Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פילטר אוויר מקורי/חליפי

israel l
שימו לב! השרשור הזה בן 557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש מחיר ויש מחיר.תלוי לאיזה רכב ואיפה רוכשים.

פילטר שמן מקורי שלי עולה 45 שקל ,של Mann 70 שקל ,של Purflux  שהם מייצרים עבור רכב שלי כי הוא באמת מקורי ללא סמל עולה 40 שקל.

לסוזוקי איגניס לדוגמא פילטר מקורי מיוצר בהודו ושם מחירו 4 שקלים ,כך הוא נמכר .כאן בישראל מחירים של פילטר הזה ניתן לרכוש בין 29 שקלים ל90 שקלים.

פילטר שמן למיצובישי של Mann עולה בסולו 17 שקל...אז מה בעיה עם זה ?

גם חלקים בארץ צריך לדעת איפה ומה לרכוש.

חברה כמו סולו רוכשים הכל מספקי חול אני מניח מליטה ושם אלו מחירים ואולי בגלל זה הם מוכרים חלק מפילטרים עם רווח נמוך,שוב אני לא מבין לפי מה הם קובעים מחירים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקרים שחלופיים איכותיים יותר מה"מקורי"

רק צריך לדעת איזו חברה ומאיפה לרכוש

ברוב הרכבים אין צורך וזה אף מזיק להחליף פילטר אויר כל שנה

הוראות יצרן ברוב המקרים מדברות על אחת לשנתיים ואף יותר

מוסכים כלליים  מחליפים כל טיפול כי זה תואם את האינטרס הכלכלי שלהם ולא כי צריך(הם בעצמם קונים פילטר ב12 שח ומוכרים בשישים סיני מחברה עלומה-זה מה שמקבל מי שלא מבין ולא דורש משהו ספציפי)

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, nit_zan כתב:

ברוב הרכבים אין צורך וזה אף מזיק להחליף פילטר אויר כל שנה

אני מבין שיש כאן דיון עם אחת שכותב דברים שלא מבין כלום במכונאות הרכב לא רואה טעם להמשיך ובזה אני סיימתי.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, alechko01 כתב:

אני מבין שיש כאן דיון עם אחת שכותב דברים שלא מבין כלום במכונאות הרכב לא רואה טעם להמשיך ובזה אני סיימתי.

וטוב שכך.

למי שבכל זאת רוצה  להחכים הבאתי שרשור עם מאמרים של יאני שמומחה ועוסק למחיתו בתחום הסינון לרכב

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, alechko01 כתב:

מה קשר למחיר ?

מה הבעיה להשתמש ביצרן קוריאני שמייצר לשוק המקומי ונחשב כOEM מוצלח. למה KIA מייצרים פילטרים ?! ממש לא ! בהחלט יוכל להיות גם Speedmate , הכל תלוי במחיר, מי שהכי זול מוכר להם שם הם עושים הסכם ורוכשים. לא תמיד חלק מקורי הוא טוב יותר מיצרנים אחרים ולא תמיד מחיר קובע את האיכות. לפי צילום אני מנחש שזה אתר של סולו ,שם לא ברור מה מתרחש באתר יש להם המון תקלות במחיר .

מי שרוצה לשמור על מנוע צריך לבצע החלפה פילטר אוויר לפי שעות עבודה של רכב ולהחליף כל פעם בכל טיפול שנתי ולא פעם בשנתיים שלוש כמו שרשמת, אלה אם כן רכב לא נוסע.

1. איזה תקלות במחיר יש באתר של סולו?

2. איך אתה מחשב שעות עבודה של רכב פרטי? איזה רכב פרטי מטפל לפי שעות עבודה?

אגב, הפחד הכי גדול שלי, זה לא מ OEM מוצלח. זה מחיקויים. שהשוק ככה"נ רווי בהם. (גם ל-OEM וגם למקורי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 16.10.2022 בשעה 20:34, alechko01 כתב:

מה קשר למחיר ?

מה הבעיה להשתמש ביצרן קוריאני שמייצר לשוק המקומי ונחשב כOEM מוצלח. למה KIA מייצרים פילטרים ?! ממש לא ! בהחלט יוכל להיות גם Speedmate , הכל תלוי במחיר, מי שהכי זול מוכר להם שם הם עושים הסכם ורוכשים. לא תמיד חלק מקורי הוא טוב יותר מיצרנים אחרים ולא תמיד מחיר קובע את האיכות. לפי צילום אני מנחש שזה אתר של סולו ,שם לא ברור מה מתרחש באתר יש להם המון תקלות במחיר .

מי שרוצה לשמור על מנוע צריך לבצע החלפה פילטר אוויר לפי שעות עבודה של רכב ולהחליף כל פעם בכל טיפול שנתי ולא פעם בשנתיים שלוש כמו שרשמת, אלה אם כן רכב לא נוסע.

למה אתה מתכוון בחלק שהדגשתי? ממה אני צריך להזהר?

אגב בספר רכב כתוב להחליף כל שנתיים או 30000km

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 557 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...