Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטובוסים, רק אוטובוסים.(או קונטרה לדב)

asaf572
שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטובוס הבא שאני צובע הוא סופרוייט 1948 שהיה משוריין במלחמת השחרור. הדלת האחורית המקורית היא עם שני חלונות עליונים מרובעים בלבד. הדלת נפתחת עם ידית מכנית ביד, ובאחד הצילומים ניתן לראות דוושה ליד הדלת האחורית. הדוושה היתה מיועדת למניעת סגירת הדלת מעצמה.

באחד הצילומים מופיע גם ה GMC 750.דרך אגב, צבעו הכחול מעוות במקצת בצילום לעומת המציאות.

אמנון

0621081945.jpg

0621081908.jpg

0621081904.jpg

0628081208a.jpg

0628081208.jpg

0621081947.jpg

0628081209.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 9 שנים,בשנת 99' היתה לאבא שלי חברת הסעות,ו"נפל" לו לידיים 303 קצר שנת 79',ידני עם כריות אויר מאחורה!!

הנוחות שלו היתה מדהימה וכך גם התקלות והרעש...:lol: בסוף הוא נמכר לערבי שעד כמה שאני יודע מכר אותו אח"כ לירדן,וכמו ששמעתי רוב ה303 הישנים הלכו לשם,מישהו יודע האם זה נכון?

חבר,אתה חופר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שעד לפני שנה בירושלים היה אוטובוס שהיה זהה חיצונית למרצדס 405 העירוני.

הוא עשה הרבה את הקוים למעלה אדומים וגבעת זאב.

הדבר היחיד שהיה שונה בו שהוא היה עם סמל של וולוו והיו לו את הפנסים כמו של הוולוו B10B...מישהו מכיר את האוטובוס הזה?

אגב, נראה שחברת "מרכבים" הוציאה גרסה ארוכה של ה"מארס"...ראיתי כמה פעמים בחברת מטרופולין עושה את קו 369, דגם של מארס עם 6 גלגלים במקום 4, ונראה יותר ארוך מהמארס הרגיל...הזכיר את המארס הממוגן ירי שיש לאגד,רק שלאוטובוס של מטרופולין לא היה מיגון

למי שלא יודע זה המארס

VOLVO_B12B_X470_2.jpg

ומצורף עוד תמונות של אוטובוס חדש שנצפה במרכזית המפרץ...

27052008.jpg

27052008(001).jpg

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר אותי הייתי בעבר הרחוק שלי חובב מושבע של אוטובוסים עד ש"עברתי" להיות חובב מכוניות מושבע.

עכשיו רק שמתי לב אל הת'רד.

יש לי אוסף מכובד של תמונות של אוטובוסים של אגד שצילמתי בגיל 10-13.

(אז באותה תקופה לא היה מצלמות דיגיטליות אז הכל צולם במצלמת פילם),מי שמעוניין לראות אני אוכל לחפש את התמונות ולסרוק אותם.

בין האוטובוסים שצילמתי היו בעיקר אוטובוסים של כדורגל, מה שייחד אותם חיצונית מהאוטוסים האחרים.

הייתי מצלם את האוטובוסים של התיירות של אגד (בזמנו היה אגד טללים לפני אגד תיור ונופש) אם ימצא תמונות אני אולי יעלה תלוי עד כמה זה מבוקש כל כך.

מישהו זוכר את האוטובוסים קומותיים של אגד?

כולם הבנתי בזמנו שנמכרו לערבים בשטחים. רוב האוטובוסים הקומותיים לפני האינטיפאדה שומשו בעיקר להסעת פועלים ערבים מעזה בשנות ה-90.

תמיד ראיתי אותם בקבוצות נוסעות בקו תל-אביב-עזה. מהכביש בדרך לאשקלון.

עד לפני כן הם היו שימושים בקווים מאשדוד לתל-אביב.

היום חלקם מהקומותיים אם אני לא טועה צבועים באדום ושימושיים לאוטובוס תיירות בקווי ירושלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שמכיר אותי הייתי בעבר הרחוק שלי חובב מושבע של אוטובוסים עד ש"עברתי" להיות חובב מכוניות מושבע.

עכשיו רק שמתי לב אל הת'רד.

יש לי אוסף מכובד של תמונות של אוטובוסים של אגד שצילמתי בגיל 10-13.

(אז באותה תקופה לא היה מצלמות דיגיטליות אז הכל צולם במצלמת פילם),מי שמעוניין לראות אני אוכל לחפש את התמונות ולסרוק אותם.

בין האוטובוסים שצילמתי היו בעיקר אוטובוסים של כדורגל, מה שייחד אותם חיצונית מהאוטוסים האחרים.

הייתי מצלם את האוטובוסים של התיירות של אגד (בזמנו היה אגד טללים לפני אגד תיור ונופש) אם ימצא תמונות אני אולי יעלה תלוי עד כמה זה מבוקש כל כך.

מישהו זוכר את האוטובוסים קומותיים של אגד?

כולם הבנתי בזמנו שנמכרו לערבים בשטחים. רוב האוטובוסים הקומותיים לפני האינטיפאדה שומשו בעיקר להסעת פועלים ערבים מעזה בשנות ה-90.

תמיד ראיתי אותם בקבוצות נוסעות בקו תל-אביב-עזה. מהכביש בדרך לאשקלון.

