Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צמיגים לפורד פיאסטה - התייעצות והתלבטות

imprezadude
שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הרכב הוא פיאסטה 14׳, ומידת הצמיגים שלו מוזרה ונדירה (195/50/15, 82v).

מסתבר שאין ממש אפשרות לקנות צמיגים בלבל של פרימסי 4, או כל צמיג טורינג ברמה גבוהה, והאופציות הן כאלה:

- רביעיית קלבר דיינקסר 4 (1400 ש״ח).

- רביעיית פיילוט ספורט 3 (בני שנה או למעלה מכך, אולי אפילו קרוב לשנה וחצי, 1750).

- פאלקן 310 (כנראה גם באזור המחירים של קלבר).

כך או כך, נדמה שמדובר בפשרה, כשהמחירים אינם מחירי פשרה.

בהתחשב במלאי הכה מצומצם של צמיגים, מה אתם הייתם עושים?

רק אציין שהרכב נוסע בעיר, נסועה נמוכה יחסית, אך למען האמת לי זה לא משנה, כי אני מחפש את הטופ בכל מה שקשור לצמיגים, מי מכם ששם לב.

תודה!

עריכה אחרונה על ידי imprezadude
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה.

שתי סוגיות איתו - אחת, ייצור טורקי מול תאילנדי, בכל המקומות שהתקשרתי הייצור הוא טורקי, שלמיטב הבנתי נחות מהתאילנדי.

שתיים - אחיזה ברטוב שהבנתי שלחלוטין לא טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי 4 שנים את הדור הקודם של FALKEN  שמספרו 914 . 

לא זוכר בעיות אחיזה ברטוב .

בסך הכל אין לי משהו מיוחד לומר עליהם , 4 שנים , 65000 ק"מ עד שזוג נפסל בטסט וכל הרביעייה הוחלפה.

בשעות היום רוב הזמן חנו בשמש ואולי זה החיש את קיצם

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק אקו6 שהם בינוניים ומטה, לפי מבחנים. חיפשתי בנרות את הפרימיום5, אבל נדמה כאילו לא מביאים בכלל צמיגי קונטיננטל לארץ, נורא מוזר. גם אפיגריפ פרפורמנס שהיו לי בעבר, הטריים ביותר מ-2017(!)..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עם קלבר HP4 שנתיים וחצי בערך, מאוד מרוצה ממנו. אחיזה טובה ביבש, והפתיעה אותי לטובה האחיזה ברטוב, ואני נהג שאוהב לסיים פניות כמה שיותר מהר 😉

יש לו דופן רכה אבל לא הרגשתי שינוי גדול בחדות היגוי יחסית לצמיג קודם עם דופן מבטון. אולי זה תורם קצת לנוחות. רעש - לא יודע אבל לא נראה לי שהוא שונה מהנורמה.

רוב הזמן האוטו חונה בשמש אבל אין סימנים של התייבשות נכון להיום.

סה"כ צמיג מצויין וזול.

נראה לי שאתה יכול להשיג אותו בסביבות ה-300 לצמיג (אני קניתי בזמנו ב-280 במידה דומה לשלך)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, imprezadude כתב:

תודה רבה.

שתי סוגיות איתו - אחת, ייצור טורקי מול תאילנדי, בכל המקומות שהתקשרתי הייצור הוא טורקי, שלמיטב הבנתי נחות מהתאילנדי.

שתיים - אחיזה ברטוב שהבנתי שלחלוטין לא טובה.

פלקן מיצור טורקי מגיע כהרכבה מקורית על טויוטה קורולה (מידה 225/45/17)

ועל סובארו פורסטר (לא זוכר את המידה.)

המפעל בטורקיה די חדש וממש לא נחשב נחות מהמפעל בתאילנד.

דגם 310 מגיע עם נתוני ״יורו לייבל״ כמו מישלין פרימסי4, A בבלימה ברטוב, C בצריכת דלק. בחלק מהדגמים נתון הרעש אף נמוך מהמישלין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 655 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...