Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ערכת מסננים עבור שואב האבק שלי

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 619 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השואב הוא אלקטרולוקס :

image.png.ceb697be4ed86410c8a9b0fc2f664504.png

והגיע הזמן לרכוש עבורו ערכת מסננים חדשה. מורכבים שם שניים: האחד הוא רחיץ וגמיש והשני הוא קשיח, HEPA H13.
בעליאקספרס יש כאלה כבר ממחיר של 4 ש"ח. באמאזון, ערכה מקורית עולה 60 דולר.
מצד אחד קשה לי מאד להאמין שמסנן שעולה 4 ש"ח, הוא באמת תקני לפי דרישת H13.
מצד שני - לא בא לי לשלם 60 דולר לשני מסננים, וכל זאת עוד לפני משלוח. נשמע לי מפגר לגמרי.
אני חושב שיש אי שם יצרן מסננים תחליפי המציע גם איכות, בדיוק כפי שיש מטענים לנייד תחליפיים ועדיין איכותיים.
למישהו יש ידע או ניסיון בתחום?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק בעליאקספרס את המפרט של המסננים.

אל תרוץ ישר לקנות את ההכי זול, אבל גם אין סיבה לקנות את המקורי. האמת תמיד איפשהו באמצע.

מאוד יכול להיות שגם המסננים הזולים עומדים בסטנדרטים, רק שפה אתה לא משלם על המותג.

אם היצרן שלהם מוכר לך אותם ב4 שקל ועדיין מרוויח, אז מפה אפשר להבין כמה עושקים על ערכה כביכול מקורית.

צריך לבדוק עוד אופציות.

אפשר קישורים למה שמצאת באמזון ובעלי?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכנסתי עכשיו ואלה של השקלים הבודדים נעלמו, משום מה...
זה מה שעלי מציע הבוקר:
 https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20220806211403&SearchText=hepa+filter+h13+electrolux+original&spm=a2g0o.productlist.1000002.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, ירחמיאל כתב:

נכנסתי עכשיו ואלה של השקלים הבודדים נעלמו, משום מה...
זה מה שעלי מציע הבוקר:
 https://www.aliexpress.com/wholesale?catId=0&initiative_id=SB_20220806211403&SearchText=hepa+filter+h13+electrolux+original&spm=a2g0o.productlist.1000002.0

מה רע, 20 שקל לזוג זה לא 60 דולר.

הייתי מזמין וסוגר עניין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...