Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ההצלחה השקטה :) (יונדאי טוסון שבעליו כנראה לא מרוצה...)

יובל שרביט
שימו לב! השרשור הזה בן 6141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסתובבת בבית שמש היילקס עם כיתובים דומים

אם אני לא טועה היבואן תבע מתישהו את בעל הרכב

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב הזה כמה פעמים, מצחיק וצודק, כבעל יונדאי אני מסכים שההצלחה כל כך שקטה ששומעים רק על תקלות.

:lol:

ליום יום: Alfa Romeo 147 2.0 TS 2002 with 4 Koni & 30mm MAD lowering springs

לאישה: Alfa Romeo Mito Multiair 135HP 2014

לנשמה: Lancia Delta GTi.e 2.0 16v

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההילקס עם הפרסומים על הטויוטה מוכרת.

למרות זאת, אני לא מסכים.

נכון שזו דרך מקורית, יפה ואף מקובלת עקב חופש הדעה בארץ ולי אישית אין בעייה עם הדרל הזאת.

אך יונדאי וטויוטה לא מייצרות 2 וחצי רכבים בשנה.

ואם ברכב אחד או שניים נתגלו בעיות מסויימות- הכל שאלה של דרך טיפול החברה בלקוח.

בעבר: יאריס TS , פולו GTI , לאון 4 20VT , קליאו ספורט MK1.

היום​: טסים לחו"ל כדי "לנהוג" מדי פעם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא נעים לי עם הפלצנות, אבל משפט ידוע אומר שחוזק השרשרת הוא כחוזק החוליה החלשה ביותר.

האם אתה היית לוקח את הסיכון ורוכש רכב מיצרן שברכב אחד או שניים שהוא ייצר התגלתה תקלה ודרך הטיפול היתה מחורבנת במיוחד (ולא שאני טוען שזה מה שקרה במקרה דנן, אני רק מניח הנחת מוצא כלשהי)?

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי מעניין איך הוא מתכון למכור את הרכב אחרי זה?

המודעה בטח תהיה משהו כמו:

"למכירה רכב עם הממממון תקלות!"

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה סביר הגיוני ומקובל שיהיו תקלות כאלו ואחרות גם ברכב חדש מהחברה, לנו הלך גיר בטויוטה ראב 4 שנת 97 עם 25 אלף קילומטר, ושנה וחצי על הכביש...

הרכב נלקח מהבית שלנו ע"י גרר מטעם המוסך ! הוחלף בו גיר לחדש (יבוא מיוחד מיפן חיכינו 3 ימים..הוצע רכב חלופי, וויתרנו כי לא היה צורך) בסיום התיקון, בוצע טיפול גדול כלל כל הפילטרים והנוזלים בוצע ברקסים קדימה ואחורה....והרכב נמסר לנו ללא חיוב בכלל !!....

לטעמי שירות מצויין וממש לא השאיר לי רושם של "טויוטה זה חרא"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל חבורה של מוצלחים יש לא יוצלח אחד :) קורה ואדם מקבל רכב שלא נועד לגדולות. כשרכב לא מוצלח פוגש ביבואן מסריח פה מתחילות הבעיות. שום יבואן בארץ לא מעולה וכל עניין לגופו, אבל אסור ליבואן להתעלם ולהתעלל באדם שרכש ממנו רכב והוא אינו תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת יצא לי כמה פעמים לעבוד מול נציגי כלמוביל. אחלה חבר'ה!

הייתי בעל גטס 2006 חדשה, חרשתי בה 50K, וללא תקלות בכלל. עכשיו אני נוסע על גטס 07' מעבודה שמתקרב ל-50K אחרי השכרה ותפו תפו תפו גם ללא בעיות.

יונדאי הינו יצרן קוריאני מספר אחד, הם צריכים לשמור על הרמה לדעתי.

ואם קרתה תקלה ויבואן לא טיפל בזה כמו שצריך, שיבדוק את זה מול היבואן ואנשים נכונים, ז'פון החמוד לא אשם... :wink:

(למרות שלדעתי בעל הרכב פשוט עצבני כי לא קבל איזה תוספת בחינם... איך זאת רק דעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, לא נעים לי עם הפלצנות, אבל משפט ידוע אומר שחוזק השרשרת הוא כחוזק החוליה החלשה ביותר.

האם אתה היית לוקח את הסיכון ורוכש רכב מיצרן שברכב אחד או שניים שהוא ייצר התגלתה תקלה ודרך הטיפול היתה מחורבנת במיוחד (ולא שאני טוען שזה מה שקרה במקרה דנן, אני רק מניח הנחת מוצא כלשהי)?

אלעד אתה שוכח שכשמכינים אוכל בחדר אוכל ל100 איש, לא יתכן ש100 איש יאהבו את האוכל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל תסכים איתי שאם אחד ימצא ג'וק באוכל וירים זעקה, השאר יחשבו פעמיים אם לבוא לחדר אוכל הזה עוד פעם.

נ.ב. מסתובבת גם יונדאי H1 ירוקה עם כיתוב דומה.

נ.נ.ב. סיטרואן עם כיתוב כזה לא ראיתי :roll:

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. מסתובבת גם יונדאי H1 ירוקה עם כיתוב דומה.

שלי לא ירוקה והכיתוב עליה הוא רק הלוגו של החברה אבל לאוטו יש מחלה כרונית של נדנדי שסתומים. בשלי הם הוחלפו 3 פעמים ולאחרונה הוחלף אלטרנטור עקב נזילת שמן ממשאבת הואקום (הוא הוחלף לחדש ולא למחודש במסגרת האחריות ללא חיוב וללא שום בקשה שלי דווקא לחדש).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...