Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מתקינים מומלצים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

"לה קאר" בראשל"צ.. הם מתקינים "עממיים" לחלוטין.. ברגע שתדרוש טיפה יותר או תראה שאתה קצת מבין.. הם לא ידעו איך לאכול את זה..

דוגמא אישית.. לפני שהרכבתי את המערכת שלי.. כשהתייעצתי איתם לגבי סאבים הם רק ניסו לדחוף לי Magnat bullpower 300 בתיבה מקורית שלו.. בטענה ששום תיבה שתבנה לא תהיה יותר טובה מתיבת היצרן וזה סאב HIEND!!!..

מאז, אני מתרחק.. אבל אם בהתקנה פשוטה עסקינן, ללא יותר מדי דרישות וציפיות, אז המחירים שלהם ורמת העבודה סבירה בהחלט...

No need for 3way active stereo system.. Driving an Alfa Romeo

:scatter:

When you're crawling along at 15kmh in the morning rush hour somewhere to put you frappacappalattechino would be useful

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא יכול להגדיר את זה יותר טוב מהבחור.

SOUNDSTORM= "תופעת העדר" - זה למה הבחור מפורסם כל כך.

עם כל הכבוד לא נראה לי שסאונדסטורם מפורסם בגלל תופעת העדר, לעדר אין כסף לשלם עבור ההתקנות שהפכו אותו למפורסם.

הוא אחד מהמתקינים היותר טובים בארץ. מעבר לבניות ברמה גבוהה, אם אני זוכר נכון, הרכבים שזכו במקומות הראשונים בתחרות SQ האחרונה היו שלו כך שכנראה שהוא בכל זאת יודע מה שהוא עושה.

אין לי בעיה עם העברת ביקורת על מתקין זה או אחר ואני לא נכנס לאיפה מקבלים תמורה טובה יותר לכסף אבל בדבר אחד אני בטוח, לסאונדסטורם יש יכולות התקנה שאין לרבים בארץ (וזאת כמובן מהכרות עם ההתקנות שלו).

רצוי שטענות כלפי מתקין כזה או אחר יושמעו ע"י הלקוח ולא ע"י צד שלישי. אל תשכחו שאתם משחקים כאן עם פרנסה של אחרים, תהיו אחראיים (זה כמובן נוגע לכל התלונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

א)הדבר נעשה בשיקול דעת רציני במיוחד בתור לקוח לא מרוצה בלשון המעטה.

ב)הנזק שסאונדסטורם עולל לי ברכב עולה על התועלת מההתקנה ובזיוני למדי ועל כן הביקורת.

הנזק נמדד באלפי שקלים והגיע עד תקלות חשמל ברכב, רק למושג כללי מבלי להכנס לפרטים.

ג) אני מודע לעניין שאולי הנני מקרה חריג ולכן טענתי בתחילת הטראד שרמת התקנותיו הם בנוני + במקום גרוע- שזה הדרוג המתקבל מהניסיון האישי שלי למרות שבעל מקצוע צריך לתת את המיטב תמיד!

אז תתפלא, נתתי לו קרדיט הרבה יותר מהמגיע לו.

ד)מבלי לזלזל במקומות הראשונים בתחרות ה SQ, הרמה שלנו בארץ היא מתחת לכול ביקורת!

מן הסתם כגודל החובבניות כן גודל המתקין מאחוריהם.

וכמו שאני זוכר לנכון המקומות הראשונים כלל לא היו שלו ללא כל קשר.

ה)העדר מתיחס לכלל האנשים שכן ברשותם האמצעים לשלם על התקנותיו ובוחרים בו לפי השם כפי שאני עשיתי, לאחר חקירה לעומק הבנתי עד כמה טעיתי, מאנשים שבאמת נכנסים לפרטים הקטנים.

ו)ההתיחסות מהתחלה היתה ברובד של סאונד ולא בבניות שיכול להיות שבהם הוא מצויין.

ז)הניסיון שלי איתו לא יביא אותי להתקרב לאזור שלו באף מחיר וזה אומר הרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדברים שאתה כותב חמורים. אני לא בא לסנגר על אף אחד, כתבתי מניסיוני עם מספר רכבים שהוא בנה בהן העבודה היתה ברמה גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אתה מנס ציונה, קפוץ לסאונד ברחובות(מאחורי המשטרה) וקח הצעת מחיר....

אחת החנויות היותר מקצועיות שאני מכיר.

טיפה יקר, אבל בתמורה אתה מקבל התקנה שמושקעת מכל הלב.

אם תגיד לו שדקל שלח אותך, אפילו תקבל יחס VIP(אני קבוע אצלו) ;)

המלצה חמה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון. של הרבה זמן שאני מכיר את חיים.

הוא קסם של בן אדם. מומלץ.

ועופר רוטמן תותח.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ בחום על מתקין פרטי מאיזור המרכז הקרוי יוסי המכונה בפורום ALPINE,

מתקין ברמה מאוד גבוהה התקין לרוב מנהלי הפורום את רכביהם (תוכל להתרשם מההתקנות של EYALR,OFER DOTAN,ARIEL,MAGIC).

