Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר מקורי/תחליפי

Alexa
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמרתי שהערכתי שמן סינטטי בסביבות 150 ש"ח וציינתי שעיגלתי כלפי מטה ..

אז עכשיו את מבינה את הכוונה שלי שטיפול ב 400 ש"ח כולל עבודה לא הגיוני ולא רציונלי .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שטויות, במוסכים מחורשים משתמשים רק בשמן אחד והוא תוצרת הארץ ומגיע בחביות\מיכלים, לא ביחידות של 4 ליטר או גלון.

לכן:

תמיד כדאי ללכת לחנות ולקנות את השמן ל-ב-ד, במחיר של 150 ש"ח אתה קונה חצי סינטטי אמיתי שמבוסס על סינטטי ולא מינראלי כמו ששמים לך,שמן ברמה הכי גבוהה שיש שהיא כמה דרגות מעל מה ששמים לך "מקורי".

ב 250 ש"ח אתה קונה שמן סינטטי מלא של חברה שמתמקצעת בייצור שמנים איכותיים ברמה עולמית, לא הדרק ששמים לך שם.

ותחשוב על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הייתי אתמול במוסך 3 שעות ארוכות, החליפו לי שמנים, פילטרים, וברקסים מקדימה ומאחורה ביקשתי הכל מקורי וכך היה שהמוסחניק נסע איזה 3 פעמים לקנות לי חומרים! הטיפול יצא 1100 בסופו של דבר. אני צריכה גם להחליף בולמי זעזועים שהוא אמרו שיעלו לי 300 ש"ח, והבעיה שלי כעת שנורת הכרית אוויר שלי דולקת, זאת כתוצאה מכך שכשעשו לי את המשקפיים הורידו לי את הבמפר ומאז היא דולקת. במוסך אמרו לי שבעת תאונה היא פשוט לי תיפתח וחייבים לסדר את זה עכשיו! האם זה הם צודקים כי אני מכירה בן אדם שגם לו הכרית דלקה ודרך מחשב סידרו לו את הבעיה של הנורה הדלוקה ולא היתה שום בעיה ישירה עם הכרית אוויר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה אני עובד במוסך פולווגן אאודי , ויש לנו עמדת סקר לכל הלקוחות את ההבדלים בין פילטר אוויר מקורי ותחליפי ומה הם המשמעויות .

איפה אתה מטפל .. ?

לעינב:

כן, ראיתי את העמדה. שטות מוחלטת, אפילו ילדים קטנים יכולים לראות שעובדים להם בעיניים. אלק, יכולת אגירת אבק נמוכה. ציירו שם כמות כזאת של אבק שלא נתפס בפילטר כאילו הרכב "שוחה" בחול ולא החליפו לו פילטר כבר איזה 30 שנה.

אם אתה עובד במורשה פולקס-אאודי, באיזה שמן מנוע משתמשים?

ל-ALEXA:

כשהורידו לך פגוש (לא הבנתי בשביל מה) כנראה פגעו לך בחיישן של כריות אויר מקדימה שיושב קרוב או על הפגוש. זוהי רשלנותם!!!!!!!!!! את חייבת לחזור לשם ולדרוש שיסדרו לך את הבעיה באופן מיידי על חשבונם. אצם זה שהנורה דולקת אומר שהכרית עלולה להפתח באופן אקראי באמצע נסיעה (ולגרום לפגיעה פיזית ו/או תאונה) או לא להפתח כלל במקרה הצורך - תאונה.

בולמי זעזועים: המחיר שציינת זה בטח ל-1 מ-4 לא כולל מע''מ ולא כולל עבודה. כדי לבדוק אם את באמת צריכה להחליף בולמים ולא כי "סתם אמרו לך" תגשי למוסך שמתעסק בכיוון סרנים (פרונט) וביקשי לעשות בדיקת בולמי זעזועים בערך ב-150 ש''ח.

ל-M&M:

גבר, כל מילה שלך 100%. מהפה שלך לאלוהים.

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר להורדת הבמפר ופגיעה זה לא במוסך אלא זה בחור שעשה לי את המשקפיים ואני לא יכולה לפנות אליו בשום טענות, תודה שהוא עשה לי את המשקפים. בקשר לכרית אוויר תודה על המידע אני אלך לתקן את זה שבוע הבא! בקשר לבולמי זעזועים אני באתי אליו עם הבעיה, אמרתי לו שיבדוק לי כי כל פעם שעליתי על גבשושית או בשעת עצירה האוטו עשה רעש נוראי כמו אזהרה עכשיו אני אתפרק לך באמצע הנסיעה! לכן אתמול בטיפול ביקשתי שיבדוק והוא אמר שהבולמים בסדר אבל התושבת של הבולמים צריכה כבר להתחלף. זהו לא מוסך שרלטן הוא ממש עזר לי ולא עשה יותר ממה שדרוש. הוא בדק את רצועת הטיימינג ואמר שיש עוד הרבה זמן עד להחלפה וגם שמן גיר לא צריך. התקשר בעצמו למוסך המורשה כדי לשאול מתי החליפו שמן גיר בפבעם האחרונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך לזכור כלל בסיסי- את רוב הטיפולים ברכב ניתן לבצע לבד. המוסכים המורשים על פי רוב מנקנקים כאילו אין מחר, ורצוי להגיע אליהם (לדעתי) רק אם יש איזה תקלה מסובכת במיוחד, או כדי לרכוש חלפים שאין להשיג במקום אחר.

המוסך הכי טוב לטפל בו הוא זה שאותו מכירים, לאורך זמן, כמוסך אמין, שהמליצו עליו אנשים שאתה סומך עליהם.

עוד פרמטר- מוסך שאין בעיה להתייעץ עם האנשים שלו (מנהל העבודה וכו') בשאלות מכניות, שאתה עומד לטפל בהן בעצמך. זה מעיד לדעתי גישה חיובית ובונת אמון ולא גישת העו"ד בה נוקטים במוסכים המורשים (הפעלת סטופר מהרגע שהרכב דומם מנוע בחניון החיצוני).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש מסכימה עם זה שמעלי ולכן בחרתי לעשות במוסך שעשיתי בו! המוסך המורשה אולם מורשה אך זה לא אומר כלום על כך שהעבודה שלהם תהיה טובה ויותר וממש לא מסביר את המחירים הכפולים שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...