Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך אשפר להעביר מהמצבר + לתוך הסלון ?

114508534
שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חיפשתי איך אני יכול להעביר כבל לתוך הסלון ולא מצאתי שום דרך

אמורים להיות הריי חורים כלשהם שמחברים בין המנוע לסלון שדרכם אפשר להעביר כבלים נכון ?

בברכה

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצא ואתר את צמת חוטי הרכב העוברת מתא הנוסעים אל תא המנוע ושם העבר גם את הכבל שלך.

זה קשה לבצוע כי המקום צר ולחוץ ושקול להעזר בחשמלאי רכב מיומן היודע כיצד להשחיל חוט/כבל במקום כזה (ע"י העברת כבל פלדה למשיכה וכו').

אין חורים פתוחים כדי למנוע רעש וריחות בתוך תא הנוסעים.

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש כמה חורים,

אצלי יש אחד לא בשימוש, אחד של האזעקה ושאר ירקות, אחד של הכבל ספחדומטר, ועוד אחד לא בשימוש.

אתה צריך לחפש איזשהי גומייה פנוייה, לוודא שהיא הולכת לתא הנוסעים ולהעביד דרכה את החוט או דרך חור שכבר השתמשו בו להעברת חוטים.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר לשאול למה? יש 2 חוטים שהולכים שירות מהמצבר לרדיו. פלוס קבוע ומינוס קבוע. אני חושב שאתה יכול לקחת משם חשמל ולעשות מה שבא לך, אני מניח שזה עובר דרך נתיך, לכן אם אתה מחבר מכשיר שדורש הרבה חשמל, תחליף את הנתיך לחזק יותר

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=Opel Astra GSI]אפשר לשאול למה? יש 2 חוטים שהולכים שירות מהמצבר לרדיו. פלוס קבוע ומינוס קבוע. אני חושב שאתה יכול לקחת משם חשמל ולעשות מה שבא לך, אני מניח שזה עובר דרך נתיך, לכן אם אתה מחבר מכשיר שדורש הרבה חשמל, תחליף את הנתיך לחזק יותרמה שאתה אומר נכון לגבי מיקרים מסויים.זאת כיוון שיש תלות בעובי קבל ה+. בהנחה שהוא צריך את ה + הנ"ל לצרכן "כבד" יחסית (כגון מגבר) יהיה עליו למשוך + ישירות מהמצבר.

לכן שינוי זרם הניתוק של פיוז מסויים לא מספיק,וגם לא מומלץ כי בדר"כ מתאימים את ערך הפיוז לעובי החוט המועבר (או להפך).

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחפש + קבוע בכדי לחבר את הרדיו דיסק בצורה נכונה

ואני לא מוצא +

עברתי עם רב מודד על כל הצמות באוטו ולא מצאתי + קבוע

יש את זה של המנורה אבל אני לא מתכון להשתמש בו כי זה סיפור להגיע אליו

אז חשבתי שהכי פשוט יהיה להעביר כבל מהמצבר

דן

מיצ'ובישי לנסר ידנית מנוע 1300 12 שסתומים .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=114508534]אני מחפש + קבוע בכדי לחבר את הרדיו דיסק בצורה נכונה

ואני לא מוצא +

דןבדר"כ לרדיודיסק מוציאים 2 + אחד קבוע (לזכרונות וכאלה ) והשני הוא להפעלה בעת סיבוב הסוויץ'.

את הזאת ההיתה צריך לשאול בפורום אודיו.תריץ שם חיפוש תמצא 1001 תשובות בנוגעה לזה.

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=114508534]על אופן ההתקנה אני יודע הכל

אני לא יודע איך להעביר +

וזהו הבעיה היחידה שלי

דןאם ככה אז זה רק "לשבור את הראש" איך להעביר + מהמצבר.

או פשוט להגיעה ל+ הקבוע שיש לך בסוויץ'.

ד"א איפה ממוקמת אצלך תיבת הפיוזים?

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שתמצא את הפתח, תשפריץ לכל אורך הכבל ספריי לניקוי הדשבורד. ככה הכבל העבה יעבור בקלות מבלי לקרוע את הגומיה וגם לא יהיה סיכוי שהיא תצא ממקומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפש טוב לא נראה לי שאין פלוס קבוע לא חסר מאיפה לקחת

רק אל תשכח שאם אתה עושה פלוס חדש תן לו פיוז באמצע

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=yonatanl]רק אל תשכח שאם אתה עושה פלוס חדש תן לו פיוז באמצעבמקרה הספציפי הזה זה מיותר,כיוון שברוש המכשירים כבר יש פיוז הגנה.

ובתיבת הפיוזים שלך תבדוק טוב,חייב להיות לפחות + אחד קבוע...אני מאמין שאתה יודע איך לבדוק...

sani

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...