Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממש ליד מחלף ירקונים לא רחוק מהמקום של יגאל (יגאל ז"ל) יש בחור תמהוני משהו שמתגורר בבית בודד באמצע השדה. כנראה סוחר כלשהו. מחזיק עשרות אוטובוסים צבאים כנראה לברזל. הוא מוכר כבר שנים.

אגב אם כבר אז ליד הטרמפיאדה לכיוון פ"ת שבמקום צמוד לכביש אוטובוס לא מזוהה משהות ה 70 כנראה שייך לקבלן עפר בתוך שטח מגודר.

האוטובוס זרוק שם מזה שנים רבות אבל נראה יחסית בר שיקום .

מדובר באוטובוס עם "אף" כנראה גי אמ סי , פורד או משהו בסגנון

היום הייתי שם: לצערי, גמור, אין שם כבר מה להציל: גם נשרף כנראה מבפנים, גם אין מנוע, וגם הם כבר פרקו ממנו את הדפנות האלומיניום שלו... ז"ל!:cry:

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שבועות הוצע לי לילנד טייגר רויאל ששימש כמחסן אצל קרוב משפחתי.

הוא טען שהרכב שלם כולל מנוע וגיר!!.

כשהלכתי לראות ראיתי שמדובר בטיגר ששימש את יוניטד-טורס, שחיצןנית נראה במצב טוב ושלם אבל שהצצתי מתחת, ראיתי שאין שם כלום!!

לא מנוע, לא גיר ואפילו על הגה ומיכל סולר אין מה לדבר :brickwall:

הבעיה שכבר החידק חדר עמוק לוריד.

אז בבקשה, אם מישהו יודע על איזה טייגר ששוכב לו אי שם (רצוי אחד שהיה שייך לחברת אגד אבל לא חובה) להודיע לי.

תודה

אסף

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לתמונה של האוטובוס. ?

כמו כן אם תוכל לרשום כאן מספר פנימי של האוטובוס (אמור להיות רשום מחוץ לאוטובוס לרוב בצבע לבן)

או מספר הרישוי שלו (אם אין לוחיות רישוי אמור להיות רשום מספר הרישוי בתוך האוטובוס על גבי לוחית פח קטנה לרוב נמצאת בפנים מעל הדלת האחורית או מעל כסא הנהג מעל החלון הקדמי.

תודה מראש.

לפני כמה שבועות הוצע לי לילנד טייגר רויאל ששימש כמחסן אצל קרוב משפחתי.

הוא טען שהרכב שלם כולל מנוע וגיר!!.

כשהלכתי לראות ראיתי שמדובר בטיגר ששימש את יוניטד-טורס, שחיצןנית נראה במצב טוב ושלם אבל שהצצתי מתחת, ראיתי שאין שם כלום!!

לא מנוע, לא גיר ואפילו על הגה ומיכל סולר אין מה לדבר :brickwall:

הבעיה שכבר החידק חדר עמוק לוריד.

אז בבקשה, אם מישהו יודע על איזה טייגר ששוכב לו אי שם (רצוי אחד שהיה שייך לחברת אגד אבל לא חובה) להודיע לי.

תודה

אסף

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם יש אפשרות לתמונה של האוטובוס. ?

כמו כן אם תוכל לרשום כאן מספר פנימי של האוטובוס (אמור להיות רשום מחוץ לאוטובוס לרוב בצבע לבן)

או מספר הרישוי שלו (אם אין לוחיות רישוי אמור להיות רשום מספר הרישוי בתוך האוטובוס על גבי לוחית פח קטנה לרוב נמצאת בפנים מעל הדלת האחורית או מעל כסא הנהג מעל החלון הקדמי.

תודה מראש.

אני אחפש

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נמצאה 303 של אגד, דגם תירותי משנת יצור 1980.

הבעיה שהאוטובוס נמצא בתוך בסיס צבאי והוא שוכב שם באיזור מבודד כבר כמה שנים בלי שאף אחד יעיף בו אפילו מבט.

למישהו יש רעיון איך להוציא אותו משם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד 303 שנוסעים...למה להסתבך עם אוטובוס שעמד כל כך הרבה זמן?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד 303 שנוסעים...למה להסתבך עם אוטובוס שעמד כל כך הרבה זמן?

מפני שאלה שנוסעים הם משנות ה-90 (וגם מהם לא נשארו הרבה) וצריך לחכות לפחות 12 שנה עד שיהיו אספנות.

האוטובוס המדובר הוא משנת יצור 1980 (עלה על הכביש עוד בסוף 1979) והוא מדגם תיירותי שהיה נדיר יחסית.

הדגם הזה היה שונה מהדגם הבין עירוני בעיקר במספר הכיסאות (51 בתיירותי לעומת 55 בבין עירוני) לטובת מרווח רגליים גדול

יותר לנוסעים ובכיסאות עצמם שהיו נשכבים, ועוד כמה פרטים.

הדגם התיירותי גם הגיע עם כיסויי גלגלים (טאסות) יפיפיות, שאפילו יש לי אותם.

לאוטובוס עצמו חסר המנוע וחלק מהשמשות (שאותם עדיין אפשר לקנות מאגד) ופרט לכך הוא במצב שלם!.

לפי מה שסופר לי בבסיס שבו נמצא האוטובוס, זה שהאוטובוס שימש בעבר איזה יחידה לאימון בפשיטה על אוטובוסים וזה מסביר את עניין השמשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטובוס אספנות אין הגבלת משקל בתקנות

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שניים 0303

האוטובוס של "שכנינו" הוא מהדגמים הראשונים, אם אינני טועה, והמזגן הותקן לו מאוחר יותר! נכון?:roll:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאוטובוס אספנות אין הגבלת משקל בתקנות

ככל הידוע לי- על האוטובוסים גם לא חלים בכלל שום חוקי "רכב כבד"- כלומר, גם מותר להם לנסוע פחות או יותר כמו פרייבט, מלבד הטכוגרף, שחייבים משנתון מסויים...

אפרופו 0303- מישהו סיפר, שלאחרונה ראה ברשות מסתובב דגם, כמו שאני רוצה- מסוף ה-70, עם המזגן מאחורה! מעניין, אם עדיין איי-שם בארץ שרד ולו אחד כזה, אפילו זרוק ביזו חצר, ומחכה לי?:roll::oops::?:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוטובוס של "שכנינו" הוא מהדגמים הראשונים, אם אינני טועה, והמזגן הותקן לו מאוחר יותר! נכון?:roll:

לא נכון.

המאגרית שבתמונה השמאלית היא משנת 91'.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון.

המאגרית שבתמונה השמאלית היא משנת 91'.

צודק! המאגרית הזאת היא משנת 90-91.

האוטובוסים שעליהם גינאדי מדבר, הגיעו לארץ בשנת 81 ללא מזגנים (רק עם מערכת איורור) ונקראו באגד "מאולצות".

המאולצות נבדלו מהממוזגות בדלתות רחבות יותר (וכמובן גם בחוסר המזגן על הגג).

בתחילת שנות התישעים החלו באגד לשפץ אותם ובמהלך השיפוץ, חוזק הגג והורכבו מזגנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...