Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

לגיטימי מזה שלבן דוד שלי (בן 15) יש מיאטה והוא בקפרסין ולי יש בקושי כסף לסיוויק נורמלית ועוד שניה בצבא? (אני 18)

הוקסטון

פוסטים מומלצים

מה עושים? מתחילים עם מיינדסט נכון, הזמן של הצבא, זה הזמן הכי טוב ללמוד כל דבר.

יהיו לך הרבה אנשים שימשכו אותך למטה, אני חוזר על זה שוב יהיו הרבה אנשים שימשכו אותך למטה, אני חוזר על זה שוב יהיו הרבה אנשים שימשכו אותך למטה.

תלמד להגיד לא! נראה לי שזה הכלי הכי חשוב בכל התהליך לדעת ללמוד להגיד לא. בתור אחד שבצבא נשאב לתוך מעגל מרושע של עאלק חברים ועאלק שטויות, חברויות וכמה חשוב להיות ככה ולעשות ככה.

זה רק הוביל אותי לתוך מעגל מרושע שלא הייתי חייב להיות בו. בדיעבד סבלתי בצבא (במקום לחתוך ולצאת על נפשי מהצבא), זה הביא אותי למקומות חשוכים אחר כך ומנע ממני להצליח בכל מיני דברים שהיו מקדמים אותי יותר ממה שעשית בזמנו ומה שבא אחריו.

תלמד על כסף, תלמד על תשואה, תלמד על עסקים, תלמד על השקעות, תלמד על יחסים, תלמד על בניית קשרים.

אתה תרוויח יותר אם תקרא ותשקיע את הזמן שיש לך בין לבין מאשר להתחיל לראות משחקי כדורגל או לשבת ולעשן סמים בצבא.

לא משנה אם אתה תהיה קרבי או ג'ובניק. בשניהם יהיו לך זמנים מתים שבהם אתה יכול להשקיע את הזמן שלך ולפתח את עצמך.

המסלול הקבוע (צבא->טיול גדול->לימודים->חתונה) לפעמים לא מתאים לאנשים ואולי אתה אחד מהם אז תבדוק את זה על עצמך. תלמד להכיר את עצמך.

בהצלחה ואני מקווה שאתה מפנטז על יותר ממיאטה (;

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מטבע יש 2 צדדים.

איך אמר לי ישראלי נדלניסט שמתגורר בקפריסין: אתה יודע מה הכי טוב בשירותי הרפואה כאן? כל מי שיש לו משהו רציני טס מיד לישראל.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בן דוד לא לא עבר לקפריסין, הוא עבר עם ההורים לקפריסין. אין לו מיאטה, אבא ואמא קנו לו מיאטה. ואם אני מבין נכון בין השורות, אז המצב הכלכלי היה מאפשר להם לקנות לו צעצוע גם אם היו נשארים בארץ. תהנה ממה שיש לך, ובעתיד גם תגיע למיאטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שלבן דוד שלך אין מיאטה, הוא אולי נוסע על המיאטה של אבא שלו. גם אתה יכול לנסוע על באוטו של אבא ואז השאלה היא על המצב הכלכלי של אבא שלך ולא שלך בעצמך.

בכל מקרה בגילך היתה לי פיאט 127 מודל 81 שקניתי ב1500 שקל והיא היתה אחת משתי מכוניות יחידות של החברה, היום בגיל 45 עדיין אין לי יכולת לקנות מיאטה אז אל תרגיש רע, לרוב הציבור בישראל אין יכולת כזו מבלי למשכן את עצמם למוות או לשלם תשלומים הזויים כל חודש.

כשתגדל תעלה פוסט כזה בפורום אחר אבל הפעם על מוצרי צריכה אמיתיים כמו מחירי חלב, לחם וחשמל...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Roycohen1979 כתב:

בגיל 45 עדיין אין לי יכולת לקנות מיאטה אז אל תרגיש רע, לרוב הציבור בישראל אין יכולת כזו מבלי למשכן את עצמם למוות או לשלם תשלומים הזויים כל חודש.

כשתגדל תעלה פוסט כזה בפורום אחר אבל הפעם על מוצרי צריכה אמיתיים כמו מחירי חלב, לחם וחשמל...

אסור שתהיה לפותח השרשור את הגישה הזאת.

הוא צריך להסתכל ולשאוף קדימה ולא להתנחם בעובדה שיש אנשים יותר שבורים ממנו...

פותח שרשור יקר,

עזוב את זה שקפריסין זאת מדינה שזה לא איזה שיחוק לחיות שם, לא משהו בכלל.

הרי רובינו אם לא כולנו ראינו איך חברים עוזבים את הארץ וחיים בחו"ל ברמת חיים פיננסית גבוהה יותר (לרוב). אתה צריך לחשוב עד כמה זה מפריע לך ואיזה ויתורים אתה מוכן לעשות כדי אולי גם לעבור לשם? זה בא בכלל בחשבון? להתמרמר זה בזבוז זמן. אתה רק בן 18, יש לך זמן! רשמת שאתה עוד לא בצבא ויש לך עוד 3 חודשים עד הגיוס. אתה רוצה להיות קרבי ולתרום את המקסימום למדינה? אולי תרצה להיות ג'ובניק, לעבוד כל יום אחרי הצבא, לעשות כסף, ובשחרור יהיה לך הון למיאטה? אם לא אכפת לך מהמדינה ואתה רוצה לצבור יתרון כלכלי עצום אתה יכול גם לא להתגייס וב-3 שנים האלו לחסוך נגיד 300,000 ש"ח או ללמוד תואר נחשב בגיל צעיר, לוותר על הטיול של אחרי צבא, ואז נקודת הפתיחה שלך ביחס לשאר תהיה גבוהה יותר. זה הזמן שלך לעשות את הבחירות האלו. שוב, בניגוד להרבה אנשים אחרים שאיחרו את הרכבת, יש לך זמן!

