Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אני אספן/ית כלי רכב אבל יש לי אוסף נוסף והוא:

Guest AKICHU
שימו לב! השרשור הזה בן 6714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני אוסף בקבוקי בירה שאת רובם אני שותה (חוץ מגולדסטאר 2L ולף 3L שנשארים מלאים )(כ30)

הי אומי5 מנשמע??

אני מקווה שאתה בגיל המתאים, בכל מקרה ביום שישי האחרון נתקלתי במשהו חדש בקופי טו גו , משהו בין פחית לבקבוק - בירה גולדסטאר , אלומיניום בצורת בקבוק בירה עם לוגו שונה לחלוטין, אולי עוד אחד לאוסף??? מצורפות תמונות כאשר בקבוק האלומניום הוא הימני , השני הוא בקבוק זכוכית 2 ליטר מחירו 55 שקלים והוא מיועד לאספנים

אירית

goldstar_a.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אז ככה. את הפריט השני באוסף הענתיקות שלי קשה להביא למפגש כי זה קטר קיטור אמיתי שפועל באנגליה ואני אחד משלוש מאות בעליו..כלומר חברי העמותה שמחזיקה, מתחזקת ומתפעלת אותו.

קצת פרטים טכניים: קטר משא מסוג 8F (מספרו 48773) בסידור גלגלים 2-8-0, שנת יצור 1940 (תכנון משנת 1936), משקל 125 טון, מהירות מקסימלית 80 קמ"ש, כושר גרירה כמעט 1000 טון...טסט עד מאי 2006 (יש דבר כזה...). הקטר היה בארץ לזמן קצר בשירות מילואים בזמן מלחמת העולם השניה וזה הופך אותו לקטר היחיד (על מסילה ברוחב סטנדרטי) שפעל בארץ ועוד נוסע.... (אגב, הוא זהה ל 70414 המפורסם מהשיר).

ובנוסף יש לי אוסף גדול של פירסומות לכלי רכב בעברית ובאידיש מתחילת המאה הקודמת ועד סופה...

בני, מגניב!!! :twisted::king::beerchug::angel: -זה משהו, שבאמת חלמתי מילדות- ואפילו בקושי ראיתי במציאות- קטר אמיתי!

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנא..תקנא...

ותקנא עוד יותר כי יש לי זכות לעבור על הקטר הזה קורס מסיקים (מסיק זה נהג המשנה ותפקידו להעביר פחם מהעגלה שנגררת אחרי הקטר, לתא השריפה) ואחר כך קורס נהגים..אבל אני לא הולך לממש את הזכות הזאת למרות שנסעתי כבר בתא הנהג של הקטר הזה (וגם ביליתי יומיים בתא נהג של קטר ברכבת ישראל כשפיקדתי על רכבת עמוסה טנקים מחיפה לירושלים בזמן שהייתי בצבא...)

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוספים...

טוב, אני מטיבעי אוהב לאגור זבל, אישתי לעומת זאת בעלת תיסמונת "זריקה" כרונית...

לפני שעברנו דירה היה לי אוסף מחשבים. החל מקומודור 64, VIC, סינקלייר, אטארי, סיימוןXT, AT, 286, 386, 486 כשהאחרון שימש כפיירואל :wink:(486) ... חלקי חילוף לכולם היו בארגזים... כולל כרטיסים מיוחדים, התקנים ביזאריים (לצעירים שבינינו, פעם, לא היה צורב, ותקליטון גמיש היה מותרות, היו שומרים תוכניות על טייפ :| )... כרטיסיות ניקוב שאבא שלי כתב (ולפני עידן הטייפ היו מנקבים כרטיסיות ושומרים ככה את התוכניות :|:| )

היה לי התקן "זיכרון" שמבוסס על אלקטרו-מגנטים. מעין מטריצה עם חרוזי מתכת. כל פעם שהיה עובר זרם בין נקודה לנקודה החרוז היה משנה את מיקומו וסוגר איזה מעגל. סוג של זיכרון מאווווד פרימיטיבי...

איפה הכל? בפח הראשי של גבעת השלושה... למה? איזתי (שאני אוהב כל כך... :ladysman: )

חוברות מוטו מגילון 70 (היו מגיליון 20 ניראה לי, באותו מקום של המחשבים :x )

כיום, אוסף של שערות של הכלב בכל הבית, צימחי תבלין (ולא דברים אחרים :wink: ), חיות מיזדמנות (מנקים אותן, דואגים להן ומוצאים להן בית), כלי עבוד של סבא שלי...

זהו...

אההה, מרצדס 190, משנת 64... כיום היא ממש אוסף (חלקים בשקיות, ממויין ומתוייג :-D )

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוי..כמה שהייתי רוצה להיות הבן של אבא שלך...

נו טוב..אבי המנוח היה רופא, אז זה בטח טוב לבריאות...

