Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח חניה

שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הי

מי שמכיר את עטרות בירושלים. 

העמדתי את הרכב לפני מאפית סמארה שאם אני ממשיך קדימה היא מצד ימין שלי.

העיריה החליטה לשים במקום הזה מצלמה .
בדיוק יצאתי מבדיקה במוסך עם קונה שרצה לסגור.

עצרתי שניה את הרכב ואולי 3 דקות דיברנו מחוץ לרכב אבל שאנחנו ליד. 

אפשר לבטל אותו בטענה שעמדתי לידו/הורדתי נוסעים/ עלה החום מנוע ? איזה טענה חוקית/ הכי חזקה כאן שאפשר לסמוך עליה? 

לא יודע מה נסגר עם העיריה . רק מי שמכיר את האיזור בעטרות יודע איזה שטותי זה ובמיוחד שאני עמדתי ליד הרכב 

7A248EC0-5EA6-44A8-B96D-2F379E82A8F1.jpeg

024BE198-8CF2-4FE4-BFB0-151BCDE53ED4.jpeg

עריכה אחרונה על ידי יהונתן שלמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מבלבל בין טענות חוקיות לבין לשקר (הרי הרכב לא התחמם, נכון?)

לא הייתי ממליץ לשקר, ובוודאי שלא באופן שקל לסתור (בתמונות אתה לא נצפה בסמוך לרכב, בניגוד לטענתך שעמדת לידו).

אבל,

בתמונה נראה כי הרכב לא חונה עם 4 גלגלים על המדרכה. על פי צו התעבורה, הקנס בנסיבות אלה עומד על 250 ש"ח (ולא 500):

מספר סידורי: 11

מספר תקנה: 72(א)(2א)

פירוט: בהעמדת שני גלגלים בלבד על המדרכה ובלבד שנותר מעבר של 130 ס"מ לפחות על המדרכה ומותרת החניה בכביש שבו הועמדו יתר גלגלי הרכב

קנס: 250

אשר לסיפא, "מותרת החניה בכביש שבו הועמדו יתר גלגלי הרכב", על פי התמונה נראה שאבני השפה צבועים באדום אפור. סימון זה אינו מופיע בהודעת התעבורה, כי אם אדום לבן. ולכן, כיוון שהסימון אינו חוקי, הרי שהחניה מותרת, והסיפא של הנסיבות מתקיים.

כך גם נראה שנותר מקום על המדרכה, סדר גודל של מטר ו-30 ס"מ, כנדרש.

תוכל לפנות לתובע בבקשה להמיר את האישום באופן שיתאים לנסיבות המצולמות, ולהפחית את הקנס ל-250 ש"ח.

מעבר לזה, וואללה, יש תמונות שמוכיחות שהרכב על המדרכה, ואין אף אדם בסביבה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה יש תמונה מזוית כלשהי שלא רואים אותי.. אבל עדין עמדתי ליד.

אי אפשר לסתור את הטענות שלי. זה לא משנה אם עמדתי ליד או התרחקתי מעט. 

עריכה אחרונה על ידי יהונתן שלמה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי זה נראה כמו אדום לבן. מעבר לכך מדובר על נתיב נסיעה (כביש דו סטרי ככה"נ, עם נתיב לכל כיוון), כך שבכל מקרה חל איסור לחנות בו (תקנה 71)

לפני 5 דקות, יהונתן שלמה כתב:

סבבה יש תמונה מזוית כלשהי שלא רואים אותי.. אבל עדין עמדתי ליד.

אי אפשר לסתור את הטענות שלי. זה לא משנה אם עמדתי ליד או התרחקתי מעט. 

הטענות שלך אינן רלוונטיות כי מדובר על עצירה. אסור לעצור על מדרכה, בין אם אתה ברכב, לידו או 20 ק"מ ממנו. יוצא דופן לכך הוא קיום תמרור המתיר חניה על מדרכה . אני מנחש שאין ברחוב הנ"ל תמרור כזה

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בחד סטרי. מעבר לעצים יש עוד 2 נתיבי נסיעה .
ומה עושים אם עלה חום מנוע או שהרכב נתקע ?

או להוריד נוסעים זה לא סיבה תקפה? 

לפי מה שאני יודע על עוד אתה יושב בתוך הרכב אי אפשר לתת דוח(מפקח)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, יהונתן שלמה כתב:

מדובר בחד סטרי. מעבר לעצים יש עוד 2 נתיבי נסיעה .
ומה עושים אם עלה חום מנוע או שהרכב נתקע ? שמים משולש, מזמינים גרר. אם קיבלת דוח, מבקש להשפט, מראה חשבונית של הגרר, יוצא זכאי.

או להוריד נוסעים זה לא סיבה תקפה? לא

לפי מה שאני יודע על עוד אתה יושב בתוך הרכב אי אפשר לתת דוח(מפקח)תקליט אותו אומר לך את זה, תביא את זה לשופט, תעדכן איך הלך

עריכה אחרונה על ידי fatboy1340

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי לגבי הישיבה ברכב ואתה צודק, לגבי להוריד נוסע אני שמעתי על כמה שיצאו זכאים, אחד מהם הנוסע היה נכה אז לא בטוח אם זה אומר משהו.

לגבי חום מנוע אם עלה, אפשר לחכות שירד ולנסוע בלי גרר למוסך במקום לשלם על גרר. במצב כזה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבקשו ממך חשבונית תחקון מהמוסך או הוכחה אחרת לתקלה ברכב.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמת יש לך תקלה שמחייבת עצירה אתה אמור לעצור על הכביש, להפעיל 4 מאותתים ולהציב את משולש האזהרה מאחורי הרכב. מכיוון שלא עשית כך אף אחד לא יאמין לטענה הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...