Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם עבר ביטוחי לפי הנהג המבוטח תקף? או שחייבים עבר ביטוחי של הרכב?

שימו לב! השרשור הזה בן 640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני צריך לחדש ביטוח מקיף לרכב (ברשותי מעל 3 שנים) ויש לי חוסר בעבר הביטוחי שלו של 8 חודשים בשנה האמצעית (לצערי החוסר הוא סתם כי אני והסוכן שכחנו לחדש בזמנו..).

הסוכן נותן לי הצעות במחיר גבוה כי החברות ביטוח איתם הוא עובד מבקשות עבר ביטוחי לרכב הזה ספציפית.

AIG וגם ביטוח ישיר נותנים לי הצעה במחיר נמוך כי הם מוכנות לקחת עבר ביטוחי שיש לי מהרכב השני שלנו. ואכן שלחתי להם את העבר הביטוחי של שני הרכבים והם אישרו שזה מתאים.

ההפרש בין ההצעות הוא אלפי שקלים!

הסוכן אומר לי שלא כדאי לי לעשות פוליסה עם חברות של ביטוח ישיר כיון שזה ידוע שאם תהיה תביעה אז הם יאמרו שהעבר הביטוחי של הרכב הזה אינו מספק ולא ישלמו, ויוכלו למצוא לזה סעיף תומך בחוק.

שאלתי היא:

האם אכן זו בעיה לבטח אצל חברות ביטוח ישיר ע"פ עבר ביטוחי שלי אישית ולא ע"פ עבר של הרכב? או שזה סתם תירוצים של הסוכן להשאיר אותי מבוטח דרכו?

עריכה אחרונה על ידי פותש
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בעיה לבקש הצעת מחיר מכל חברה שתרצה, אבן עליך לציין כי יש "חור" בעבר הביטוחי, והחברה תתמחר אותו.

המפתח בביטוח הוא לומר את האמת ולתת לחברה את הנתונים שלפיהם תציע את המחיר.

כמובן שאין לדעת מראש מה תהיה ההצעה.

שים לב לעוד הבדלים בהצעות המחיר. למשל - אני מבטח שתי מכוניות ב"ביטוח ישיר" במחיר זול מאד, אבל ההשתתפות העצמית שלי יחסית גבוהה.

ולמען הסדר הטוב בעתיד - שים לך בטלפון תזכורת לחידוש הביטוח (והרשיון, וההנחה בכרטיס האשראי וכו') עד למנת לא להשאר ללא ביטוח. 

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים עם מה שאתם כותבים, אבל אנסה לחדד את השאלה:

האם מישהו נתקל במקרה או מכיר תופעה כזו שלאחר שאישרו את הפוליסה, חברת הביטוח לא תסכים לשלם במקרה תביעה, בתואנה שהעבר הביטוחי אינו מספק, בהסתמך על חוק הביטוח?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדרך כלל החברה תפנה אליך מספר שבועות אחרי רכישת הפוליסה ותבקש להשלים את החסרים או שתתקן את הפרמיה.

אם אתה עושה תאונה ביום הראשון כנראה שהחברה לא תספיק לעשות זאת, מן הסתם הפרש הפרמיה יקוזז מתגמולי הביטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, sperial כתב:

בדרך כלל החברה תפנה אליך מספר שבועות אחרי רכישת הפוליסה ותבקש להשלים את החסרים או שתתקן את הפרמיה.

אם אתה עושה תאונה ביום הראשון כנראה שהחברה לא תספיק לעשות זאת, מן הסתם הפרש הפרמיה יקוזז מתגמולי הביטוח.

לא ההפרש יקוזז, אלא השיפוי יקוזז באופן יחסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 23.6.2022 בשעה 23:00, פותש כתב:

ואכן שלחתי להם את העבר הביטוחי של שני הרכבים והם אישרו שזה מתאים.

זה מספיק.

בהנחה שמה שאתה אומר הוא נכון, אין שום בעיה לבטח דרכן.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 640 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...