חוצמיזה הוא סבל אותי עם כל השגעונות שלי...

בני, בילדותי,כל חופש גדול היינו הולכים לחנות (שהייתה ברח דיזינגוף 240, ת"א) אוספים מכל הבא ליד כמה ארגזים של חלקים ובונים עיר רכבות עצומה על כל הבית. כולל מעברים בין החדרים דרך הקירות שאבי חצב לנו.

היו שם איזה 5 מסילות שונות שנעו במקביל בכל רחבי הבית.

בתקופה הזאת, כל אספני המרקלין המשוגעים לדבר היו באים אלינו הבייתה לראות את התצוגת תכלית שלנו.

פתאום עברו השנים,באו כל מיני דברים מודרניים וטיפשיים, התמימות נעלמה ורק מתי מעט זכרו חסד נעורים למרקלין.

באירופה ובעיקר בארצות הגרמניות מרקלין עדיין מותג פופולרי ושולט, ואספני מרקלין מוכרים וקונים קטרים במחירים אסטרונומיים.

דא"ג, לאבי יש עדיין אוסף קטרי מרקלין נדירים ויקרים.

לא תצליח להוציא אותם ממנו גם לא עם קולט 45.

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הנה הסטייה שלי (והיא לא היחידה :oops:)

אני אוסף כרטיסי ביקור!

בכל מקום שהייתי עובר, הייתי אוסף כרטיס, שתיים, פאקט של כרטיסי ביקור.

עד שבפסח האחרון, חזרתי הביתה, ולא ראיתי אותם יותר.

לטענת בני ביתי - הם נעלמו בסדר וקבורים איפשהו.

לטענתי: הם איפשהו באיזשהי מזבלה. מאז הפסקתי לאסוף אותן.

עכשיו אני אוסף שקלים על מנת לאסוף זבל גדול יותר (וזה הרבה יותר קשה מלאסוף כרטיסי ביקור...:roll:)

עברתי לכתובת חדשה

(יותר מדי בעיות בהתחברות-משתמש).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה...

חוץ מפרינצים ;-) יש לי כל מיני אוספים כגון קופסאות עץ קטנות מכל מדינה שהייתי בה עד היום (בעבודתי הקודמת טסתי המון, כך שמדובר על כמה עשרות...), מפתחות עתיקים, מ-100 שנים אחורה ועד מפתחות בני למעלה מ1500 שנה(!), מגזיני רכב בלי סוף (מאות), בריטיים ואמריקאיים, כמה עשרות דגמי 1/18 וביניהם כמה מהדורות מוגבלות עד מאוד, כרזות של תערוכות רכב ומרוצים מתחילת המאה ועוד כל מיני.... :)

גולת הכותרת... אוסף מגזיני פלייבוי נדירים, משנות החמישים ועד שנות השמונים, בין היתר, מגזין עם ראיון מיוחד עם אריק שרון, מגזין ספיישל של בנות ישראל(!), מגזיני עשור, מהדורות מיוחדות לאספנים, מגזין המילניום (2000 - נדיר) ועוד.. חלקם הגדול עדיין סגורים בעטיפה המקורית :)

הדבר הכי יפה באותם מגזינים (טוב נו, למעט הציצים), הוא הפרסומות הישנות...לבגדים, פריטי אופנה, מכוניות, משקאות, סיגריות ועוד...פשוט מדהים...

bi6705.jpg

bi7004.jpg

bi6905.jpg

bi0001.jpg

חלומות נועדו להתגשם

http://www.BackOnTwo.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רכב אספנות אחד: הקרמן גיאה האדומה שמופיעה בסמלון שלי.

יש לי אוסף צנוע של דגמי מכוניות. רובם של קרמן גיאה דגם 34, מתוצרת Corgi , Busch ו-Minichamps.

סטייתי הפרטית היא אוסף גדול מאוד של קסטות וידיאו ו-DVD של סדרת הטלויזיה Doctor Who.

חוץ מזה יש לי כמה מחשבים ישנים בבוידם.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה,

אבל ישנן מועמדות טובות בהרבה והנה דוגמא: מיי ווסט האגדית ומשפטי המחץ שלה

תהנו

אירית

זה הכל עניין של טעם . . . ומי את שתחליטי ???

דרך אגב, זה לא האקדח.

לילה . . .אבי.

המקום הנכון:

מפגש השרון - מפגש בלתי תלוי לרכבי אספנות - בארומה שפיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי בקבוק הגולדסטאר - זהו בקבוק אלומיניום פשוט, אני עדיין מעדיפה בקבוקי זכוכית.

