Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הנה זה בא...הנה זה מגיע (מפגש מועדון רנו ספורט No 3)

Casper
שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תסלחו לי אבל זה חרא של אירגון!

כל כך הרבה צרפתיות ובלי יפנית אחת למקרה שהן לא יניעו?? :lol:

תום

ביקשת וכנראה שתקבל.

ככל הנראה שאני יגיע.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רנו אקספרס גם נחשב?

רק אם יש לה מדבקה של 80hp ואת הלוגו של express מאחורה.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת, לי אישית די נמאס מר"ג.

אבל בגלל העדר אופציות טובות ומוכרות יותר, כנראה שהמפגש יהיה שוב שם.

אם למישהו יש רעיון טוב למיקום אחר באזור המרכז הוא מוזמן להעלות את זה פה או לשלוח אלי ה"פ, עדכון רשמי וסופי על המיקום והשעה יצא עד יום רביעי.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע בעיקרון (כבעל הקליאו הרביעית או החמישית או whatever).

רק תגידו איפה ובאיזו שעה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א.יש שני זקני שבט 172

ב.מגיע

ג.במעמד זה אני מתכוון לגבות דמי שימוש בחתימה הבלעדית שלי!

ד.העכשווית תפתיע אתכם במידה מסויימת...

דודו

31.5 ק"גמ ו מ נ ט!!!

156 סוסים אלכוהוליסתים

172 סיבות לחייך:wink:

206XS 110 (רכב ראשון)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי צפרדעים בלי נלאים...

המפגש יערך בשבת הקרובה באיצטדיון ר"ג בשעה 10:00 בבוקר.

נותרו כמות מצומצמת של חולצות וכובעים של רנו שניתנו למפגש הקודם באדיבות "קרסו". החולצות והכובעים יחולקו על בסיס המקדים לוקח (כך אני מדרבן אתכם להגיע בזמן). בכל מקרה, אני לא זוכר מי קיבל במפגש הקודם, אבל מי שקיבל שלא יהיה מנ#$ק ויקח שוב.

מי שקיבל במפגש הקודם יהיה נחמד אם הוא יבוא עם החולצה/כובע למפגש הזה (למתגנדרים-החולצה הולכת יופי עם ג'ינס כחול).

להתראות במפגש,

גיא.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי אני אבוא עם הצהובה...לא נראה שיש הענות

לא כל מי שמגיע כותב בפורום הזה.

הצפי הוא לפחות 15 מכוניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבות לשעה:

1. אנשים ביקשו שעה כזו שלא תחסום להם את כל השבת (בעיקר בעלי משפחות)

2. ביום שבת יהיה חם מאוד- עדיף שעה מוקדמת.

אני יודע שיש אנשים שבאים מרחוק,

לא נורא, תקומו מוקדם יום שבת אחד :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6279 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...