Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לבעלי פיונייר 750

mooch
שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

הייתי רוצה לדעת על כמה פונקציות שאני לא מבין וקראתי עליהם בחוברת..

SFEQ

XM

EQ-EX

ASL

נוסף לזה קראתי שאפשר לכוון אקווליייזר של CUSTOM כלומר לשני אנשים..

איך עושים את זה כי אני לא ראיתי שמדבר י לזה בחוברת..

נוסף לכך קראתי באתר של פיונייר על AGN-AUTO GAIN CONTROL

זה מתכוון אוטו' או שאני צריך להדליק מאיפשהו את הפונק'.

תודה על העזרה..{ואם אפשר הסבר מפורט על כל דבר}

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה ממה שאני זוכר ככה בלי להציץ בחוברת xm זה רדיו לוויני שלא קיים בארץ רק בחו"ל זה שרשום xm לא אומר שיש לך את זה אלא רק שהרדיו תומך בזה בשביל שזה יעבוד בחו"ל צריך לקנות עוד יחידה ולהתקין ברכב אבל זה לא רלוונטי בארץ עדיין בקשר לשאר הדברים אני לא ממש זוכר אני אציץ בחוברת שלי ואפרסם תגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה הsfeq זה פונקציה שנותנת לך את האופציה לכוון את הסאונד ברכב ז"א אתה יכול להגדיר ע"י לחיצה ארוכה על כפתור הaudio אם אתה רוצה שהצליל ישמע במרכז או מקדימה יותר זה נחמד תלחץ לחיצה ארוכה על הכפתור ואז תראה ציור של פנים הרכב ותוכל לשחק עם זה

בקשר לASL זה סנסור שנמצא בdeck ובעצם מה שהוא עושה זה לשמור על רמת הווליום ז"א אם אתה נוסע בעיר עם חלון סגור בווליום 25 ועולה על כביש מהיר ופותח חלון אז הוא מזהה את ההפרש ברעש רקע ולפי זה מגביר ואו מחליש את הווליום לבד גם פה יש מספר אופציות לכיוון של הסנסור ככל התגדיר אותו יותר גבוה הוא יגיב יותר לכל שינוי

בקשר eq-ex לא מצאתי תזכורת אצלי בקשר לזה יש לי את ה850 אז אולי זה קצת שונה אצלנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7504 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...