Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש סעפת פליטה לטורבו בישביל הבראבו...

רז לוי
שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחר שאינני מוצא סעפת פליטה בארץ או באיביי אשמח לישמוע על עוד מקומות שבהם ניתן לימצא את החלק.

ניתן לימצא בארץ (כלומר מישהוא שיבנה לך כזאת שתתאים לטורבו)וכרגע אנ י משאיר את זה לאופציה סופית גם ככה המחירים בשמיים לבניה כזאת.

חייב לציין שמקום העבודה שלי מיבא חלקים מאיטליה והרכב שלי מיוצר באיטליה הבעיה שאייני מוצא מהיכן ניתן להשיג באיטליה סעפת שתתאים לטורבו.

אשמח אם מישהוא יוכל לעזור ולתת פרטים (למי שעוד לא בעיניין מדובר בפיאט בבראבו 1.6 )

רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד...:cry:

שלום,:wave:

באמת ובתמים שאני לא מזלזל באף אחד, ומניסיון, אבל

עם כל שאר "הבעיות" הצלחתה להגיע לפיתרון?

כי אתה שואל לגבי בניה, של סעפת פליטה, ואומר שזה נראה לך יקר!

או שנפגשת עם האנשים היקרים.

שאר כל החלקים לא יקרים לך?

אחרי תשובתך, אוכל לכוון אותך לבעלי המקצוע המתאימים לך!

אדרנלין-מאוקטן בשביל זה אנחנו כאן!.ספורט-מוטורי? אותו תירוץ מונוטוני חוק זה חוק! וספורט זה ספורט,וזה רק ספורט.:x רוצים שיפור? רוצים שיפור? תוציאו מהבאגז' את הבוקסות של ההופעה!:screwy:"תעזבו" תמדינה הישראלים ברמה הכנסת דפוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה הייתי אצל מומי ואצל יואב ויש עוד המון שמות שעוד לא הייתי אצלהם.

מחיר לבניה סעפת בסביבות ה 4000 שח ( ואת שאר החלקים כבר יש לי )

אני יכול ליקנות להונדה סעפת מנרוסטה מותאמת לטורבו בסביבות ה 1800 שח חדשה , מה הרכב שלי שונה מסיוויק מעפנה.

חייב להיות אתר באינטרנט שניתן לימצא שם סעפות גם לפיאט במידה ואני לא ימצא אני יתן למישהוא בארץ ליבנות לי.

אם יש באיטליה ויש לי גישה קלה ליבא מאיטליה למה לשלם למישהוא בארץ סכום כזה גדול .

לגבי דגם מנוע אינני יודע אבל הנתונים שלו זה 1.6 XS דגם ה 103 HP 16V

תודה לעוזרים רז...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה הייתי אצל מומי ואצל יואב ויש עוד המון שמות שעוד לא הייתי אצלהם.

מחיר לבניה סעפת בסביבות ה 4000 שח ( ואת שאר החלקים כבר יש לי )

אני יכול ליקנות להונדה סעפת מנרוסטה מותאמת לטורבו בסביבות ה 1800 שח חדשה , מה הרכב שלי שונה מסיוויק מעפנה.

חייב להיות אתר באינטרנט שניתן לימצא שם סעפות גם לפיאט במידה ואני לא ימצא אני יתן למישהוא בארץ ליבנות לי.

אם יש באיטליה ויש לי גישה קלה ליבא מאיטליה למה לשלם למישהוא בארץ סכום כזה גדול .

שלום שוב,

קודם כל, תודה רבה על תשובתך העניינית, והבוגרת.

אני שמח בשבילך שזאת "הבעיה" האחרונה שלך, ושאתה קרוב למחץ תאוצה כמו שרק טורבו יכול.

לגבי המחיר, הוא לכאורה גבוה, ותלוי אם ישנם עוד הצעות מבעלי מקצוע, והם באותו סדר גודל?

המחיר "השפוי" של סעפת ההונדה, נובע מהביקוש "הרב" והפופולריות שלה.(מאבטיפוס אחד מייצרים כמות שנמכרת)

אם תוכל למצוא באינטרנט,סבבה, אבל אל תחשוב שאין בארץ בעלי מקצוע הגונים, שיבנו לך במחיר שפוי.

