Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אשמח לדעתכם על התקר בצמיג

Dark Muse
שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

היום בבוקר התחלתי לנסוע והרגשתי שמשהו לא בסדר ואכן ראיתי שהיה לי פאנצ'ר עם צמיג כמעט FLAT. החלפתי את הצמיג ונסעתי ישר לפנצ'ריה.

העובד שם בדק את הצמיג ולבסוף מצא את הפאנצ'ר בחלק הפנימי של הצמיג כפי שרואים בתמונה. מדובר בצמיג קידמי. החור/קרע לא ממש על הדופן, אבל הוא גם לא בדיוק על הסוליה.

הוא אמר לי שאצטרך להחליף את הצמיג אבל אולי אפשר לתקן והוא תיקן. מדובר בצמיג מישלן פיילוט ספורט 4 אם זכור לי.

אני שואל מבחינה ביטחותית - האם אפשר לחיות עם התיקון או שכדאי להחליף את הצמיג. אמרתי לו שאצטרך להחליף את שני הצמיגים (כך ידוע לי, כדי שיהיה איזון), אמר שמספיק רק אחד.

אשמח לדעתכם. תודה מראש!

1658307506576.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקר (ולא תקר, שפירושו "תקלה") בכתף הצמיג.

כשיש ספק אין ספק. הדבר הזה עלול לסכן אותך. לא הייתי מהמר אלא מחליף צמיג (או זוג, בהתאם למידת השחיקה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שלמדתי לפני הרבה שנים:

קרה לי תקר,

היה לי נקר.

אז ירדתי לשול

והוצאתי את היורם.

הייתי מראה את זה לעוד צמיגאי. לפעמים ההבדל בין צמיג בטוח לצמיג פסול די קטן.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, sperial כתב:

כפי שלמדתי לפני הרבה שנים:

קרה לי תקר,

היה לי נקר.

אז ירדתי לשול

והוצאתי את היורם.

הייתי מראה את זה לעוד צמיגאי. לפעמים ההבדל בין צמיג בטוח לצמיג פסול די קטן.

כן אבל אני חושב שאתה צודק, אני קורא פה אצל היצרן ובעוד מקומות שנקר (:P) בכתף הצמיג, לא ניתן לתיקון. אני אחליף כבר כדי להיות בטוח. לא רוצה לסכן אותי ואחרים.

תודה רבה.

עריכה אחרונה על ידי Dark Muse
  • אהבתי 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקום לא גבולי, הוא אסור לתיקון מבחינה בטיחותית. 

זה שמתקנים לא הופך את התיקון לבטוח.

עשרות פעמים התמונות האלה פורסמו כאן:

Screenshot_20220720-165002_Chrome.jpg

• רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתמונה כתוב PRIMACY, אז PS4 זה לא.
מה שמשחק לטובתך, כי הוא זול יותר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא גם נראה במצב חדש, אולי באמת אפשר להחליף צמיג בודד.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...