Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש רכב בין 30-40K

BmsKlane
שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב שישמש אותי לעבודה ולימודים

חשוב: שהרכב יהיה אמין ביטיחותי לא יקר יחסית להחזקה, שהרכב יהיה אם אפשר עם זיקה ספורטיבית ואם לא שלפחות יהיה די חזק.לא ממש משנה לי ידני או אוטומט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

, שהרכב יהיה אם אפשר עם זיקה ספורטיבית ואם לא שלפחות יהיה די חזק. .

, .לא ממש משנה לי ידני או אוטומט .

זה ניגוד רציני הרצון לזיקה ספורטיבית והחוסר עיניין בגיר רגיל או אוטומט

ובעיניין הרכב תרחיב קצת ביעניין הנפח מנוע ואולי יש דברים שאתה פוסל (אמריקאיות צרפתיות או מה שלא יהיה)

בכל מקרה לתקציב זה ההמלצה שלי היא להתעניין לגבי 306

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובעיניין הרכב תרחיב קצת ביעניין הנפח מנוע ואולי יש דברים שאתה פוסל (אמריקאיות צרפתיות או מה שלא יהיה)
זה בדיוק הענין שאני לא ממש סגור על איזה גודל רכב לקנות מצד אחד אני גר בלב תל אביב וחניה לא קימת בשפע וכל הזמן אני מוצא מקומות חניה אבל הרכב גדול מדי רז חשבתי על רכב קטן בסגנון איביזה או רנו קליאו מצד אחר לאחר חיפוש קל של רכבים גילתי שהמחירים של הרכבים הקטנים לא רחוק ולפעמיים יקר ממשפחתית.

אז אני ימקד את השאלות שלי לאט לאט

אם אפשר לדעת מה יהיה ההבדל באחזקה בין רכב קטן למשפחתי מבחינת דלק ביטוח ועלות החזקה .

הדברים שאני פוסל הם רכבים שממש יקר לתחזק ורכב כמן סרייון אני ממש פוסל כי ממש לא כיף לינהוג בו והוא לא ביטחותי בכלל ומתנהג ממש גרוע (לפחות לדעתי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין העלויות לא ממש קשור בגודל פיזי אלא בתכונות הרכב ....כלומר קיא ריאו שהיא משפחתית תשתה פחות דלק מהרבה רכבים קטנים עם נפח מנוע גדול יותר

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה אז בו נתמקד במכוניות קטנות

אם אפשר מידע על הקליאו ואיביזה ורכבים דומים במסגרת התקציב

ובנוסף אם אפשר להסביר לי מה יהיה הבדל במחיר התחזוקה בינהן לבין הרכב שלי - אפלאוז (לא שאני ממש יודע מה העלות שלי כרגע כי בשנה שיש לי את הרכב בקושי נגעתי בו מכיוון שהשתמשתי ברכב של אחי שנמצא בחול ולאחרונה נהג משאית חביב החליט להתנגש בי מצד הנהג ולהשביט אותי לזמן קצר ואת הרכב לתמיד ובגלל זה אני רוצה להחליף רכב)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קליאו זה בחירה נחמדה (אני באופן אישי נוהג בקליאו) לרכב יש התנהגות דיי טובה (יציבות אחיזה והיגוי) מבחינת (כוח\צריכת דלק) אני דיי מרוצה כלומר האוטו חזק ביחס לצריכת הדלק הנמוכה שלו אבל ויש אבל גדול !

אם לא מטפלים באוטו הזה כמו שעון זה פתח רציני לתקלות ,צריך לשמור טוב טוב על הגיר ,במיוחד באוטומט בנוסף הבלאי של הבלמים יחסית למכוניות אחרות מזורז והרדיטור נוטה להיסתם ,אם האוטו עובר טיפולים שוטפים בזמן מלבד הבלמים לא אמורה להיות בעייה כלשהי

בעניין הכיף שבנהיגה ,אני באופן אישי מעדיף אותה על יפניות כיוון שהיא פחות מתוכננת ליהיות חללית שלוחצים על כפתור והאוטו נוסע ,הנהיגה יותר גסה ולכן למי שאוהב לנהוג זה ייחשב כפלוס

ליום יום קליאו 1400

לבילויים בורה 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה גר בלב ת"א ואין לך חניה פרטית אין לדעתי טעם להשקיע ברכב סכום כזה. מניסיון אני אומר לך, כל יום תמצא מכה חדשה וכל מיני סימנים אחרים על הרכב שהשאירו עוברי אורח, שלא לדבר על זה שתצטרך לחשוב 7 פעמים אם אתה יוצא עם הרכב כי לא בטוח שתהיה חניה שתחזור. אם אתה חייב רכב, עדיף משהו בהשקעה יותר קטנה שלא יכאב הלב מהתעללות שהרכב עומד לעבור. ובכל מקרה עדיף רכב מה שיותר קטן משיקולים של מציאת חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. הוא אמר שהוא דווקא מוצא מקומות חניה, אבל מעדיף רכב קטן.

ב. הטיעון שלך לא ברור לי. אם אני יודע שממילא אזיע מחר אז לא להתקלח היום? תמיד יש סיכוי שמישהו יעבור צמוד מידי אליך או ייתן לך מכה קטנה בטמבון. וגם אם הסיכוי גדול יותר בת"א, זו לא סיבה לא לרכוש רכב מהנה ו/או בטוח (למשל, זו לא סיבה לקנות קליאו ישנה יותר).