אגב - יש עוד סוג של בקבוק 2 ליטר של גולדסטאר - עם פקק אוטם לגמרי - כשאני אמצא תמונה - אני אפרסם (היה לי בקבוק כזה אבל נתתי אותו לסבא שלי כי הוא זקוק לבקבוקים כאלה ל"מפעל" היין שיש לו בבית)

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. חמישה פטיפונים, וכמה מאות תקליטי ויניל, חלק לא מבוטל תוצרת Deutsche Grammophon, והקלטות שכנראה טרם מצאו דרכן לתקליטורים.

2. עטים נובעים - עשרים לערך.

3. הרבה זבל, אבק, וקורי עכביש. מדי פעם אני מרענן את האוסף...

בברכה,

גלעד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה. את הפריט השני באוסף הענתיקות שלי קשה להביא למפגש כי זה קטר קיטור אמיתי שפועל באנגליה ואני אחד משלוש מאות בעליו..כלומר חברי העמותה שמחזיקה, מתחזקת ומתפעלת אותו.

קצת פרטים טכניים: קטר משא מסוג 8F (מספרו 48773) בסידור גלגלים 2-8-0, שנת יצור 1940 (תכנון משנת 1936), משקל 125 טון, מהירות מקסימלית 80 קמ"ש, כושר גרירה כמעט 1000 טון...טסט עד מאי 2006 (יש דבר כזה...). הקטר היה בארץ לזמן קצר בשירות מילואים בזמן מלחמת העולם השניה וזה הופך אותו לקטר היחיד (על מסילה ברוחב סטנדרטי) שפעל בארץ ועוד נוסע.... (אגב, הוא זהה ל 70414 המפורסם מהשיר).

ובנוסף יש לי אוסף גדול של פירסומות לכלי רכב בעברית ובאידיש מתחילת המאה הקודמת ועד סופה...[/QUOT

------------------------------------------------------------------

אהה..שכחתי: Yes Minister

Yes Prime Minister

סדרת הטלויזיה האנגלית האגדית משנות השמונים. יש לי את כל הסדרה (כולל הפרק הארוך (שעה...) שבו הוא הופך לראש ממשלה ולא שודר בארץ).

איך נאמר במקום אחר? והגיתי בו יומם ולילה...

yes_prime_minister_1.jpg

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוסק (לא מספיק לצערי) בירי מעשי, והאקדח שלי הוא אקדח אספנות - קולט M1911 בקוטר 0.45 אינץ' שיוצר בשנת 1943, הושאל לצבא הבריטי ועבר כפי הנראה דרך מפותלת עד שהגיע לארץ ישראל. כוחו עוד במותניו עד למאוד.

חוץ מזה יש אוסף בולים די זנוח, ואשתי אוספת עששיות נפט ישנות.

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אומי5 מנשמע??

אני מקווה שאתה בגיל המתאים, בכל מקרה ביום שישי האחרון נתקלתי במשהו חדש בקופי טו גו , משהו בין פחית לבקבוק - בירה גולדסטאר , אלומיניום בצורת בקבוק בירה עם לוגו שונה לחלוטין, אולי עוד אחד לאוסף??? מצורפות תמונות כאשר בקבוק האלומניום הוא הימני , השני הוא בקבוק זכוכית 2 ליטר מחירו 55 שקלים והוא מיועד לאספנים

אירית

שלום אירית ,

אני בגיל המתאים ....(לכל דבר)

אין לי מושג איפה זה קופי תו גוו ,אבל אני חולה גולדסטאר ויש לי בקבוק שתי ליטר ששונה לגמרי ממה שיש בתמונה.

בקיצור הסבר מפורט איפה זה יעזרו מאוד.

(בנתיים אני יבדוק בחנות משקאות הקבועה שלי )

אליבאבא ..

מה אני צריך לעשות כדי לטווח באקדח שלך ?(נשמע לא משהו אאה?)

נשוי לשתי חיפושיות 74 1300 האחת ידנית השניה חצי אוטומטית כבר לא חצי אוט' :twisted:.

וגם לסובארו בראט (טנדר ) 81 4X4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלבד האולדסמוביל והסוזוקי RV, אני אוסף קטלוגים שנתיים של רכבים, בעיקר בגרמנית (AUTO KATALOG), אך גם באנגלית (AUTO PARADE, OBSERVER) ויש לי אפילו שניים בצרפתית.

בני, אני מת על הסדרה YES PRIME MINISTER ואני צופה בה בכל פעם שהיא משודרת (חינוכית 23, BBC PRIME) - לדעתי אם היו משלבים את הסדרה בביה"ס בתור שיעור אזרחות, היינו מבינים איך באמת מנוהלת מדינה דמוקרטית ומי באמת הם האנשים שמחליטים.

Volvo 960 3.0 24V 1996

Volvo 940 GLE 2.0 Turbo 1997

Volvo 940 GLE 2.3 1995

Oldsmobile Cutlass Supreme Brougham 5.0L V8 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...