Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת שמשה קידמית באוטו גלס לאודי RS3

פוסטים מומלצים

שלום לכולם יש לי אודי RS3 שנת 2016 נסעתי להנאתי ופתאום שמעתי פלאק וניהיה לי סדק בשמשה 

פעם ראשונה שזה קורה לי ברכב אז פחות יודע איך להתנהל דיברתי עם הסוכן ביטוח שלי והוא אמר לי להגיע לאוטו גלס

אני רוצה כמה שפחות להתעכב שם אז ראיתי שאפשר לעשות פניה מקוונת באתר ושהכול מוכן פשוט להגיע ויחליפו מישהו עשה יכול לייעץ?

האם למישהו יש ניסיון עם אוטו גלס הבנתי שיש ביקורות רעות על אוטו גלס וגם הבנתי שזה שמשה חלופית האם יש הבדל בין החלופי למקורי?

מה אתם ממליצים? 

6994554f-d573-4eba-ab1f-9ea30f0a845e.jpeg

48c6e8b9-b77f-4455-b58b-fbe48fbe1aa4.jpeg

0dc0c55f-5886-4b23-b34d-3bafb26a3b7a.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1) אין ברירה - חייבים להחליף שמשה. שוטר שעוצר אותך מוריד את הרכב מהכביש.

2) הרכב לא יחזור להיות כמו שהיה לפניי. שמשה חלופית פחות איכותית בצורה משמעותית ולא הכנסתי למשוואה את הנושא שיד ישראלית נגעה ברכב.

יכול להמליץ לך על ברוך ובניו שעושים עבודה לא רעה אבל לגבי השמשה לצערי אם אין לך בפוליסה שמשות מקוריות לא תקבל שמשה מקורית.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו גלס זו רשת, יש להם סניפים ברחבי הארץ וכתוצאה מכך גם עובדים שונים.

ברעננה הייתה לי התנסות טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

***עריכה - נברתי עכשיו בהודעות וראיתי שההחלפה האחרונה הייתה באילן גלס ולא אוטו גלס. אבל מניח שהשיטה דומה מאוד.

כנראה עפה לך אבן קטנה תוך כדי נסיעה, זה קורה לא מעט.
החלפתי שמשה באוטו גלאס  תל אביב לפני כמה חודשים (דווקא אצלי זה היה רסיס של רקטה) - 
1. אתה חייב לפתוח קריאה באתר שלהם ורק אחרי שתקבל אישור - תוכל להגיע למוסך.
2. הם שמים שמשות לא מקוריות, מה שנקרא שמשה חלופית, סינית.  אלא אם יהיה לך מזל ולא תהיה להם שמשה חלופית לדגם שלך, ואז הם שמים מקורית כי אין ברירה. קרה לי פעם אחת.
3. בשמשה החלופית שהחליפו לי לפני כמה חודשים - בהתחלה ראיתי סוג של עיוותים בזוויות מסויימות, בהתחלה זה הפריע אבל אחרי כמה נסיעות הפסקתי לשים לב לזה והכל בסדר. מבחינת סינון קרינה אין לי ממש דרך לדעת. מה שכן נראה שהם עשו עבודה טובה, היו מאז לא מעט גשמים ולא נצפו שום בעיות איטום.

תבדוק כמה יעלה לשים שמשה מקורית במקום אחר (זה עסק לא זול), או שתבדוק באוטוגלס (אחרי שיגידו לך ששמים שמשה חלופית) האם יש אפשרות למקורית בתוספת תשלום

עריכה אחרונה על ידי rolling_stony
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היה נסיון לא כ"כ טוב איתם. בוחר שלא לציין סניף. סביר להניח שכל סניף והעובדים שלו. 

השמשה אכן חליפית אבל לא הרגשתי הבדל לרעה. האיטום בוצע בצורה טובה אבל העבודה הייתה מלוכלכת, הדבקה חוזרת של אביזרים בוצעה בצורה מאוד רשלנית והצריכה פירוק והתקנה מחדש על ידי ונגרמו נזקים קלים להגה ולחיפויי קורות הצד. 

מציע שתמצא את הזמן לשהות במקום בעת ביצוע העבודה, שווה לתת תשר לפני ביצוע למי שמחליף בפועל ואם יש מערכות מותקנות על השמשה לוודא שהכל תקין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי פעם פנס באוטו גלס אשדוד,

לצערי שירות זוועה,

מבחינתם אתה כלוא אליהם ואין לך שום ברירה,

אז למה לא להתעלל בך,

למה לעבוד קשה, אם אתה יכול להיות זה שיזיע במקומם,

הלואי וחברות הביטוח יפתחו את זה לתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...