Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר מקורי/תחליפי

Alexa
שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, יש ברשותי בורה דיזל שהגיעה זמנה לטיפול גדול. המוסך שבו בחרתי לעשות את הטיפול ישים לי חלקים מקורים חוץ מפילטר אוויר שיהיה חילופי אך הוא מתחייב לאחריות עד הטיפול הבא. האם באמת יש צורך ללכת רק על פילטר מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקרה שלך עדיף ללכת על פילטר אוויר מקורי , פילטר אוויר תחליפי אינו עושה את אותה העבודה כמו מקורי .

במקרה אני עובד במוסך פולווגן אאודי , ויש לנו עמדת סקר לכל הלקוחות את ההבדלים בין פילטר אוויר מקורי ותחליפי ומה הם המשמעויות .

איפה אתה מטפל .. ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני בחורה, דבר שני קיבלתי הצעות מחיר ב3 מוסכים, המוסך המורשה רצה 800 ש"ח על הטיפול מוסך אחר רצה 450, אך שמעתי שחבל על האוטו שם! והמוסך שבחרתי לעשות בו בכפר יסיף רוצה 400 ש"ח, וזה בן אדם אמין שלא סתם יגנוב כסף אך אצלו אין מקורי. כמה מקורי עולה בחנות אולי אני פשוט אקנה ואבוא איתו לטיפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה Alexa לא ידעתי :wink: .

אני מבין שיש לך בעיה כספית קלה , אבל אני ממליץ בחום רב ללכת למוסך מורשה ולבצע את הטיפול ב 800 ש"ח עם חלקים מקוריים ואחריות יצרן .

כי רכבי פולסווגן בורה הם רכבים מאוד עדינים בדומה לפסאט (ובמיוחד רכבי דיזל) .

חוץ מזה החלקים המקוריים יעלו לך בסביבות ה 500 600 ש"ח + העבודה שיבצע לך ה"בחור אמין " כמו שקראת לו יצא לך אותו הדבר כמו במוסך מורשה .

ואני בטוח שהוא גם לא יתן לך אחריות על פגיעה ברכב כתוצאה מחלק לא מקורי !!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הבחור ה"אמין" כפי שציינת לוקח 400 ש"ח כולל עבודה וכולל חלקים מקוריים חוץ מי הפילטר! אז אולי אני פשוט אקנה פילטר מקורי לבד. למוסך המורשה אני לא ממש רוצה ללכת לא בגלל הכסף אלא בגלל היחס הציני שקיבלתי שם. הבחור שדיברתי איתו פשוט התיחס אלי ממש אבל ממש חר..א! בערך כמה עולה פילטר מקורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ב 400 ש"ח כולל עבודה הוא לא שם לך חלקים מקורים בוודאות של 1000% .

אם את לא רוצה ללכת למוסך מורשה ששם קיבלת יחס מגעיל אני ימליץ לך על מוסך אחר .

פילטר שמן מקורי דיזל עולה בסביבות 80 ש"ח

פילטר סולר מקורי עולה בסביבות 200 ש"ח

פילטר אוויר מקורי עולה בסביבות 60 ש"ח

פילטר מזגן מקורי עולה בסביבות 30 ש"ח

שמן מקורי סינטטי 10-40W עולה בסביבות 150ש"ח .

תעשי רק חלקים עולה לך 520 ש"ח , וזאת הערכה לא מדיוקת ועיגלתי כלפי מטה .

בחיים אין מצב שהוא שם לך חלקים מוקריים של פולסווגן במחיר של 400 ש"ח כולל עבודה .

אל תשכחי שבמוסך מבצעים לך בנסוף סריקה במחשב לאיתור תקלות ואיפוס תקלות , ובדיקה מקיפה לרכב כולל בלמים , ועוד דברים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא התכוונתי לשמן גיר , אני התכוונתי לשמן מנוע .

תקשיבי לנסיון שלי טיפה , את יודעת כמה רכבים באו אלינו אחריי שביצעו טיפול במוסך של 400 ש"ח .[

והצטערו על היום שעשו את הטיפול הזול , בסוף יצא להם יקר כי נדפק חלק במנוע והם שילמו פי 10 יותר .

מאז הם רק מטפלים במוסך מורשה , במקרה שלי אצלנו .

איפה את גרה אולי אני יכול להמליץ לך על מוסך מורשה באזור שלך .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון עם מיצובישי קולט, היתי הולך על המקורי.

חבר קנה לקולט שלו תחליפי, הבית של הפילטר לא נסגר לו טוב עד שהחליף לחדש מקורי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הייתי פוסל מוסך או טיפול רק בגלל שהפילטר אוויר לא מקורי...

עדיף לטפל ברכב אצל בעל מקצוע אמין ומקצועי, ולא אצל "מוסך מורשה" שיתן יחס גרוע ועוד יקח על זה המון כסף.

אם ההתלבטות היא רק הפילטר - אין כאן התלבטות. הרבה יותר חשוב, למשל, שישתמשו בשמן מנוע איכותי.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם חושבת שעדיף שאני אלך בסוף למוסך שמביא לי יחס טוב ואמין אבא שלי מטפל אצלו כבר כבר הרבה שנים ורק מרוצה! ובקשר לפילטר אני אקנה מקורי וזהו. תודה לכולם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרכז שרות ברעם

כתובת:קיבוץ ברעם ד.נ מרום הגליל טל : 04-6988145

מרכז שרות שליין ובניו בקריית ביאלק

כתובת:רח יוסף לוי 32 ק. ביאליק טל : 04-8761438

מרכז שרות צימפיון מוטורס חיפה

רח אופיר 62 טל : 04-8603220

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההתלבטות היא לא על אמינות , ההתלבטות היא על חלקים מקוריים לפולסווגן , במחיר של 400 ש"ח כולל עבודה לא קיים כזה דבר בארץ .

בכל אופן השיקול הוא שלך וההחלטה שלך , אני מקווה שהכל יסתדר בסוף .. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמן מקורי סינטטי 10-40W עולה בסביבות 150ש"ח ....ממש מקורי, תוצרת עזה שמים לך שם , מקורי א-ל-ק.

תבקש לראות את האריזה שכתוב עליה מקורי, נראה אם יתנו לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...