Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קבלתי דוח מהירות לאחר 6 חודשים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

ברשותי רכב חברה

היום שלחו לי מהמשרד את הדוח בתמונה שהעלתי

יש לציין שדווקא אני מאוד מקפיד על חוקי התעבורה ונסיעות במהירות המותרת,אבל יכול להיות ,יכול להיות שבשוגג טעיתי

אני פשוט לא מבין ,רשמו שהדוח מהתאריך 11.11.21

לפני חצי שנה

ורק היום שלחו למשרד בעבודה את הדואר הזה

ניראה שהקנס גדל וגדל

לא ברור היכן במיקום,איזו עיר,איזו שעה,כלום

ואני לא מבין אם זה רק קנס כספי ללא נקודות

האם יש עיניין לערער אם הצליח להבין שבשוגג עברתי על המהירות המותרת?

בכל זאת ,3000 אלף שח על מהירות ללא עבר תעבורתי

תודה

https://i.postimg.cc/vHWLYH37/Screenshot-20220508-161257-Whats-App.jpg

עריכה אחרונה על ידי HEBO
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה קנס לחברה, ללא זיהוי הנהג.

אם הדוח יוסב לשמך הוא יהיה 750 ש"ח + נקודות.

נותר לך לבדוק האם באותו זמן ומקום הרכב ננהג על ידך או על ידי מישהו אחר, שיש להסב את הדו"ח על שמו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקום העבירה מפורט - כביש 23 (מנהרות הכרמל)  בקילומטר 4.87 מכיוון מערב (מצלמה נייחת).

image.png.0de01b662a4617a2e4462f49835a34a7.png

מכיוון שזה זה רכב ליסינג/רכב חברה אז כן הקנס המוטל על חברה הוא כפול מן הקנס הרגיל לעבירה כלאמר 3000 שקל במקום 1500 שקל, וכן יש נקודות (על פי המדידה הייתה בתחום הגבוה של החריגה מהמהירות המותרת (טווח של 21 עד 30 קמ"ש מעל המהירות המותרת בקטע הכביש הזה.)  ככל הנראה קצין הרכב/חברת הליסינג העבירה באיחור את פרטיך כנהג, מכיוון שהסכום המקורי שנלח לחברה הוא כפל הקנס (3000) זה הפך לסכום הבסיס לפני ריביות פיגורים שזה בכלל רצח, 50% !  אתה כבר בידי רשות הגביה ושם המונה רץ.

רצוי שתשלם בהקדם ותפתח במקביל בהליך לעירעור על גובה הקנס המקורי. כלאמר לבקש לחזור לגובה הקנס המקורי שזה 1500 שקל.  אני מניח שתוכל לפנות לרשות במייל לפי הכתובת שיש שם.

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, HEBO כתב:

אני לא מבין

הרכב הוא רכב חברה

לא ליסינג ולא השכרה

והדוח הוא על החברה

לא הסבו את הדוח עלי

רק היום הם קבלו את הדוח

אם החברה משלמת את הדוח בסך שנקוב ,אז החברה רק משלמת את הדוח,ללא נקודות מצד אף אחד ?

חשוב לי להמשיך לשמור על עבר תעבורתי נקי

אני בדרך כלל מאוד זהיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אתה צריך לברר עם קצין הרכב שלכם מה האופציות.

יש חברות שמחייבות את הנהג להעביר את הדוח על שמו.

יש חברות שמאפשרות לנהג להחליט האם להעביר את הדוח על שמו (ולשלם פחות אך גם לקבל נקודות) או להשאיר את הדוח על שם החברה (כמובן שבמקרה זה הנהג הוא שמשלם את הקנס - לא החברה).

רק אתה יכול לדעת מה החברה שלך מאפשרת (או מחייבת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@zaf 21-30 קמ"ש מעל המהירות המותרת זה תחום הביניים, קנס 750 ש"ח. הקנס לחברה, ללא הסבה על שם הנהג, הוא פי 4 מהקנס לנהג מזוהה.

המצלמה היא זו של מנהרות הכרמל, מקום ידוע, שבו בדרך כלל התנועה מגבילה אותך למהירות המותרת, כי רוב הנהגים מכירים היטב את הקטע.

• אהבתי 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, dani666 כתב:

אתה צריך לברר עם קצין הרכב שלכם מה האופציות.

יש חברות שמחייבות את הנהג להעביר את הדוח על שמו.

