Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידה *30W 30L במכנס חליפה אלגנט מחויט, יתאים לבחור בגובה 1.66 ס״מ במשקל 56 ק״ג?

Camaro 92

פוסטים מומלצים

כנראה שכן, אבל הייתי מזמין שניים כי עם מכנס אחד זה יראה קצת מוזר.

וברצינות - מה הבעיה למדוד את הפציינט ולגלות בעצמך במקום לנחש? 30 אינץ' היקף מותניים, 30 אינץ' אורך תפר פנימי, תכפיל ב-2.54 ותקבל את המידה בס"מ.

khaby-lame-tiktok-GettyImages-1242985540

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

מותניים, 30 אינץ' אורך תפר פנימי, תכפיל ב-2.54 ותקבל את המידה בס"מ.

זהו שלא הייתי סגור בדיוק מאיפה לאיפה מתבצעת המדידה, אבל תודה בכל אופן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, קורן בן אשר כתב:

במימד האנכי הגובה שלי קרוב מאוד להנ"ל, לדעתי אורך 29 יותר יתאים. אבל הכי טוב כמובן למדוד.

אין אופציה לאורך 29 בדגם הספציפי שראיתי , אבל תמיד אפשר לעשות קצת מכפלת .

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Derish כתב:

נראה שמאוחר מדי בשבילנו בשלב זה בתרבות הישראלית להשריש את הקטע של מכנס/מכנסיים

כמו גם 

כמו שוכר/משכיר

שתי/שני 

ולפות"ש ממליץ כמו קודמיי למדוד כמה שיותר טוב, לוודא מידת חריגה מקסימלית שהמוכר מדווח(ממה ששמתי לב זה משתנה בין מותגים) ואם זה גבולי תמיד עדיף את הגדול יותר ותוכל להקטין פה בארץ בגרושים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, קורן בן אשר כתב:

במימד האנכי הגובה שלי קרוב מאוד להנ"ל, לדעתי אורך 29 יותר יתאים. אבל הכי טוב כמובן למדוד.

רק שכול אחד עם פרופורציות טיפה שונות, אז אורך המכנסיים שונה. אני הרבה יותר גבוה, ואני 29.1

אלה המידות שמעניינות אותך:

What is the inseam of pants? How is it measured? - Quora

Inseam לאורך.

אבל האורך הוא באמת פחות בעיה ולעשות מכפלת זה קליל, לעומת זאת להציר זה קצת יותר באסה.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.2.2024 בשעה 03:29, Derish כתב:

וברצינות - מה הבעיה למדוד את הפציינט ולגלות בעצמך במקום לנחש? 30 אינץ' היקף מותניים, 30 אינץ' אורך תפר פנימי, תכפיל ב-2.54 ותקבל את המידה בס"מ.

khaby-lame-tiktok-GettyImages-1242985540

לא סומך על המידות של האינטרנט.

לחתונה של אחי הזמנתי חליפה וחולצה מנקסט (אישתי שכנעה אותי)

מדדנו אותי והכל. 

ברמה הכי מפורטת שאפשר

בפועל הגיע עצום.

בערך 6 מידות יותר ממני.

בסוף קניתי בארץ במחיר מופקע 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, om2 כתב:

לא סומך על המידות של האינטרנט

ברור שתמיד עדיף לראות בעיניים,למשש ולמדוד פה בחנות בארץ אבל לפעמים אתה מוצא באינטרנט דגם/צבע ספציפי שאתה מאוד אוהב ולא מצליח למצוא כזה בחנויות בארץ אז לוקח את ״הסיכון״ ומזמין מחו״ל ומקווה לטוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה ומקסימום תחזיר, לאמזון יש החזרות בחינם עם שליח של DHL שיאסוף את זה ממך מאיפה שתבחר (היה ככה לפני המלחמה, מניח שלא השתנה מאז).

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2024 בשעה 11:50, om2 כתב:

לא סומך על המידות של האינטרנט

מניסיונכם באמזון, ועל ״תמונת המוצר״ אפשר באמת לסמוך מבחינת צבע/גוון/טקסטורת הבד/גזרה/דגם שאקבל בדיוק את המכנסיים שראיתי בתמונה?

עריכה אחרונה על ידי Camaro 92
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להבדיל מג׳ינס ששם הגזרה די ברורה במכנסיים מחוייטים הגזרה היא הרבה יותר משמעותית ומה שנראה טוב על הדוגמן בתמונה לא בהכרח יתיישב טוב עליך גם אם המידות נכונות.

אם שווה לך לקחת את הסיכון זו החלטה שלך.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, Camaro 92 כתב:

מניסיונכם באמזון, ועל ״תמונת המוצר״ אפשר באמת לסמוך מבחינת צבע/גוון/טקסטורת הבד/גזרה/דגם שאקבל בדיוק את המכנסיים שראיתי בתמונה?

אתה לא יכול לסמוך 100% על תמונה במחשב מהטעם הפשוט שהגוון תלוי במסך בו התמונה מוצגת.

אם זה דגם שקיים בארץ, רק במידות אחרות/צבעים אחרים ממה שאתה צריך, אני מציע שתיגש לחנות להתרשם עד כמה יש קשר בין התמונות למציאות. מידות של פירמות גדולות בד"כ אפשר לסמוך בגדול. מאוד בגדול. לסמוך 100% זה רק אחרי שמדדתי פיזית ויש לי רפרנס (נניח עם דוקרס זה עובד לי טוב).

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי להזמין כמה פעמים בגדי עבודה לקבוצה גדולה, ובתהליך למדתי שהמידות אכן משתנות מאד בין היצרנים והספקים. לכן כל יצרן (או אפילו יצרן מדבקה) שמכבד את עצמו מפרסם גם size guide המסביר מה אומר כל S/M/L בסנטימטרים והיכן למדוד אותם. המידע הזה לא תמיד נמצא בעמוד המכירה באיביי או אמאזון, אבל בד"כ ניתן לאתר אותו באתר הבית.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...