

בכל הפעמים שלקחתי מהם רכב (6 במספר), באתי לקחת , ויצאתי אחרי 20 דקות למרות שהיו עוד 4 אנשים לפני

לא שואלים שאלות, לוקחים ממך צילום רישיון וזהו, לא עושים בדיקות מיותרות, דלק אתה מחזיר כמו שקיבלת.

פשוט תענוג, שילמתי על פיג'ו 106 , קיבלתי 308, כל מיני דברים נחמדים , וההחזרות פשוט מהירות, נכנס, יש שם איזה 15 איש שמחכים שתבוא, אחד מהם רץ אליך, בודק את האוטו, ומשחרר אותך במהירות בזק.

היה תענוג.

מה שכן, הזהר מחברה בשם NIZA CAR , החולרות אין להם אפילו משרד, הם מורידים לך את הרכב באמצע הכביש, ולשם אתה מחזיר אותו, אחרי שחיכית לבנאדם שיבוא חצי שעה. נראה כמו עסק של עבריינים ואתה בא להפקיד סמים :\

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה איתך אבל גם בספרד (הרץ), גם בגרמניה, גם בצרפת (יורופקאר),ואפילו ברומניה (אויס) תמיד ביקשתי וקיבלתי רשימת סניפים מודפסת כולל טלפונים ושעות פתיחה.

לא צריך להיות ראש כל כך קטן.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה ל DERISH - אם אתה כבר שוכר רכב בספרד, קח מחברה בשם AurigaCrown

תודה, רשמתי לפניי.

ד"א, יש פה חברת השכרה מאד פופולרית (וגם זולה למדי) שנקראת PepeCar :-). אני תוהה מי חשב על השם המקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא עם סיקסט שכרנו רכב פעמיים ולא היו בעיות, כנראה שכדאי להמשיך איתם.

+1

טפו טפו טפו...

(רק שלא יעשו פאדיחות עוד 3 שבועות...)

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למישהו יש חוויות לא טובות מאוויס? מכיוון שאני טס באוקטובר לספרד ואני משכיר דרכם רכב.

פעם אחרונה שהשכרתי רכב בגרמניה דרך באדג'ט, עשיתי תאונה בצרפת ומכיוון שבגרמניה אפשר להשכיר מגיל 21 ובצרפת מגיל 23 לא יכלתי לקבל רכב חליפי. כאשר חזרתי לארץ החברה גם לא רצתה לפצות אותי על זה שלא היה לי רכב שבוע שלם (שילמתי את כל הכסף מראש) והמשכתי לקבל מכתבים בדואר שאני חייב להם 750 יורו כי לא היה לי ביטול השתתפות (למרות שהיה לי). במשך כל הזמן הזה המשפחה שלי יצרה קשר עם הסניף בארץ שבכלל לא ידעו מה לעשות, הפנו אותי לסוכנות בגרמניה שכל הזמן הסבירו לי שאין קשר בין באדג'ט צרפת לבאדג'ט גרמניה. אז תתרחקו גם מבאדג'ט.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...