Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

החלפת ריפוד לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם יש לך תקציב טוב להשקיע

למה שלא תלכי למכוני פירוק ותנסי למצוא לך כסאות חדשים, או ריפודים חדשים? עד כמה שאפשר

אני לא חושב שזה מומלץ, כי הכסאות שלה תקינים, אז למה להכנס להוצאה מיותרת? אפילו אם יש תקציב?!

כיסויים חדשים עם עבודת הרכבה כמו שצריך ייתנו לה הרגשה של חדש, וזה מה שהיא מנסה להשיג.

IDO.G

"חייך, הכל לרעה"!!! :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 52
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

QUOTE=cgc]אם יש לך תקציב טוב להשקיע

למה שלא תלכי למכוני פירוק ותנסי למצוא לך כסאות חדשים, או ריפודים חדשים? עד כמה שאפשר

בשביל כיסאות במצב טוב מפירוקיות צריך להתחיל לחפש כדי למצא את מה שאני מחפשת, מה גם שהכיסאות ברכב שלי במצב מצויין ואין צורך להחליפם.

אני בסך הכל רוצה להתחדש בריפוד ולא להחליף את כל מערכת הישיבה ברכב.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה מומלץ, כי הכסאות שלה תקינים, אז למה להכנס להוצאה מיותרת? אפילו אם יש תקציב?!

כיסויים חדשים עם עבודת הרכבה כמו שצריך ייתנו לה הרגשה של חדש, וזה מה שהיא מנסה להשיג.

ניתן לה להחליט :beerchug:

לנו בבימרית, הריפודים מתחילים להקרע כבר, זאת אומרת הם קרועים כבר.

הלכנו לרפד בשביל שיסדר לנו את כל בעייות הריפודים, ולעזאזל , הוא דפק חתיכת מחיר: 2000 שקל.. על מה?!

בסוף לא סידקרנו. העניין הוא, שהסלון שלנו באוטו הוא כחול, וקשה למצוא אחד כזה..

לפי דעתי, כמוך, כיסויים יעשו את העבודה בצורה מצויינת.

אבל לא הכיסויים עם החורים בצידי מושב לתחת

אחד שממלא את כל המושב כולו!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילת המפתח: BMW

הרפד רואה אוטו כזה ישר עולה לו בראש שלבעל הרכב יש כסף ואפשר לדפוק (ישראלים), וזה עור גם אל תשכח שזה חומר יותר קשה לעבודה והוא יקר יותר.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חח, איןו לנו עור.

במוו 94 520. אנחנ ושומרים עליה עד כמה שאפשר. אז בדרך רצינו לסדר את זה, אבל בסופו של הדבר לא..!

זה בד רגיל לגמרי

ובכלל, לריפודים של במוו יש בעיה מסריחה, כל סדרה מ-96 עד 2001-2002, העור שלהם קרוע מהתחת... חרא עור, עור דק, בקיצור לא משוקע. הם מבאסים. עליה וקוצבה, פשוט ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

QUOTE=cgc]חח, איןו לנו עור.

במוו 94 520. אנחנ ושומרים עליה עד כמה שאפשר. אז בדרך רצינו לסדר את זה, אבל בסופו של הדבר לא..!

זה בד רגיל לגמרי

ובכלל, לריפודים של במוו יש בעיה מסריחה, כל סדרה מ-96 עד 2001-2002, העור שלהם קרוע מהתחת... חרא עור, עור דק, בקיצור לא משוקע. הם מבאסים. עליה וקוצבה, פשוט ככה.זה מה שקורה כשהחברה חוסכת בעלויות.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לחנויות - לפעמים המבצעים שלהם טובים ונחדמים, אך רוב הזמן ניתן להשיג מוצרים כאלו ואף טובים יותר, בזול יותר אצל חנויות מסוימות כגון הפרסי וכו'...

למרות שראיתי היום פרסום של אוטו-דיפו על כיוסיים שנראים נחמדים מאוד ב-100 ש"ח, כדאי לבדוק... הכוונה היתה שאני לא אוהב את המקומות האלו כי שוחטים אותך על כל דבר שלא במבצע...

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלטתי על שני צבעים וצמצמתי את האפשרויות,

ריפוד בצבע שחור לבן או שחור כחול

מה דעתכם?

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע אחלה... לי גם יש בצבע שחור-כחול ואני מאוד מרוצה..

דרך אגב הייתי היום באוטו-דיפו והמבצע הוא רק לאיזה יומיים על כיסויים כאלה (כחול-שחור) - לי יש כבר זמן מה ואני מרוצה... :)

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי עדיף לך שחור לבן, גם בשל העובדה שחצי מהמכוניות על הכביש "לבושות" בריפוד כחול.

בכל אופן, זו ההוצאה הבאה שלי... :wink:

אפשר לשאול לאיזה רכב?

CaRoTa

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי עדיף לך שחור לבן, גם בשל העובדה שחצי מהמכוניות על הכביש "לבושות" בריפוד כחול.

בכל אופן, זו ההוצאה הבאה שלי... :wink:

אפשר לשאול לאיזה רכב?

CaRoTa

פיג'ו 306 בצבע לבן העונה לשם "אמיר":-D

ל'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליטל, פני לגלעד (Fizban). גם לו יש 306, בזמנו תכננו לבצע ריפוד מלא לכיסאות, אני השתפנתי מטעמי תקציב אבל הוא בסוף ביצע את הפרוייקט.

נ.ב.

מצאתי את השרשור

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=56346

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקנות ריפודים ב6 אלף שקל או ב4 אלף שקל זה מאוד מאוד מוגזם. כמו כל הריפודים הם יהרסו בסוף, אולי הרבה יותר איכותיים, הרבה הרבה יותר נוחים. אבל גם בהם יהיה חור מהבדל סיגריה הראשון שיפול עליהם.

באוטודיפו יש ריפודים ממש איכותיים ויפים של HR (הדר רוזן) באיכות באמת שחבל"ז. מאוד נוחים ויפים. תעברי שם.

אל תעשי את הטעות שאני קניתי ותקני ריפודים פשוטים. הם סבבה לחודש הראשון (חוץ מזה שהם מסוג של גרביונים) אבל אחר כך הם נמתחים ונהיים בהם רכבות.

אני זרקתי את הריפודים שקניתי עם הרכב. היו ריפודים בצבע חום\אפור שבאו עם ביטנה וכנראה היה באיכות טובה. רק כשזרקתי אותם הבנתי שעשיתי טעות חמורה.

זה לא שהחדשים ממש קרועים ומסריחים עכשיו, אבל אצל הכיסא של הנהג יש קרעים בצדדים, מתיחות ב2 הכסאות הקדמיים, וצהוב מתלכלך מהר. מאחור הם נשמרו דיי טוב אפשר לומר.

הנה הריפודים בימים טובים יותר:

http://pic.hevre.co.il/UserPicPopup.asp?pid=4043654&alid=171157&uid=FA7A0E271B9F4906AD70172E07C6CFF2&AlbumIsOpen=False

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל-AMI תודה רבה על הסמל של הסיאט

שכחתי להגיד לך תודה על זה..

אז תודה רבה ולקחתי בשביל שאנשים יזהו את האיביזה

די קשה לראות שזה איביזה..

אתה חושב שהתופרת הזאת עדיין עובדת??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6911 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...