Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלונות כהים...

שימו לב! השרשור הזה בן 3862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 83
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מאותה סיבה שפנסי קסנון חוקיים רק אם הם באים מהמפעל ועוד 1001 דברים - שאם זה מגיע ככה אז זה בסדר ואם לא אז אתה עבריין - חוק מיושן ופרימיטיבי שבמקום לנסות לתת סטנדרטים מסויימים פשוט אומר לא להכל וזהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריצו חיפוש באינטרנט ותראו שיש מסמך מהמשטרה שמאפשר את זה ושלא תורודו מהכביש על זה, לגבי טסט זה משהו אחר. אבל כל מה שאני אומר זה מה שקראתי ושמעתי, אין לי נסיון, אם הייתה לי אפשרות לקבל נסיון הייתי משחיר את כל האוטו אבל אני נשאר עם חלונות ערומים.

וילון אחורי לרכב לא מציק בעין, מציק בעין בפעמים הראשונות ומציק בעין זה לא משהו משמעותי, אחר כך מתרגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תריצו חיפוש באינטרנט ותראו שיש מסמך מהמשטרה שמאפשר את זה ושלא תורודו מהכביש על זה, לגבי טסט זה משהו אחר. אבל כל מה שאני אומר זה מה שקראתי ושמעתי, אין לי נסיון, אם הייתה לי אפשרות לקבל נסיון הייתי משחיר את כל האוטו אבל אני נשאר עם חלונות ערומים.

וילון אחורי לרכב לא מציק בעין, מציק בעין בפעמים הראשונות ומציק בעין זה לא משהו משמעותי, אחר כך מתרגלים.

לגבי המסמך... זה מסמך פנימי של המשטרה, שאומר לא לאכוף. לא ברור אם זה עדיין בתוקף או שזה לא מזויף. כמו שיש הוראה לא לאכוף שימוש בטלפון כשהרכב בעמידה (רמזור וכו׳) אבל לך תגיד לשוטר שעצר אותך שראית באינטרנט מסמך כזה.

בתור בן אדם שהאוטו שלו זה גם העבודה שלו... זה מסוכן. זאת פרנסה ואני לא יכול להרשות שיורידו לי את האוטו בגלל זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפתרון האידיאלי זה וילון אחורי לרכב, זה דבר נורא יפה שיכול לשרוד המון זמן לא פחות ממדבקה.

הקטע של וילון עם סמל זה יותר לפוזה לטעמי, תמיד אפשר להזמין בלי, שיכסה את כל החלון האחורי ותאמינו לי שזה פתרון מעולה, חוקי, די יפה ויעבור טסט תמיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה ששוטר תנועה אמר שהוא לא היה עוצר רכב על זה זה מילא, זאת בחירה שלו אם לאכוף את החוק.

זה שהשוטר אמר שזה חוקי זה רק עצוב שהחבר׳ה לא יודעים את החוק בנושא כל כך נפוץ :-)

חלונות אחוריים ושמשה אחורית מותרים לציפוי בתנאי שיש מראות תשקיף תקינות, הרכב לא יעצר ולא ינתן דוח לנהג על ידי שוטר במקרה כזה.

רכב לא יעבור טסט ברגע שיש לו שמשה אחורית כהה על ידי מדבקה גם אם המראות תקינות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אכנס לכל ענין החוקיות אבל 2 דברים חשובים.

תינוקות מאז ומעולם היו גדלים במדינות חמות\קרות ללא מזגן ללא מאורר ללא ציפוי מדבקה בשמשה האחורית וללא כל מיני שטויות שמכניסים לאנשים לראש. אני מבין שמדובר בילד ראשון אבל אפשר לקחת בפרופרציה כל דבר,מקצת שמש לא יקרה לילד כלום.

דבר שני,אין בעיה להסיר את המדבקה בעזרת ליטר אציטון וצמר גפן חצי שעה פנויה וקצת כח בידים. שים אציטון על הצמר גפן ותשפשפף את הזכוכית מבפנים והמדבקה תתחיל להתקלף ולהעלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי לא הסתכלתי טוב בת'רד הזה, אבל יש משהו שצריך לציין: מבחינה בטיחותית לא כדאי להשחיר את השמשה האחורית. מכמה סיבות, אבל בעיקר לא להגביל לנהגים מאחוריך את שדה הראיה.

מישהו ציין פה משהו בקשר לתינוקות ושלא צריך מזגן. אני מסכים לא יקרה כלום מנסיעה של עד רבע שעה בשמש. להיפך: התינוק יהיה מותש מכדי לבכות :) הם הכי חמודים ככה. כמובן שיש להשקות אותם במים אחרי/תוך כדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהל הפסקן,

הגבתי כך באשכול: "גש לכל מוסך ערבי ותעבור טסט כמו גדול",

לא מבין מדוע קיבלתי הזהרה? איזה גזענות יש כאן בדיוק? אני האחרון שיהיה גזען,

ואני רציני עם מה שאני אומר, אני מכיר לא מאט אנשים שעושים להם בעיות בטסט השנתי אז הם עוברים במוסכים ערביים (ששם בד"כ פחות מקפידים, וגם כמה שקלים לא יזיקו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנהל הפסקן,

הגבתי כך באשכול: "גש לכל מוסך ערבי ותעבור טסט כמו גדול",

לא מבין מדוע קיבלתי הזהרה? איזה גזענות יש כאן בדיוק? אני האחרון שיהיה גזען,

ואני רציני עם מה שאני אומר, אני מכיר לא מאט אנשים שעושים להם בעיות בטסט השנתי אז הם עוברים במוסכים ערביים (ששם בד"כ פחות מקפידים, וגם כמה שקלים לא יזיקו).

הפעם אני מסכים עם הגזען... טוב לדעת מקומות ששם פחות מכשילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...

לגבי ג'יפים ורכבי סטיישן - אם אני לא טועה זה מותר כיוון שהחלון שם לא נחשב שמשה אחורית, אלא חלק מדלת. אני לא טועה?

הכי מרכבי סטיישן נרשמים בתור 5 דלתות, משמע הבאגז' הוא גם דלת ואין בעיה להשחיר.

I Ride Because I Really Like Dessert

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...