Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לפי מה בוחרים רדיו דיסק?

ovadia22
שימו לב! השרשור הזה בן 7701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פשוט בוחרים מה שמתאים לדרישות שלך ממנו , תמיד יש משהו יותר טוב השאלה מה אתה דורש ממנו.

היום כל mp3 יכול להיתחבר למינימום 2 מגברים שלט יש אופציה.

תגדיר מה הדרישות שלך ואולי נוכל לכוון אותך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתחיל לבנות ברכב שלי מערכת שתהיה פשוט מעולה אבל אני חייב הד יוניט טוב קודם כל לכן אני חייב שירדיו דיסק יהיה בעל יצאות לכמה מגברים השאלה היא מה טוב ? ושיהיה לו העברת שירים מהירה וקליטת רדיו טובה (למרות שבעקרון אני לא שומע רדיו אבל שיהיה ...) מה שאני שואל בסך הכל איך אני יכול לבחור הד יוניט טוב ? לפי מה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להתחיל לבנות ברכב שלי מערכת שתהיה פשוט מעולה אבל אני חייב הד יוניט טוב קודם כל לכן אני חייב שירדיו דיסק יהיה בעל יצאות לכמה מגברים השאלה היא מה טוב ? ושיהיה לו העברת שירים מהירה וקליטת רדיו טובה (למרות שבעקרון אני לא שומע רדיו אבל שיהיה ...) מה שאני שואל בסך הכל איך אני יכול לבחור הד יוניט טוב ? לפי מה?

ה JVC 707 או 909 מאוד מומלצים בפורום....

הם עונים על כל דרישותיך.....

כמובן שההחלטה שלך צריכה להיות תלויה במחיר שאתה רוצה להשקיע, כמה?

חג שמח

Neo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...