להערכתי, סכום בניה של סעפת מ-א ועד ת, צריך ויכול לנוע סביב 2.5K ל 3K מקס' ואפשר אולי פחות.

תיידע אותנו בקשר להתקדמותך, והחלטותך בנושא.

:wave: R5T

אדרנלין-מאוקטן בשביל זה אנחנו כאן!.ספורט-מוטורי? אותו תירוץ מונוטוני חוק זה חוק! וספורט זה ספורט,וזה רק ספורט.:x רוצים שיפור? רוצים שיפור? תוציאו מהבאגז' את הבוקסות של ההופעה!:screwy:"תעזבו" תמדינה הישראלים ברמה הכנסת דפוקה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהה...נזכרתי בעוד משהו!

יש לך בעיה כלשהי, או התנגדות, למקם את הטורבו מעל הגיר?

אם לא, יש לי פתרון יעיל, וזול יחסית בשבילך.

אל תשכח להגיב גם על ההודעה האחרונה שלי, בלי קשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממה שאני רואה פה , יש קיט טורבו רק למנוע ה 1800 של דגם ה GT

http://www.bravo-guide.co.uk/mod-a-bravo.htm#console

הקיט תוצרת נוביטק (http://novitec.net/com/main.html) מק"ט 122AM

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז ,

R5T רשם לך 2 הודעות מפורטות והוא רק ביקש שתתייחס אליהם .

למה אתה מתעלם ממנו ? בן אדם מנסה לעזור ואתה מתעלם...

:?

אל תשכחו,

לא משנה כמה תנהגו מהר, תמיד תוכל להגיע לכם מיני מהשוליים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צלם תמונה של תא המנוע , יכול להיות שאתה יכול להשאר עם הסעפת המקורית( בשלב הראשון ) ולבנות רק את המשך הצנרת לטורבו( או להוציא אותו ממש מסוף הסעפת).

זה יעבוד, פחות טוב( מבחינת כוח ) אבל לפחות יתן לך לגמור את הרכב , אחר כך אתה חופשי לעשות שינוי יחסית קל מתי שתרצה , בין אם לקנות מחו"ל או לבנות בארץ.

אני עושה את זה כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה הגרוע (שיש לו גם יתרונות) תוכל לשים טורבו לאגזוז

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הגיר בצד אז ככה שהגיר לא מפריע.

עשיתי מחקר ליפני שאני מרכיב על הרכב טורבו.

הבנתי שהטורבו צריך להיות מעלח לקרטר בישביל שהשמן יוכל לחזור אליו.

אני מאמין שעל הסעפת המקורית אפשר להרכיב כלומר יש מקום רק צריך ליבנות פלנץ בין הסעפת לטורבו.

הבנתי גם שהסעפת לא תחזיק גדישות מעל 0.3 בערך .

אני מכיר מישהוא עם קולט שהסעפת עלתה לו 1200 שח חדשה, ואני מאמין שגם לבראבו קיים בסכומים האלה.

קיבלתי הודעה פרטית מחבר פורום שטוען שיש לו במחיר סביר, אני יצור איתו קשר מחר וניראה.

יש לי עוד מישהוא באיטליה שהבטיח לברר לי אבל זה יכול לקחת חודש.

אני יפרסם כאן מה ניסגר בסוף.

אם למישהוא יש עוד רעיונות אשמח לישמוע.

שוב תודה רבה לעוזרים רז...

אין לי כרגע תמונה של המנוע אבל זה דגם 96 מנוע 1.6 -2 קמשפטים XS 16V :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי אז מה הבעיה?

אתה עושה פלאנג מתאם שיתחבר מצד אחד לסעפת המקורית של הרכב ומצד שני לסידור הברגים של הטורבו.

אם זה לא מסתדר לך מבחינת גדלים ומעגלי חלוקה אתה יכול לעשות 2 פלאנגים ולדפוק ביניהם 5 ס"מ של צינור בקוטר המתאים , והרי לך מתאם בין הסעפת לטורבו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6126 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...