Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לאבא עד 160K

Chiefos
שימו לב! השרשור הזה בן 6078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הבנתי שאתם מחפשים רק רכב חדש אבל מה עם איזה רכב משומש בן כמה שנים

מה עם אוודי TT שנת 2001 או 2002 ואפילו תוכל למצוא ROADSTER במחיר הזה, יש כמה שמורות ,( אגב זה הרכב של גברים במשבר אמצע החיים באירופה :-) סתם בצחוק).

אבל קצת ברצינות . רכב מפואר, ספורטיבי, קופה ואפשר גם קבריולט , ידנית, אפשרי עם הנעת קוואטרו, נראה מדהים חיצונית ופנימית, אמין , חזק , מפנק ומהנה לנהיגה. תשקול..ותמיד תוכל למכור אותו כמעט באותו מחיר שקנית.

עוד מעט עו"ד אבל דלקוהוליסט !!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בעבר חשבנו על הגרנדה פונטו- לדעתי היא כמו בייבי אסטון מרטין, אבל היצע המנועים שיש בארץ ממש לא עוזר בכלום, ובכלל, כל התיבות הרובוטיות הללו שהכניסו עכשיו לכל מיני דגמים של רכבים, משגעים אותי.

תגיד לי איך בכלל להכניס את שני המכוניות האלה לאוטו משפט ואפילו לנסות למצוא איזה קשר ביניהם??:shock:

S2K-T...R.I.P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים, אפשר להרגע ובמקום לדחוף את הרכבים החביבים עליכם תקראו את מה שהוא כותב.

הוא אמר שהוא לא אוהב את המראה של הלאון וגולף TSI לא מספיק ייחודית בשבילו.

הם כנראה מכוניות מעולות, אבל האם אתם הייתם קונים רכב עם מראה שאתם לא אוהבים? לפי דעתי ברלינגו אחלה אוטו, אבל אני לא ארוץ לקנות אותו כי הוא מכוער פחד.

מישהו אמר TT (דור קודם)? כל מבחן שקראתי עליה כתב שהיא לא קרובה להיות ספורטיבית (שלדת ספגטי, גם שמעתי...), שהיא גולף MK4 שנראית טוב.

לפי דעתי, סדרה 3 קופה משומשת הכי מתאימה לדרישות שלו.

רוצה לדעת איך ה-VTS? צור קשר עם joker2k

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1412114&postcount=36

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הC4 קצת מעל התקציב אז אולי תכנס מיאטה ?

אם אתה מחפש את המראה החיצוני אז BMW S1 עושה את זה לפי דעתי בגדול ! אבל היא מעל התקציב

ויש לך גם מאזדה 3 2 ליטר רכב מאד נדיר בארץ ויש לו אחלה צורה

NOT

(:lol:)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בו תגיד מה +/- הטעם של אבא שלך, תן כיוון

אבא שלי מאוד אוהב הוט האצ'ים למיניהם, זה בערך הכיוון.

אולי אני באמת אציע לו את הMX5 אבל זה כבר סטייה גדולה מהכיוון, גם מבחינת התקציב וגם מבחינת המראה והנוחות, ולא נראה לי שהוא יסכים אבל ננסה.

איך ה207 GT, ומתי יגיע דגם הGTI לארץ מישהו יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מציעים רכב טורבו למישהו שסיוייק בשבילו היא "מטוס".

אני עדיין חושב שהסיוויק היא מעולה לדרישות שלו, ברגע שמסתגלים לעיצוב הפנים המדהים הכל זורם יותר טוב.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבא שלי מאוד אוהב הוט האצ'ים למיניהם, זה בערך הכיוון.

אולי אני באמת אציע לו את הMX5 אבל זה כבר סטייה גדולה מהכיוון, גם מבחינת התקציב וגם מבחינת המראה והנוחות, ולא נראה לי שהוא יסכים אבל ננסה.

איך ה207 GT, ומתי יגיע דגם הGTI לארץ מישהו יודע?