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שתמיד יש סיכוי שתקבל מכה בטמבון. אבל כשהרכב עומד על בסיס קבוע ברחוב שכל הזמן מכוניות נכנסות ויוצאות, אז יש יותר סיכוי. שלא לדבר על רחובות צרים שנהגי משאיות מתעקשים שהם יכולים לעבור בהם ושורטים את כל המכוניות.

וזה לא היה טיעון, רק עצה ידידותית מאחד שגר בלב ת"א יותר מ10 שנים ותאמין לי שאני יודע על מה אני מדבר. אבל אם הבחור טוען שהוא תמיד מוצא חניה ולא אכפת לא שהרכב שלו נהרס אז שיהיה לו לבריאות ובהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אפ אפשר לעזוב את בעיות החניה ולהמליץ לי על רכב(ואני לא עומד לקנות רכב ישן יותר רק בגלל בעיות חניה כי אני מתכוון לנסוע עם הרכב די הרבה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סתם זורק פה רעיונות, אבל אתה יכול לדוגמא לקנות 205 שנת 99', בהרבה פחות, זה רכב חדש יחסית ועונה על רוב מה שביקשת (דיי אמין, זול לאחזקה ומהנה לנהיגה) אבל מכיוון שהתכנון שלו מיושן אז מבחינת הבטיחות זה בעיה...

אופציה נוספת היא המאזדה לנטיס F, אני חושב שנכנס לך בתקציב 96-97.

היא לא הכי חסכונית בדלק בגלל המנוע היותר גדול, אבל חוצמזה היא תענה על שאר הדרישות.

עוד אופציה היא רנו מגאן, אפילו הקופה (אם נכנסת בתקציב), אם לא אז אני דיי בטוח ששנת 97-8 ידנית תיכנס לך בתקציב.

הרכב אמין בסה"כ, הידניות אמינות יותר, נוח, מנועי ה-1.6 מושכים בצורה טובה, בטיחותי, לא גדול מדיי בתצורת ה-5 דלתות ונראה דיי יפה.

לרכב הזה בגירסתו הידנית אין שוק מי יודע מה וזה אומר שתוכל לרכוש רכב שמור וטוב במחיר מצויין.

הונדה האצב'ק היא גם אופציה, אבל בגלל השוק שלה אתה תצטרך לחפש הרבה בשביל למצוא אחת שמורה ולרדת המון בשנתון. אני חושב ש-40 זה המחיר של שנת 95 או 96, לא בטוח.

כמו כן אתה יכול לשקול את הסיטרואן קסרה, סקסו, אופל קורסה (ידנית בלבד), פיאט פונטו, בקיצור אינספור מכוניות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קסרה אני לא יקנה למרות שבעבר הייתה לי אחת ומאוד נהנתי איתה אבל היא הייתה רכב מליסינג של העבודה של אבא שלי אבל רק אני נהגתי בה אבל היא מלאת בעיות חשמל.

אופל קורסה אני לא יקנה לחבר שלי היה אחת ולפחות 5 פעמים הקפצתי אותו חזרה מהמוסך שלה.

205 אני לא יקנה כי אני לא רואה סיבה לקנות רכב מיושן משנת היצור האחרונה שלו.

מגאן וסקסו אני לא יקנה.

את ההונדה אני לא יקנה כי אני מתכוון לנסוע המון עם הרכב ולא ממש אפשרי למצוא אחת במצב טוב בלי מיליון קילומטר. ובמזדה F אני לא מעונין .

הפונטו היא אופציה מענינת השאלה היא אם קיים לה דגם מעט מאובזר ולא עגלה - כי לידידה שלי יש פונטו ספייס שהיא קנתה מהשכרת רכב לפני בערך שנה והיא ממש מרוצה מהרכב אבל פעם שנהגתי ברכב הזה הוא התגלה כעגלה של ממש (דגם ה60)

אם אפשר לקבל מעט מידע על איביזה מהדגם של שנת 2000 ואלך אני יסמך כי הרכב נראה לי די טוב ואני מאמין שהוא די ביטחותי וממה שחיפשתי עד הכשיו קיים דגם עם 100 כ"ס די מאובזר שנכנס לי לתקציב יופי, השאלה שלי היא מה עליות האחזקה שלו ואם הם מעל הממוצא מה ההבדל בינו לבין רכב אחר .

רכב אחר שאני די מעונין בו הוא קליאו ידנית , בעבר השכרתי אחת בחול (הצורה החדשה עם החלון האחורי המנופך אבל לפני ששינו את הפרונת)וממש נהנתי ממנה היא היתה ממש מאובזרת(בטח בארץ זה לא קיים) עם מנוע דיזל שממש הפתיע לטובה והיה חסכוני מאוד. אם אפשר לקבל מידע לגבי הרנו קליאו אני ישמח , וממה שחיפתי בפארקר אני כבר ממש לא מבין החל מאיזה שנה הרכב מצויד במנוע 1.4 ידני עם 98 כ"ס ולא 75.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו, אז אם אתה כ"כ מעוניין בקליאו למה ללכת סחור סחור - לך חפש לך אחת.

תעשה חיפוש יש טונות של מידע.

בסה"כ - אחלה רכב. גם כאן הידנית עדיפה על האוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6459 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...