ידי זהב במחירים מעולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לאחרונה עשיתי התקנה לא קטנה.

הבאתי מגבר מארה"ב ורציתי לקנות סאב ולהתקין את המגבר ואת הסאב למערכת הקיימת ברכב שלי. עשיתי הרבה מאוד סקרים וביקרתי בהרבה מקומות והתהליך לקח לי מספר חודשים.

בסוף התקנתי ברדיו מילנו. בהתחלה הם היו אמורים לספק לי את הסאב ואת המגבר. אני נסעתי לארה"ב ובהנחיית ידיד קניתי מגבר של אלפין ואז החלטתי לשנות לגמרי את הסאב למשהו אחר שבמקרה רדיו מילנו הם הספקים המורשים בארץ ליצרן של הסאב שרציתי.

עבור סכום לדעתי סימלי הם התקינו את המגבר שקניתי בחו"ל ואת הסאב שקניתי מהם וגם עשו חיווט חדש לגמרי לקומפוננט מקדימה כולל העברת חוטים דרך הדלתות יחד עם שאר החוטים ולא בנפרד כמו שהיה בעבר.

המתקין עבד לאט לאט ולקח לו בערך 6 שעות של עבודה יסודית מאוד להתקין את הכל. ההתקנה יצאה נקייה ויפה ואני מרגיש שלא אהסס לחזור אליהם שוב לעשות עבודה אחרת.

זה נכון ששילמתי לא מעט עבור הסאב ואולי בעצם זה היה חלק ממחיר העבודה. אך אני באמת מרגיש שהמתקין נהנה מהעבודה שלו ורצה באמת לבצע עבודה טובה ועל רמה. לא ביקשתי בנייה מיוחדת וגם לא קיבלתי. מה שהתבקש התקבל בדיוק.

נראה לי שהם צריכים להיות ברשימה של המתקינים הטובים -- אולי יש עוד טובים -- אבל בהחלט הם ברמה גבוהה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על סאונדר.

גם מחירים טובים, גם המתקין מסביר לך כל דבר הכי קטן שהוא עושה, והדבר הכי חשוב, יש לך אבא ואמא, או חיים וחדוי לפנות אליהם.

נכון שמחירי ההתקנה לא ברצפה, אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו, אבל זה לגיטימי מאוד שאדם יבקש תמורה הולמת עבור עבודה טובה.

בקיצור מומלץ-כמות אנשי הפורום שהתקינו אצלו מדברת בעד עצמה.

בברכה, שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

א)הדבר נעשה בשיקול דעת רציני במיוחד בתור לקוח לא מרוצה בלשון המעטה.

ב)הנזק שסאונדסטורם עולל לי ברכב עולה על התועלת מההתקנה ובזיוני למדי ועל כן הביקורת.

הנזק נמדד באלפי שקלים והגיע עד תקלות חשמל ברכב, רק למושג כללי מבלי להכנס לפרטים.

ג) אני מודע לעניין שאולי הנני מקרה חריג ולכן טענתי בתחילת הטראד שרמת התקנותיו הם בנוני + במקום גרוע- שזה הדרוג המתקבל מהניסיון האישי שלי למרות שבעל מקצוע צריך לתת את המיטב תמיד!

אז תתפלא, נתתי לו קרדיט הרבה יותר מהמגיע לו.

ד)מבלי לזלזל במקומות הראשונים בתחרות ה SQ, הרמה שלנו בארץ היא מתחת לכול ביקורת!

מן הסתם כגודל החובבניות כן גודל המתקין מאחוריהם.

וכמו שאני זוכר לנכון המקומות הראשונים כלל לא היו שלו ללא כל קשר.

ה)העדר מתיחס לכלל האנשים שכן ברשותם האמצעים לשלם על התקנותיו ובוחרים בו לפי השם כפי שאני עשיתי, לאחר חקירה לעומק הבנתי עד כמה טעיתי, מאנשים שבאמת נכנסים לפרטים הקטנים.

ו)ההתיחסות מהתחלה היתה ברובד של סאונד ולא בבניות שיכול להיות שבהם הוא מצויין.

ז)הניסיון שלי איתו לא יביא אותי להתקרב לאזור שלו באף מחיר וזה אומר הרבה.

שוב שלום,

הודעתי זו מופנית דווקא אל הנהלת הפורום הזה והדבר רלוונטי לגבי פורומים אחרים.

א) האם מישהו (כולל הנהלת הפורום) חוץ משני הצדדים המעורבים (הלקוח ובעל העסק) יודע בוודאות מה התרחש במציאות?

התשובה היא - בוודאות לא.

ב) האם הודעה זו פוגעת בשמו של בעל העסק (ללא שום קשר לעסק המדובר)?

השתובה היא - בהחלט כן.

ג) האם יש למישהו זכות לפגוע במוניטין של בית עסק ללא הוכחות?

התשובה - לא עפ"י החוק.

