Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מצלמת רכב a129 duo לא אוהבת לקום בבוקר- נסיעה ראשונה לא פועלת, בנסיעה הבאה כבר כן. אודה לעזרה.

ברווז
מעבר לפיתרון נפתר ע"י קורן בן אשר,

פוסטים מומלצים

הבעייה בכותרת- המצלמה לא אוהבת להתחיל לעבוד בנסיעה הראשונה (בדרך לעבודה למשל). נשארת כבוייה. בנסיעה חזרה הבייתה מהעבודה למשל היא כבר כן עובדת. 

נרכשה אי שם ב-2020, הותקנה ביום שלישי (כשגבר אומר שהוא יעשה משהו, הוא יעשה אותו- לא צריך להזכיר לו כל חצי שנה!).

מותקנת על מפצל שקע מצית שמחובר ישירות לחשמל הרכב אחרי הסוויץ'. 

אודה לעצות.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 62
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנראה שאתה קצת תולש אותה כשאתה יוצא מהרכב. עשה לך מנהג קבוע לתקוע את הפלאג בשקע כל בוקר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו סוללה פנימית גמורה

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לה סוללה. מבוססת קבל.

ברווז - תוך כמה זמן מרגע שאתה פותח סוויץ', אתה נותן סטרטר? יש בהגדרות פרמטר boot delay - שנה אותו ל-5 או 10 שניות, ובדוק אם משפיע.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז הקבל גמור

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקבל מזייף הוא יכול בהחלט למנוע את הפעלת המצלמה כתלות בטמפרטורה או כשהוא פרוק ולא מצליח להיטען 

ככה זה נראה לי, מהמעט ניסיון בתחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, ברווז כתב:

הבעייה בכותרת- המצלמה לא אוהבת להתחיל לעבוד בנסיעה הראשונה (בדרך לעבודה למשל). נשארת כבוייה. בנסיעה חזרה הבייתה מהעבודה למשל היא כבר כן עובדת. 

נרכשה אי שם ב-2020, הותקנה ביום שלישי (כשגבר אומר שהוא יעשה משהו, הוא יעשה אותו- לא צריך להזכיר לו כל חצי שנה!).

מותקנת על מפצל שקע מצית שמחובר ישירות לחשמל הרכב אחרי הסוויץ'. 

אודה לעצות.

תגיד יש מצב שיש לך חיווי כלשהוא? הודעה קולית? sensor abnormal? כי זה קורה לי בz40 מדי פעם ולא יודע מה זו ההודעה הזו.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2024 בשעה 21:57, sperial כתב:

כנראה שאתה קצת תולש אותה כשאתה יוצא מהרכב. עשה לך מנהג קבוע לתקוע את הפלאג בשקע כל בוקר.

מה?... איך? 

לא, אני לא קרוב אליה אפילו.

בדיקה שכל החוטים מעוגנים היטב היתה הדבר הראשון שעשיתי. 

בתאריך 1.3.2024 בשעה 23:11, קורן בן אשר כתב:

ברווז - תוך כמה זמן מרגע שאתה פותח סוויץ', אתה נותן סטרטר? יש בהגדרות פרמטר boot delay - שנה אותו ל-5 או 10 שניות, ובדוק אם משפיע.

לרוב, מיד תנועה אחת (לא "פותח סוויץ' אלא מניע). זה לא בריא או משהו?

לפני 8 שעות, סולל הדרך כתב:

אם הקבל מזייף הוא יכול בהחלט למנוע את הפעלת המצלמה כתלות בטמפרטורה או כשהוא פרוק ולא מצליח להיטען 

ככה זה נראה לי, מהמעט ניסיון בתחום.

מצלמה "חדשה" מהקופסא (חדשה במובן של נרכשה לפני 4 שנים, אבל עדיין). 

גם אני חשבתי על משהו בכיוון של סוללה פנימית שצריכה טעינה אחת טובה לאורך נסיעה ממושכת (אבל הבנתי שאין לה סוללה פנימית), אבל אם הקבל היה פגום, היא לא הייתה נדלקת בכלל- והיא כן פועלת, בדרך חזור ולא בנסיעה הראשונה. 

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

תגיד יש מצב שיש לך חיווי כלשהוא? הודעה קולית? sensor abnormal? כי זה קורה לי בz40 מדי פעם ולא יודע מה זו ההודעה הזו.

כלום. פשוט מת. לא אור, לא פועל ונכבה, כלום. 

לפני שעתיים, פאר האורה כתב:

4 שנים להתקנה? 

קורה... 

לא היה לי טיפה אחת של חשק להתחיל להריץ חוטים לכל אורך האוטו. 

החלפתי את הרכב, ולא היה לי חשק להריץ חוטים לכל האורך של החדש גם כן. 

כשהמצלמה הקודמת התחילה לעשות לי בעיות (לא רוצה להתחבר לטלפון, לא תמיד מקליטה למרות שהיה לה מה להקליט) החלטתי שהגיע הזמן להחליף אותה, והיום חופש של הבחירות המקומיות היה אחלה זמן וביום נאה, אז טיפלתי בזה. 

הייתי מבסוט דווקא, השחלתי את הכבל בצורה מקצועית, מרוצה מהתוצאה והכל...

הפעלה ראשונה- המצלמה עבדה היטב. 

באותו יום לא הנעתי שוב. 

למחרת בבוקר, כלום. לא עובד. 

בנסיעה חזרה, פתאום הכל פועל כרגיל. 

למחרת אותו הסיפור בדיוק. בבוקר מת, בצהריים מתעורר לחיים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברווזוש,

לפני שאתה מתברווז לכל מיני כיוונים, מציע שתנסה מה שהצעתי. כשאתה מניע, יש נפילת מתח רגעית, ונפילת המתח הזו עלולה לגרום למצלמה לחשוב שכיבית את הרכב, ולכן להכבות. לכן ישנו פרמטר boot delay, הוא נועד בדיוק לזה - המצלמה ממתינה מספר שניות מתוך ציפייה שבתוך פרק הזמן הזה אתה תניע. לכן, בשלב ראשון בדוק את הפרמטר ושנה אותו ל-5 או 10 שניות אם הוא מכוון לאפס. שנית, מעתה, פתח סוויץ', המתן 2-3 שניות ורק אז תן סטרטר. נסה את זה מחר בבוקר ובדוק אם יש שינוי. בבקרים עדיין קריר משמעותית מבצהריים, נפילת המתח בהנעה יותר גדולה, יכול להיות שכמה עשיריות וולט זה מה שעושה את ההבדל מבחינת המצלמה.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, קורן בן אשר כתב:

מעתה, פתח סוויץ', המתן 2-3 שניות ורק אז תן סטרטר. נסה את זה מחר בבוקר ובדוק אם יש שינוי. 

ניסיתי בדיוק את זה בבוקר. 

האמת היא שאני לא סגור על האם יש שינוי- כי לא התעמקתי די הצורך בעבר (מודה באשמה). הבוקר, כן התעמקתי. בעת ההנעה, האור האדום של "מקליט" נדלק לו לרגע. ונכבה. יכול להיות שהמצלמה עשתה את זה גם במקרים הקודמים. 

לגבי ההגדרה- אוכל לעשות את זה רק כשהמצלמה עובדת... אנסה, תודה. 

לפני 9 שעות, Alberrto כתב:

תחבר רק את המצלמה דרך מטען אחר ותראה אם יש שינוי 

ניסיתי. אחד הדברים הראשונים שבדקתי. 

מה שלא בדקתי, ורציתי לבדוק, האם כשהאחורית מנותקת מהקדמית, הקדמית תיכנס לפעולה גם בבוקר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...