Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכב הליסינג הבא למשפחה

T_A
שימו לב! השרשור הזה בן 778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

משפחה זוג +3 כולל כסא בטיחות (ילדים קטנים)

לפי סדר עדיפות:

מקום מאחורה לילדים ובגאז' סביר

מולטימדיה טובה או אפשרות לandroid auto (שהטלפון לא יהיה בשימוש) 

עיצוב לא משעמם

קצת גובה/מראה ג'יפוני

שווי מס (משלם מס שולי גבוה)

נוהג 4 שנים על נירו (היברדי ואחרי זה phev) , החלפתי מקום עבודה ואלו האפשרויות:

קורולה היברדי

אלנטרה חדשה

מזדה 3

סוזוקי קרוסאובר 1.4 היברדי

ניסן סנטרה

MG ZS EV החדשה

ג'ילי Geometry C 460

פ'גו 2008

מה אני חושב בנתיים:

לגבי מזדה 3 / ניסן משפחתיות לא היברידיות זה בזבזוז שווי מס 

קורולה היברדית זה אחלה רכב אבל הצורה הזאת כבר 3 שנים ויבאס שיצא נניח שנה הבאה צורה חדשה ולסחוב עוד 3 שנים בישנה

2008 נראת קטנה מידי

קרוסאובר נראית מיושנת מאוד , אבזור ממש בסיסי אפילו אין מולטימדיה ובכלל צורה משעממת

בעיקר ההתלבטות שלי:

אלנטרה החדשה - נראית מצוין,סה"כ אבזור סביר , אבל מבאס לעבור לסדאן ולאבד אפילו את הטיפה עבירות של הנירו בשבילים ומדרכות.

MG ZS EV - נראית מצוין , אבל עדיין יש חשש מרכב סיני , בנוסף זה להתרגל לחשמל , נראת קצת 'זולה' בפנים, מצד שני יש לה מראה ג'יפוני ושווי מס נמוך במיוחד (בנוסף לא ברור מתי תיהיה אספקה)

Geometry C 460 - נראית חללית מבחוץ ובפנים אבל מרכב קרוסאובר נמוך יותר , גם פה יש את החשש מרכב סיני ולהתרגל לחשמלי עם כל המשמעויות, שווי מס נמוך גם פה.

19352127_MGZS.jpg.21463b7a165d39615d15b5c3cff3ada1.jpg666612821_jeligeometryc460.jpg.ae4ee3c54f0558377de04ccd5a73b712.jpg1685740939_huyndayelantra.jpg.468ae1f01bbf35996a761fe577b1870d.jpg

עריכה אחרונה על ידי T_A
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרת כמה חשמליות - מה האפשרויות והעלות של התקנת עמדת טעינה, ומה יקרה על העמדה בעוד 3 שנים? האם פרופיל השימוש שלך מתאים לטווח הרכב?

ולגבי ה"ביעוס" שלך מהחלפת דגם - אם הרכב מתאים לך - מה זה חשוב? הרי הרכב לא בבעלותך, כך ששיקולי סחירות לא מעניינים אותך. גם מקרר או טלפון אינך מחליף כל אימת שיוצא דגם חדש. במקרה שלך שקול, קודם כל, התאמה לצרכים ושיקולי מס, את שיקולי האסתטיקה השאר במקום המתאים להם, כלומר בשורה בשלישית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שחכתי לציין נסוע כ 90-100 ק"מ ביום סה"כ מעריך 20-25K בשנה (בערך מה שהיה לי לפני הקורונה והעבודה מהבית)

לגבי חשמליות - שאלות מצוינות לא את כל התשובות יודעים עדיין בחברה (עמדה תגיע עם הרכב ללא עלות ספק שמישהו יפרק התקנה אחרי 3 שנים, אבל לא ברור לגבי הוצאות חשמל , מנוי לטעינה מחוץ לבית וכו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שתקבל רכב מהסיניות בשנת 2022. אין בנם מלאי, שרשרת האספקה משובשת ויש גל קורונה בסין.

אם אתה רוצה חשמלית - תשקול בחיוב לוותר על הליסינג ולקחת באופן פרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תבחר באחת החשמליות כנראה תהיה עם רכב גישור יותר מחצי שנה (אין מלאי כרגע בכלל אלא אם חברת הליסינג מחזיקה כמה וגם את זה אני מתקשה להאמין),
את האלנטרה אני באופן אישי פחות אוהב וגם לפי מבחני הדרכים היא די רועשת (אני באופן אישי לא נסעתי בחדשה),

אני הייתי פונה למנהל ציי הרכב ושואל אם יש משהו שמישהו החזיר שנשאר לו עוד כמה חודשים לליסינג ו"יושב על הגדר" לראות מה ההתפחיות והאם יכניסו דגמים חדשים ורשימה שלך (ברוב חברות ההי טק זה דינמי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.4.2022 בשעה 08:18, llaavvii כתב:

אני הייתי פונה למנהל ציי הרכב ושואל אם יש משהו שמישהו החזיר שנשאר לו עוד כמה חודשים לליסינג ו"יושב על הגדר" לראות מה ההתפחיות והאם יכניסו דגמים חדשים ורשימה שלך (ברוב חברות ההי טק זה דינמי).

יש מצוקת רכבים כרגע ,חברה מאוד גדולה ומחליפים לכל מי שיגיע השנה ל3 שנים גיל רכב אבל למשל אני עם רכב זמני אייוניק שעלה לכביש ב 6.18 (כמעט 4 שנים, די הזוי) , אז חשבתי על האפשרות הזאת

חשבתי גם לקחת דווקא MG שלפי כל האינדיקציות כולל הזמנה באתר שרשום צפי 2.23  , הסיכוי שב2022 יהיה רכב הוא קלוש , רק כדי שיגידו לי שאין עוד חודש חודשיים ויתנו אפשרות אחרת (שנה שעברה למשל מי שביקש לקחת סלטוס קיבל הודעה אחרי כמה זמן שאין מלאי ולא יהיה אז הציעו להם אפשרויות חדשות כמו אוקטביה 1.5) , אבל לך תדע אם חברת הליסינג לא שריינה לעצמה כבר מלאי מראש או שבאמת יביאו לי עוד רכב גישור שבור עד שיהיה MG במלאי.

אפשרות נוספת למצוא מישהו שכל מתאים לו השנה להחליף ולקחת ממנו רכב שמחליף שנה הבאה ,אבל צריך שיהיה רכב שמתאים לי פחות או יותר (כל היברדי משפחתי בערך) וגם עדיף שהרכב לא יהיה שבור וזה כנראה דרישה גבוה בחברה (כולל רכבים מסריחים מסגריות כאילו אין מחר)

ובנוסף גם יש מצב שאין בכלל עמדות טעינה בבית על חשבונם , קיבלתי תשובה שכרגע מה שיש זה חוזים מול עמדות ציבוריות...

בקיצור המצב בעייתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 778 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...