ד) שאלה אחרונה: מדוע הנהלת הפורום מרשה לעצמה להשאיר הודעות מסוג זה, כאשר אין לה שום זכות לפגוע במוניטין של גופים מסחריים, וכאשר היא אינה מסוגלת לוודא את אמיתות הדברים? האם הפורום הפך למשפט ציבורי, עם אשמים עוד לפני תחילת הדיונים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסתובב לי בראש רעיון של לפתוח תרד של מתקינים מומלצים בדביק

ושכל אחד שימליץ יגיד אם עשה שם התקנה וכמה הייתה טובה איכותית

איזה שרות קיבל וכאלו ונוכל לרשום גם למי לא להתכרב זה יכול לתרום הרבה מאוד

בולט - בניגוד לזה שתקפתי אותך בת'רד אחר

לדעתי - זאת הברקה - דבר כזה יכול להעלות את המודעות של המתקינים בארץ לגבי הביקורת שהם מקבלים בקרב קהל היעד הכי רצוי שלהם.

לאחר קריאת כל הת'רד אני גם חייב להוסיף שצריך לקחת בחשבון את זה שכל אחד שכותב כאן משהו על מתקין - וכל מי שקורא את זה חייב לדעת שכל אחד זה מקרה לגופו.

אולי גם כדאי שתהיה לבעל העסק אפשרות להגיב על כזאת הודעה - או לנסות לתקן

ברור לי שיש כאן גם בעיה משפטית עם הנושא בין פגיעה בשם של עסק לבין חופש הביטוי - אם באמת ניתן להקים כזה ת'רד - צריך להכתיב לו כללים ברורים

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ד) שאלה אחרונה: מדוע הנהלת הפורום מרשה לעצמה להשאיר הודעות מסוג זה, כאשר אין לה שום זכות לפגוע במוניטין של גופים מסחריים, וכאשר היא אינה מסוגלת לוודא את אמיתות הדברים? האם הפורום הפך למשפט ציבורי, עם אשמים עוד לפני תחילת הדיונים?

אז מה אתה אומר בעצם, שכל מילה שתהווה ביקורת על גוף מסויים או מוצר מסויים צריכה להימחק אוטומטית ?

אם מישהו יכתוב שמגבר X הוא מגבר לא טוב או שהאוכל במסעדה לצורך העניין לא היה טעים אז צריך למחוק לו ? איפה ראית שהנהלת הפורום לקחה צד בעניין או "פגעה" במישהו ?

מבחינה משפטית, האחריות על התכנים שנכתבים בפורום חלה על הכותב בלבד. אם יש לך בעיה עם הכותב או הכתוב תיפנה אליו.

ברגע שנזהה ביקורות שהיא לא עניינית או מגמתית אנחנו נמחק אותה.

אנחנו כאן בשביל להיות הצד הניטרלי , אני מניח שגם אתה נמצא מדי פעם בצד הצרכני של המתרס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על סאונדר.

גם מחירים טובים, גם המתקין מסביר לך כל דבר הכי קטן שהוא עושה, והדבר הכי חשוב, יש לך אבא ואמא, או חיים וחדוי לפנות אליהם.

נכון שמחירי ההתקנה לא ברצפה, אבל אתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו, אבל זה לגיטימי מאוד שאדם יבקש תמורה הולמת עבור עבודה טובה.

בקיצור מומלץ-כמות אנשי הפורום שהתקינו אצלו מדברת בעד עצמה.

בברכה, שי.

אבא ואמא? תלוי באיזה עניין... אני יצאתי משם מאוד לא מרוצה, ואני לא מתכוון לשוב אליו.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב שלום,

הודעתי זו מופנית דווקא אל הנהלת הפורום הזה והדבר רלוונטי לגבי פורומים אחרים.

א) האם מישהו (כולל הנהלת הפורום) חוץ משני הצדדים המעורבים (הלקוח ובעל העסק) יודע בוודאות מה התרחש במציאות?

התשובה היא - בוודאות לא.

ב) האם הודעה זו פוגעת בשמו של בעל העסק (ללא שום קשר לעסק המדובר)?

השתובה היא - בהחלט כן.

ג) האם יש למישהו זכות לפגוע במוניטין של בית עסק ללא הוכחות?

התשובה - לא עפ"י החוק.

כפי שמנהל הפורום התיחס, זאת זכותי המלאה להעלות ביקורת כלקוח על הניסיון שלי עם עסק מסויים.

בשביל זה קיימות ביקורות של לקוחות ובשביל זה קיים פורום.

סוגייה משפטית? כמובן שלא! זאתי חוות דעת בלבד על סמך נסיון והיא עניינית לחלוטין.

לא היה כאן כל ניסיון ללכלך במובן זדון על בעל העסק אלה לתת את הצד שלי בסיפור כלקוח לא מרוצה.

זאת זכותי המלאה ועל כן קיים חופש הביטוי ומושג "כח הלקוח"!

אולי תתבע כל ביקורת שמתפרסמים הלקוחות באתר זאפ על העסקים השונים על מנת לבנות פרופיל חנות ודרוג?

מטרת הביקורת היא בעצם להציג את שביעות רצון הלקוחות.

לסיום כל הפוסט שלך רחוק מהאמת.וכמובן שבא לסנגר על סאונדסטורם.

זאתי זכותך לא להסכים עם עמדתי אבל אינך רשאי לשלול אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6508 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...