Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי פיאט בראבו..

mohen
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההתלבטות שלי הייתה בין פיאט פונטו לבראבו , כנראה שהבדל בינהם הוא במראה הויזואלי פחות או יותר.

בכל מיקרה , מה אתם חושבים על המפרט הבא :

בראבו שנת 98'

נפח 1400

יד 3

קילומטרז' 140000

מחיר 17 K.

הפחד שלי זה הקילומטרז' שהאוטו עבר.

תסלחו לי על הבורות ,אבל עד כמה מחזיק מנוע בנזין ( בהנחה שהוא מטופל כמו שצריך ) , כי כפי שאני הבנתי זה עד 250,000 ואז צריך להחליף מנוע ... בבקשה עזרה .

ועוד שאלה לגבי הצריכת דלק . יש לכם מושג כמה ק"מ לליטר הבראבו 1400 עושה ?

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציינת עם הבראבו ידנית או אוטומטית. אותי התיבה האוטומטית בבראבה/בראבו/מריאה מדאיגים הרבה יותר מאשר המנוע.

ההבדל בין הפונטו והבראבו הוא לא רק במראה. הרכבים שונים לגמרי.

המצב של המנוע תלוי גם באופי הנסיעות (עירוני או בינעירוני, רגוע או על המנתק) וגם בכך שהרכב מטופל בזמן ולא מוזנח.

בכל מקרה 140K הם פחות מהממוצע לרכב משנת 98 ומדובר על ק"מ סביר. אם אתה דואג לגבי המנוע תיקח את הרכב למכון בדיקה או למוסך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואי ממש סליחה , זה פרט שברח לי כנראה .

בכל מיקרה מדובר על בראבו ידנית....

ולגבי צריכת הדלק . יש למישהו מושג ?

ואיזה עוד הבדלים יש בין הבראבו לפונטו :S ?

אוטו-מאניה :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האקזמפלר נשמע מצוין, אתה ממש לא צריך לפחד מהק"מ, פשוט לקחת את האוטו לבדיקה ותעלה את התוצאות לכאן בכדי שנראה מה מצב הרכב, נראה שאתה לא ממש מבין מה הולך תחת מכסה המנוע (לא תבין מה כתוב בדף).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...