אם ככה הייתי באמת לוקח נסיעת מבחן באיביזה FR שיכולה לבוא ב5 דלתות או בקופרה- שתיהן עםכל חביחת האיבזור יכנסו בתקציב ויהוו אחלה תמורה לכסף, וכן טורבו זה טורבו .

זה לא עניין של המכונית החביבה עליי או לא אלא אני פשוט מסתכל על תמורה פר כסף, אפשר כמובן גם לבדוק את האיביזה ספורט 100 כ"ס.

כמו כן המזדה 3 2.0 150 כ"ס יכולה להיות בחירה טובה.

אם יש עוד איזה כיוון אני אשמח לשמוע

בן

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטוס, כן נראה ומתנהג ספורטיבי ב-160K וקצת?

אלפא 147 1.6, כמובן.

איכותית, מהנה מאוד לנהיגה, תפנק את אבא גם כשהוא בפקק ואני חושב שבכיוון שלא מדובר בילד אני מאמין שהוא ידע להעריך את האיכויות הנוספות שלה, על פני רכבים אחרים שהוזכרו פה - המושבים התומכים, סביבת הנהג, המראה הקלאסי.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מטוס, כן נראה ומתנהג ספורטיבי ב-160K וקצת?

אלפא 147 1.6, כמובן.

איכותית, מהנה מאוד לנהיגה, תפנק את אבא גם כשהוא בפקק ואני חושב שבכיוון שלא מדובר בילד אני מאמין שהוא ידע להעריך את האיכויות הנוספות שלה, על פני רכבים אחרים שהוזכרו פה - המושבים התומכים, סביבת הנהג, המראה הקלאסי.

וואלה לא חשבתי על זה, אבל עם כבר אז למה לא מנוע 2.0?

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפה וטיפת אמינות לא נכנס במשפט אחד + ירידת ערך עצומה + טיפולים יקרים בטירוף

ולגבי המאזדה 3 אני צחקתי ורשמתי NOT אם לא הבנת

הסיוויק תהיה הבחירה הנכונה לדעתי

גם לטובתך אם אתה לא נשוי ואין לך חברה זה מגנט בחורות אם זה משהו שמעניין אותך

איזה בחורות זה כבר סיפור אחר :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלפה וטיפת אמינות לא נכנס במשפט אחד + ירידת ערך עצומה + טיפולים יקרים בטירוף

ולגבי המאזדה 3 אני צחקתי ורשמתי NOT אם לא הבנת

הסיוויק תהיה הבחירה הנכונה לדעתי

גם לטובתך אם אתה לא נשוי ואין לך חברה זה מגנט בחורות אם זה משהו שמעניין אותך

איזה בחורות זה כבר סיפור אחר :)

הסיוויק יקרה בטירוף ולדעתי גם לא שווה את המחיר היקר שלה

פשוט אותו שמנסה להראות משהו שהוא לא

בן

BENJ:

ROY:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב מנהלים עם ביצועים מצויינים,(רק שכנראה שלא ממש מהנה לנהיגה) זאות השברולט מאליבו. ב- 160 אתה יכול לקנות אוטו עם ביצועים מרשימים, 220 סוסים. זה כל עוד שאתה נכנס להשוואות עם הגגרמנית והכל. ולפי מה ששמתי לב את דואג יותר לביצועים. אז אולי זה האוטו בישביל אבא שלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה לא חשבתי על זה, אבל עם כבר אז למה לא מנוע 2.0?

בן

ב-147 אתה משלם 100K לליטר, התקציב K160, אז 2.0 לא נכנס...

AC/DC - דעותיך לגבי האלפא עדכניות בערך כמו הלהקה שעל שמה אתה נקרא. אין הבדל של ממש בירידת ערך ומחירי טפולים בין אלפא לבין רכבי "ספורט אלגנט" אחרים, כמו אאודי. לפי ניסיוני (5 שנים על 147, עוד שנה וחצי על 156 מהדור האחרון) גם האמינות מצוינת. אני מקווה שמי שרוכש רכב חדש ב-160 מתיחס לעובדות ולא לשמועות.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6078 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...