עד לפני כן הם היו שימושים בקווים מאשדוד לתל-אביב.

היום חלקם מהקומותיים אם אני לא טועה צבועים באדום ושימושיים לאוטובוס תיירות בקווי ירושלים.

אם תמצא תמונות של 303 של אגד, שהיתה צבועה בצבעים של מכבי ת"א (היו שתיים כאלה) ומספר הרישוי שלה היה

84-619-01 והפנימי שלה היה 91710 אני מאוד אשמח לראות. (זה היה פעם האוטובוס שלי).

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זכור לי שעד לפני שנה בירושלים היה אוטובוס שהיה זהה חיצונית למרצדס 405 העירוני.

הוא עשה הרבה את הקוים למעלה אדומים וגבעת זאב.

הדבר היחיד שהיה שונה בו שהוא היה עם סמל של וולוו והיו לו את הפנסים כמו של הוולוו B10B...מישהו מכיר את האוטובוס הזה?

בסניף חוף הכרמל ישנו אוטובוס מסוג ולוו B10B עם מרכב של אוטובוס ערוני

הוא מטפל אצלנו במוסך בת גלים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פניה לנהגים הפעילים שביננו.

אני אספן מטבעות ,והיום ראיתי באוטובוס שלנהג יש מארז של עשר אגורות בקרטון עם סמל בנק ישראל.

זה משהו חד פעמי?

אתם יכולים להשיג לי כאלה ?

תודה מראש

אומי

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם.

אני לא מומחה באוטובוסים, אבל עומד אטובוס של חברת מאן הרבה מאוד זמן ליד הכניסה למגה של קיריית עתידים בתל אביב.

ראיתי סיפרתי ובזה תם חלקי.

אם יתפתח משהוא אשמח לשמועה בפורום

בברכה

חיים ל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משום מה זיכרון זה לא הצד הכי טוב אצלי, לכן ביד מרדכי יש שני אוטובוסים, אחד עם שרותים ומקלחת ואחד ריק, שניהם שייכים לקיבוץ, אחד השימוש הוא למפעל והשני לקיבוץ. תאמינו לי אני כבר המון זמן מתכנן על אחד מהם.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אספן מטבעות ,והיום ראיתי באוטובוס שלנהג יש מארז של עשר אגורות בקרטון עם סמל בנק ישראל.

זה משהו חד פעמי?

תודה מראש

אומי

אני לא נהג אבל בתקופה שעבדתי במוסך [השיכון] ראיתי לא פעם אריזות כאלה לרוב היו ריקות וקרועות אבל לפעמים גם היו מלאות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאמין שאתה יכול להוציא כזאת חבילה מהבנק , אני לא לקחתי אומנם של 10 אגורות אבל גם מטבעות ה"שנקל" מגיעים ארוזים בנייר מגולגל. אני מניח שב10 אגורות החבילה גדולה יותר.

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

נצפה היום אוטובוס צבאי לשעבר, D500 או 600, במיגרש ברזל "אסולין מתכות" או משהו כזה, רואים מאיילון לפני יציאת קיבוץ גלויות! מרחוק נראה שלם, נסעתי מהר ולא הספקתי לראות יותר מדי. מחר אנסה לקפוץ לשם, אם הוא עדיין יהיה... מישהו מעוניין? מדובר בדגם "לפני האחרון"- כלומר, מסוף ה-60- תחילת ה-70, אני מניח, כי מאמצע ה-70 השתנתה הצורה ל"אחרונה"...

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה משהו חד פעמי?

תודה מראש

אומי

צור איתי קשר בפרטי

חיפושית 1971,אאודי 75 ואריאנט 1972,:fadein:

אאודי 80 1974, אאודי 80 1982, אאודי 80 1986, אאודי 80 1988,אאודי 80 1990, אאודי 100 1974 , אאודי 100 1987.

כבר אמרתי שאני חולה אאודי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה היום אוטובוס צבאי לשעבר, D500 או 600, במיגרש ברזל "אסולין מתכות" או משהו כזה, רואים מאיילון לפני יציאת קיבוץ גלויות! מרחוק נראה שלם, נסעתי מהר ולא הספקתי לראות יותר מדי. מחר אנסה לקפוץ לשם, אם הוא עדיין יהיה... מישהו מעוניין? מדובר בדגם "לפני האחרון"- כלומר, מסוף ה-60- תחילת ה-70, אני מניח, כי מאמצע ה-70 השתנתה הצורה ל"אחרונה"...

היום הייתי שם: לצערי, גמור, אין שם כבר מה להציל: גם נשרף כנראה מבפנים, גם אין מנוע, וגם הם כבר פרקו ממנו את הדפנות האלומיניום שלו... ז"ל!:cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים, אזרה דחוף: אני לא מצליח לפתוח אומים כדי להוריד גלגלים מהפורד. מה עושים? -כמעט שברתי מפתח "צלב" שלי, עם הצינור 2 מטר אורך, ועדיין יש כמה אומים עקשניים, שלא נפתחים!:x למישהו יש מפתח מאאאד "רציני"?:roll: או "פטיש" למשאיות, עם מתאם לצינור "רגיל" (קטן יותר) להשאיל למחר לכמה שעות? תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2269 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...