יש חברות שמאפשרות לנהג להחליט האם להעביר את הדוח על שמו (ולשלם פחות אך גם לקבל נקודות) או להשאיר את הדוח על שם החברה (כמובן שבמקרה זה הנהג הוא שמשלם את הקנס - לא החברה).

רק אתה יכול לדעת מה החברה שלך מאפשרת (או מחייבת).

אם החברה שלי משלמת את הדוח , אז זה רק דוח כספי ללא נקודות מצד אף אחד?

ואם החברה מסיבה את הדוח על העובד שנהג ברכב הקנס הכספי נמוך יותר אבל כרוך בנקודות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק כך. המדינה רוצה לשייך את הדו"ח לנהג מסויים, על מנת ללמד אותו לקח. אבל בדרך יש מתווך - החברה. אז נקבע שאם החברה אינה מסבה את הדו"ח על שם נהג ספציפי הקנס ירובע. 

אם הדו"ח מוסב על שמך דינו כדין כל דו"ח תנועה.

דרך אגב, במקום הזה יש לכאורה שתי מצלמות. הראשונה פונה לחזית הרכב, לדעתי היא דחליל, שכן לא ראיתי לפני פסי דריכה, ונסעתי במקום מאות פעמים. כ-100-200 מ' אחריה, במפרץ הבא, יש מצלמה הפונה לאחורי הרכב, ובהמשך יש גם פסי דריכה. לפני שני המקומות יש תמרורי אזהרה (בצד ימין של הדרך), ואם ה-BT פועל תקבל 3 התראות האחת לפני הכניסה למנהרה 3 (מהגרנד לכיוון הצ'ק פוסט), והבאות לפני כל אח מהמצלמות. בלי BT תקבל רק את ההתראה הראשונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלפי מה שהעלית אתה כבר במרכז לגביית קנסות

ככל הנראה הדו"ח המקורי עם תמונה כבר הגיע לחברה

כמה דרכים לפעולה

אחד הסבה לשם נהג הקנס יופחת ל 750 נקודות ואליו יצטרפו נקודות

השני לברר למה לא הגיע לחברה הדו"ח המקורי

השלישי לבקש להקפיא את הדו"ח עד להכרעה על תקינות המצלמות במשפט המתנהל בבית המשפט לתעבורה בבאר שבע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

בשביל האופציה השלישית הוא יצטרך לבקש להסב הדוח על שמו - אני בספק שהחברה תתעסק בזה.  מבחינתה - או שיסב על שמו או שישלם את הקנס המוגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.5.2022 בשעה 19:23, sperial כתב:

בדיוק כך. המדינה רוצה לשייך את הדו"ח לנהג מסויים, על מנת ללמד אותו לקח. אבל בדרך יש מתווך - החברה. אז נקבע שאם החברה אינה מסבה את הדו"ח על שם נהג ספציפי הקנס ירובע. 

אם הדו"ח מוסב על שמך דינו כדין כל דו"ח תנועה.

דרך אגב, במקום הזה יש לכאורה שתי מצלמות. הראשונה פונה לחזית הרכב, לדעתי היא דחליל, שכן לא ראיתי לפני פסי דריכה, ונסעתי במקום מאות פעמים. כ-100-200 מ' אחריה, במפרץ הבא, יש מצלמה הפונה לאחורי הרכב, ובהמשך יש גם פסי דריכה. לפני שני המקומות יש תמרורי אזהרה (בצד ימין של הדרך), ואם ה-BT פועל תקבל 3 התראות האחת לפני הכניסה למנהרה 3 (מהגרנד לכיוון הצ'ק פוסט), והבאות לפני כל אח מהמצלמות. בלי BT תקבל רק את ההתראה הראשונה.

מה זה אומר BT?

אכן איזור מעצבן נורא, אני תמיד מאיזה 200 מטר מהכניסה למנהרה(בירידה של ההשתלבות) ועד היציאה מהמנהרה נוהג בלי גז כלל,

אפילו על הילוך שלישי יש צורך מדי פעם לתת ברקס כי הרכב עובר את ה80- זה פשוט מקטע  מאוד "מסריח" במיוחד בהתחשב בעובדה שעל מנת לעמוד במהירות הלא הגיונית שהם קבעו שם צריך לנהוג כל הדרך עם ברקס קבוע, ואני בטוח שכמוך יש עוד הרבה שנופלים בפח הזה- מאוד לא נעים.

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

BT זה bluetooth. במנהרות הכרמל פועלת כבר די הרבה שנים מערכת ראשונה מסוגה בעולם, (יחד עם עוד מנהרה בארה"ב), של ניווט באמצעות BT, שנתמכת על ידי וייז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...