Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משאיות, משאיות!!! רק משאיות מעניינות אותי

דב קרדו
שימו לב! השרשור הזה בן 272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם תשימו לב מי נוהג במשאיות עפר הכבדות [ בעיקר פול טריילרים] תראו שמדובר בילדים בשנות ה 20 .

אני רחוק מלהיות גזעני אבל ישנה תופעה אצל הבדואים בעיקר שהם חולשים על תחום זה בדרום , לתת לילדים שלהם לעבוד בחברות המשפחתיות על המשאיות . אני לא צריך לספר לכם שמשאית כזאת במשקל 60 טון דורשת מימנות והרבה נסיון .

לכן כל התקלות והתאונות .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 5.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

השושנים

משהו בשבלך

תמונות שפורסמו בשרשור

למישהו יש מושג מה עלות התיקון/החלפה של הסטרטר לקאמינס 460?

מה הדגם של הסטרטר? מי היצרן? לוקאס? סביר להניח שזה דגם סטנדרטי ולא משהו שתפרו במיוחד לקמינס 460. אם תוכל תפרט מה הבעיה -לא מסתובב? בנדיקס לא משלב? וכד'.

לגבי מאק סופר ליינר לקניה- עשיתי עוד בדיקה היום עם גרריסט שמבין, הוא לא מכיר דגם כזה למכירה כרגע, ושוב כמו שכתבו לפני כל העקבות מובילות לכלף באזור. בהצלחה.

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשימו לב מי נוהג במשאיות עפר הכבדות [ בעיקר פול טריילרים] תראו שמדובר בילדים בשנות ה 20 . .

יעקב, אתה רואה יותר פולטריילר בכביש כי משקלו הכולל גבוה יותר ב-9 טון מתצורת גורר תומך, 59 טון כולל. דווקא פולטריילר דורש מיומנות גבוהה יותר בעבודה ברכינות, בגלל הרברס שהוא בכלל לא פשוט (אם כי אפשרי למי שיש חוש בסיסי) והצורך לרדת לנתק ולחבר עגלה כל פריקה. הכי לא עבודת נמל וקנטיינרים.

מישהו שאני מכיר שעבד על פולטריילר כמעט נשבר והחליף עבודה אחרי ששלחו אותו לפרוק ברברס כמובן- אספלט חם במעלה צר ואז ימינה בזווית חדה לתוך חצר עם עצים בצד וחוטי חשמל למעלה כך שאתה לא רואה לאן ההעגלה הולכת וכמה להרים את הארגז. סתם ילד בן 20 לא יכול לעבוד על פול, צריך נסיון וחוש.

גיא א.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אני משיג סולונואיד של הסטרטר של קאמינס 460- רק הסולונואיד, וכמה זה יכול לעלות- למישהו יש מושג?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה אני משיג סולונואיד של הסטרטר של קאמינס 460- רק הסולונואיד, וכמה זה יכול לעלות- למישהו יש מושג?:roll:

גנאדי

בטייבה יש בית מלאכה גדול מאד לשיפוץ אלטרנטורים וסטרטרים אני כימעט בטוח שיש לו שם הם מאד ותיקים

ממוקמים ליד בית הקברות על הכביש הראשי בין אייל לטייבה.

דורון

פורד אסקורט ‏‎Mexico MK1 RS ,

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב של רשות הדואר ממוגן ירי,

חדש יחסית חמישה חודשים בערך על הכביש,לא נראה שיחזיק מעמד הרבה זמן,

001.JPG

002.JPG

חולה הגה,משאיות,אוטובוסים,רכבי שטח,טרקטורים,טרקטורונים,

אופנועים מחוץ לתחום:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי

בטייבה יש בית מלאכה גדול מאד לשיפוץ אלטרנטורים וסטרטרים אני כימעט בטוח שיש לו שם הם מאד ותיקים

תודה- אבדוק.8)

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי

או קצת יותר קרוב בד.ש בפתח-תקוה, מאוד וותיקים ויש להם כמעט הכל, ואם אין אז הם יכולים להתאים לך.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה- אפשר הכתובת שלהם יותר מדוייקת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, מזכיר שוב: אם מישהו רוצה את ה-D600 שלי: קרוואן שדורש שיקום בפנים ובחוץ, מנוע תקין ואין רדיאטור, קבינה סבירה לגילה (מדובר בדגם ה"אחרון"- שנת 75) במחיר הברזל בערך, משהו כמו 6-7 אלף אני חושב- זה הזמן... יש לאוטו בעיית ניירת. מנוע V8 5 ליטר אני חושב. עוד מעט היא הולכת לברזל- נהיה לי יקר מדי להחזיק משאית "ללא עתיד" מבחינתי- אולי מישהו כן יוכל לשפץ אותה או לשמש לחלקים?:roll: כואב לי הלב למכור לברזל... אם מסדרים את הארגז בפנים- אפשר לפחות להשתמש בה כמחסן...

D600.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי , יכול להיות שאתה משלים פרנסה כ "גזלן " ? בשלט למעלה חסרה רק המילה "סיגריות ", ולי כמעשן כבד זה מפריע .

אם תמלא את הארגז בכל מה שכתוב בשלט יתכן ואשקול לקנות אותה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יעקב, האוטו הזה היה בעברו, לפני שנים, גזלן... :-D פעם כשקניתי אותו- קיוויתי לשפץ אותו ולהחזיר למה שהיה- קרוואן (יש בפנים אפילו מקלחת, שרותים, מטבח עם שני הכיורים!)- אך לצערי זה כרגע בלתי אפשרי כי אין לי תקציב ובכל מיקרה לא אשקיע אותו ברכב שישי לו בעיה עם הניירת ולא ברור אם אוכל להחזירו לכביש...:-( זה אגב הדגם האהוב עליי ביותר של הדודג'- דווקא הקבינה הזו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשוק יש כמה סוגי הסטרטר מסתבר! כולם טוענים שמתאימים... יש את ה"רגילים" (השחור הגדול), יש את הקטנים יותר, ויש כמה יצרינים שמייצרים את הקטנים ביותר- עם ה"גיר" שמגביר את הכח של המנוע החלש והקטן יותר! אז השאלה: א. האם אפשר לסמוך על היצרנים הסיניים כנראה, שמייצרים את הסטרטרים הקטנים ועם היחסי העברה, ומה היתרון בסטרטר עם היחסי העברה (חוץ מצריכת החשמל הנמוכה יותר), האם הוא אמין? למישהו יש ניסיון? מדובר בקאמינס N14 460...

$(KGrHqR,!rcE88g9dqpTBP,Uvzhymg~~60_12.jpg

$(KGrHqMOKjEE3HtNSbPTBN7RYlMj1!~~_12.jpg

9433775.jpg

$(KGrHqVHJBUE8+m6bef7BPT8!H1,Gw~~60_12.jpg

$(KGrHqZHJBEE63St-2NCBO2vsGmK+g~~60_12.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 272 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...