Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכתב שכתב נער בן 17 שנפטר מסרטן

PEUGEOT205
שימו לב! השרשור הזה בן 7541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 46
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עצוב :cry:

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב מאד מאד.

אבל לצערי יש הרבה מקרים כאלה ואין מה לעשות. זה הגורל שחייו של בן אדם יכולים להשתנות ברגע.

אי אפשר לדעת מה יהיה מחר וזה הדבר הכי מפחיד לנסות להבין מה יהיה שבעצם אנחנו לא נדע לעולם.

אבל זה הגורל,זה החיים ואין מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגורל לא קובע כלום לדעתי.

וגם אין אלוהים.

לפעמים מה שצריך לקרות קורה, לפעמים לא.

גם לדעתי הגורל לא קובע כלום וזה הבחירות של הבנאדם שמשפיעות על החיים שלו... אבל אני כן מאמין באלוהים ואני מאמין שאלוהים עוזר למי שרוצה עזרה ולמי שמנסה ומתאמץ ולכן התגובה שלך לדעתי הייתה צריכה להיות: "לדעתי אין אלוהים" כדי לא לפגוע ברגשותיהם של אלו שכן מאמינים... מבין?

X כ"ס יפניים = X כ"ס צרפתי כפול 1.5

1.כועס ומנצח, כועס ומנצח - כמו חתול

2.כרגע למדתם שיעור מהיר איך הופכים לימון ללימונדה

(ממיטב אמירותיו השנונות של מודי בר-און בעת שידור חצי גמר אליפות "ניין בול" בספורט +5)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב,לי זה ממש לא משנה אם זה אמיתי או לא!

מה שכן,זה הזכיר לי את הדברים הברורים בחיים שאני מזלזלים בהם.

להעריך כל שנייה מהחיים ,לא לזלזל במתנה שנתנו לנו.

פשוט, נכון ונוגע ללב.

את המסר של המכתב אני הבנתי ואתם?

instead of bieng pussy whiped...WHIP THAT PUSSY!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אין אלוהים.

גם לדעתי הגורל לא קובע כלום וזה הבחירות של הבנאדם שמשפיעות על החיים שלו... אבל אני כן מאמין באלוהים ואני מאמין שאלוהים עוזר למי שרוצה עזרה ולמי שמנסה ומתאמץ ולכן התגובה שלך לדעתי הייתה צריכה להיות: "לדעתי אין אלוהים" כדי לא לפגוע ברגשותיהם של אלו שכן מאמינים... מבין?

למה לעזעזל כל נושא שבעולם נתון לויכוח וכל דעה בו לגיטימית חוץ מנושא אחד - זה שאנשים מסויימים מאמינים שיש איזה יצור מסתורי שמנהל לנו את החיים ושהוא תמיד צודק במה שהוא מחליט. למה אסור להביע דעה נוגדת לדעה התמוהה הזאת? זה משגע אותי.

מה, אם אני אומר ש-X הוא שחקן כדורגל עצלן עם אגו נפוח - זה לא יפגע ברגשותיהם של מעריציו? אבל זה לגיטימי, אם אני אביא תימוכין לטענתי. אבל אם אני אומר שלדעתי ישות שאין שום הוכחה או עדות לקיומה אינה קיימת - ישר קופצים כל הנפגעים מכך וצווחים שרגשותיהם נפגעו - וכולם תומכים בהם?!?!?!?

זה פשוט מטריף אותי. שאנשים מחזיקים בדעה לא מבוססת ומסרבים להתווכח עליה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי זה בת'כלס הדבר היחיד שמשנה בעולם שלנו.

מה עוד משנה?

איזה אוכל תאכל? איפה תגור? איזה רכב תקנה?

הכל בולשיט.

ותרשו לי:

"הבל הבלים אמר קהלת, הכל הבל" :D

(שלמה המלך, אי שם בשנות המינוס)

האמונה (נכון או לא, כל אחד יחליט) שיש אלוהים,

נותנת משמעות לכל מעשה הכי קטן שאנו עושים, והכל כדי להיות אנשים טובים יותר.

במה אנחנו שונים מפרה או קוף?

קמים, אוכלים שותים יושנים.

למחרת - THE SAME.

והפתעה - גם למחרת, אז למה אנחנו פאקינג חיים?

כל חור בלילה שחור, אבל של ג'ינג'יות זוהר בחושך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אין אלוהים.

למה לעזעזל כל נושא שבעולם נתון לויכוח וכל דעה בו לגיטימית חוץ מנושא אחד - זה שאנשים מסויימים מאמינים שיש איזה יצור מסתורי שמנהל לנו את החיים ושהוא תמיד צודק במה שהוא מחליט. למה אסור להביע דעה נוגדת לדעה התמוהה הזאת? זה משגע אותי.

מה, אם אני אומר ש-X הוא שחקן כדורגל עצלן עם אגו נפוח - זה לא יפגע ברגשותיהם של מעריציו? אבל זה לגיטימי, אם אני אביא תימוכין לטענתי. אבל אם אני אומר שלדעתי ישות שאין שום הוכחה או עדות לקיומה אינה קיימת - ישר קופצים כל הנפגעים מכך וצווחים שרגשותיהם נפגעו - וכולם תומכים בהם?!?!?!?

העניין הוא שיש תחומים שבהם אין אמת מוחלטת, או שיש אמת מוחלטת - אבל אף אחד לא יכול להוכיח אותה.

כך - רמת משחק של כדורגלן היא הרבה פעמים לא דבר מוחלט - יש ימים טובים, רעים, איכויות כאלה ואחרות, והשיקלול של התכונות ממש לא ברור.

כך - יש גם אלוהים, או שלא, מה שבטוח זה שאף אחד לא יכול להוכיח את עמדתו.

לבוא ולהגיד "אין אלוהים" זה ממש יפה ונחמד, אבל ממש לא מבוסס.

הרעיון, לדעתי, הוא להימנע מלפגוע ברגשותיהם של אנשים. לא צריך סיבה או הוכחה לזה, זו פשוט דרך חיים.

לכן אמור מעתה: "אלפא אינה מכונית אמינה, לדעתי"

"אלמרה היא מכונית משעממת, לדעתי"

וכו'.

היתה לי אלפא אדומה / היתה לי אלפא / היום אני נוסע / בדלתא לבנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וגם אין אלוהים.

העניין הוא שיש תחומים שבהם אין אמת מוחלטת, או שיש אמת מוחלטת - אבל אף אחד לא יכול להוכיח אותה.

כך - רמת משחק של כדורגלן היא הרבה פעמים לא דבר מוחלט - יש ימים טובים, רעים, איכויות כאלה ואחרות, והשיקלול של התכונות ממש לא ברור.

כך - יש גם אלוהים, או שלא, מה שבטוח זה שאף אחד לא יכול להוכיח את עמדתו.

לבוא ולהגיד "אין אלוהים" זה ממש יפה ונחמד, אבל ממש לא מבוסס.

הרעיון, לדעתי, הוא להימנע מלפגוע ברגשותיהם של אנשים. לא צריך סיבה או הוכחה לזה, זו פשוט דרך חיים.

לכן אמור מעתה: "אלפא אינה מכונית אמינה, לדעתי"

"אלמרה היא מכונית משעממת, לדעתי"

וכו'.

חחח איך אתם משווים הכל למכוניות lol :lol::twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...