• אהבתי 1

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, EliC25 כתב:

הוא החליף ל323 מזמן... ואז למזדה 3 לדעתי.

מאזדה 3. לא MX5. ועדיין לא היו לו תלונות.

לפני 18 שעות, EliC25 כתב:

ובנוגע לפות"ש - נכון, הוא נער עדיין וכותב פה בהתלהבות יתרה, אבל חשוב לי להגיד שההתלהבות הזו חשובה כי אנחנו רואים פה 'motorhead' נולד. בעתיד הוא יהיה מבני דורו שימשיכו את תחביב הרכבים, וראוי להעריך את זה ולעודד את זה.

חלומות זה יפה, להיות ריאלי זה עוד יותר יפה.

בגיל 17 לא חלמתי על רכב ואפילו לא על רישיון נהיגה, כי גיל המינימום לשיעורי נהיגה היה 18. וכשזה הגיע התור לטסט היה 6 חודשים, ואם נכשלת - עוד חצי שנה.

אני לא מתרגש מהסיפור, כי, מה לעשות, הדבר היחיד שמעניין את החבר'ה בגיל הזה אלה שיעורי הנהיגה (כדי לעשות רושם על הבנות). בעוד שנה זה יהיה לזרוק רימון ולירות עוד כמה צרורות במקלע. בעוד 3 שנים? מי יודע.

לבן הצעיר שלי היה חבר לכיתה שלכבוד הרישיון (בכתה י"א) קיבל מאבא מתנה נחמדה, קאמארו לבנה, חדשה ומבריקה. משום מה זה לא הזיז לאף אחד אחר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, sperial כתב:

אני לא מתרגש מהסיפור, כי, מה לעשות, הדבר היחיד שמעניין את החבר'ה בגיל הזה אלה שיעורי הנהיגה (בדי לעשות רושם על הבות).

בדיוק החודש, מציין 30 שנה לרישיון. 

אז הגיל היה 17.5

זה אכן מה שעניין את כל החברה' כי זו האפשרות שנפתחה על הגעה לגיל המדובר אבל איזה רושם על הבנות? גם הבנות הלכו לעשת שיעורי נהיגה והוציאו רישיון אז זה לא בדיוק עשה רושם על אף אחד. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, sperial כתב:

אבל עם מדבקה של MX5 וציור של גג רך.

ואני בכלל גיליתי לא מזמן שהיה לי קרוב מולטי מיליונר ניגרי שהוריש לי מיליונים. כבר שילמתי את העמלה לעורך הדין הניגרי שעבד קשה מאוד לאתר אותי ובטח עוד מעט יעבור הכסף.

לפני 2 דקות, Buki כתב:

זה אכן מה שעניין את כל החברה' כי זו האפשרות שנפתחה על הגעה לגיל המדובר אבל איזה רושם על הבנות? גם הבנות הלכו לעשת שיעורי נהיגה והוציאו רישיון אז זה לא בדיוק עשה רושם על אף אחד. 

אתה שוכח שבתקופה שספריאל היה בן 17.5 כל החברים שלו הוציאו תעודת עגלון ומי שהוציא רישיון לדיליג'אנס עשה הרבה רושם.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, Night Driver כתב:

ואני בכלל גיליתי לא מזמן שהיה לי קרוב מולטי מיליונר ניגרי שהוריש לי מיליונים. כבר שילמתי את העמלה לעורך הדין הניגרי שעבד קשה מאוד לאתר אותי ובטח עוד מעט יעבור הכסף

IMG_20240505_110719.thumb.jpg.e64dad30def05b4108d42f446083538f.jpg

• מצחיק 7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, sperial כתב:

חלומות זה יפה, להיות ריאלי זה עוד יותר יפה.

בגיל 17 לא חלמתי על רכב ואפילו לא על רישיון נהיגה, כי גיל המינימום לשיעורי נהיגה היה 18. וכשזה הגיע התור לטסט היה 6 חודשים, ואם נכשלת - עוד חצי שנה.

אני לא מתרגש מהסיפור, כי, מה לעשות, הדבר היחיד שמעניין את החבר'ה בגיל הזה אלה שיעורי הנהיגה (כדי לעשות רושם על הבנות). בעוד שנה זה יהיה לזרוק רימון ולירות עוד כמה צרורות במקלע. בעוד 3 שנים? מי יודע.

לבן הצעיר שלי היה חבר לכיתה שלכבוד הרישיון (בכתה י"א) קיבל מאבא מתנה נחמדה, קאמארו לבנה, חדשה ומבריקה. משום מה זה לא הזיז לאף אחד אחר.

אוקיי זה סיפורים יפים

אבל בלי לחלום אי אפשר להגיע להישגים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוסט עם פרוסה אחת, קבריולט

• מצחיק 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את האינטגרם הזה, זה נראה לכם הגיוני שהטוסטים שלי לא מקבלים כזאת תשומת לב?

https://www.instagram.com/breadfallingoverexperiment/

• מצחיק 1

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...