Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים איכותיים לרכב

de

פוסטים מומלצים

יש כל כך הרבה יצרנים ודגמים,  אתה חייב לרשום את הדגם המדוייק. כי גם ליצרנים טובים יש צמיגים פחות מוצלחים. 

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, de כתב:

ראיתי ze912 זה טוב בפלנקן?

זה?

דגם ישן מאוד שמתפורר מהר, מניסיון.

אחריו היה ze914 קצת יותר מוצלח, אחריו ze310, הרבה יותר מוצלח.

מציע להשקיע קצת יותר ולוותר על ze912

רשום בכותרת צמיג איכותי....

עריכה אחרונה על ידי vladclar

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, de כתב:

לא זוכר אבל הוא עובד עם מישלן וחברות בת שלה

בירושלמית משמעות המילה "חברות בת" זה "אני מחרטט לך זבל סיני". או יצרן אירופי מוכר או כלום.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בהכרח. לאחרונה דגמים  של  Debica  זוכים לחוות דעת טובות. גם Barum צמיגים לא רעים.

אבל צריך להכיר כל דגם בפרט.

מצד שני,  השוק שלנו מלא בצמיגי Riken, שמיוצרים באירופה, מקבוצת מישלין - לא הייתי נוגע בהם.

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, vladclar כתב:

לא בהכרח. לאחרונה דגמים  של  Debica  זוכים לחוות דעת טובות. גם Barum צמיגים לא רעים.

אבל צריך להכיר כל דגם בפרט.

מצד שני,  השוק שלנו מלא בצמיגי Riken, שמיוצרים באירופה, מקבוצת מישלין - לא הייתי נוגע בהם.

+1 ל Debica.

הרכבתי דגם שלהם UHP2 במקום PS4 שהיו מורכבים לפני כן. יש שיפור בכל האספקטים לטובה. לגבי אורך חיים עוד מוקדם לומר אבל שנה וחצי והם עדיין נראים ומרגישים מצוין.

חוץ מזה שהם גרמו לי להרגיש אידיוט על כך שלא רכשתי סט כזה עוד לפני המישלין שעלו כפול ונתנו פחות.

אגב, אם תעברו קצת על פורומים באירופה תמצאו הרבה בעלי ספורטיביות ורכבי מנהלים עם אותה דעה. שקראתי אותן לפני הרכישה הייתי בטוח שהם מגזימים. אבל לא.

Putting a rear-spoiler on a front-wheel drive car. Yeah, that's gonna help

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד משפט כזה ( על אף צמיג ).

אולי נותנים תמורה בין הטובות למחיר שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...