Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלפו לרשת תמונות ראשונות של מאזדה CX 60

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין לי מושג, אתה מוזמן לפתח מדד. אני יודע שבמקומות שאני צריך תגובה מיידית ללחיצה על הדוושה המאזדה 2 (105 כ"ס) שהיתה לנו הגיבה מיידית לעומת מנועי טורבו עתירי כ"ס וקג"מ אחרים שהיו לנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעריך את השילוב שלהם. מול רכבי טורבו למינהם בכלל אין מה לדבר - אין את השהיית הטורבו. גם לעומת רכבים אטמוספריים אחרים היא בולטת בזריזותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה בדגמים הקודמים.

תיבת ההילוכים בדגמי הסקיי אקטיב ממהרת להעלות הילוך ולנעול ממיר מומנט - והדבר גורם להתנהלות כבדה ולא מוסברת, במיוחד בעליות. הדבר השתפר עם הוספת לחצן ספורט.

היתרון בחטיבות הכוח של מאזדה זה האמינות.. הגיר מעולה ושורד יפה, מנועים ללא פגמים מהותיים וטיפולים פשוטים ולא מורכבים.

מי שאוהב לנהוג ימצא ברכבי מאזדה כיף לא מבוטל לצד איכות כוללת טובה - במיוחד בדגמים האחרונים.

עד שאעבור לחשמלי מלא - לא רואה את עצמי קונה רכב מיצרן אחר ולא בקומבנציית הנעה אחרת.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כנראה בדעת מיעוט אבל המראה של פנים הרכב נראה פשוט גרוע, גם שילוב צבעים מכוער וגם, לפחות מהתמונות, נראה פלסטיקי וזול. פתחי האיוורור הצדדיים נראים כאילו קיבלו השראה מאיזו ואן אמריקאי משנת 96

כל החלק של הקונסולה בין המושבים מעוצב לא רע אבל נראה רחב מדי

מבחינה חיצונית בכלל נראית גרוע, אם אני משווה ל-3 החדשות זה ירידה, אפילו צלילה בעיצוב החיצוני והפנימי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, diller כתב:

פרדוקס

ממש לא.

דוגמא: בכניסה לרחוב שלי יש פניה לא פשוטה שתמיד עמוסה ברכבים שמגיעים ממול. צריכים לחכות לשניה פנויה או לפתח שנפתח כדי להשתחל.

המזדה היתה משתחלת בשניה שהייתי נוגע בדוושה דבר שרכבים אחרים (שחזקים ממנה פי2 ויותר) לא מסוגלים (כי יש היסוס של חצי שניה-שניה עד שהתיבה\מנוע\טורבו נכנסים לפעולה).

יותר מובן?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, nev כתב:

ממש לא.

דוגמא: בכניסה לרחוב שלי יש פניה לא פשוטה שתמיד עמוסה ברכבים שמגיעים ממול. צריכים לחכות לשניה פנויה או לפתח שנפתח כדי להשתחל.

המזדה היתה משתחלת בשניה שהייתי נוגע בדוושה דבר שרכבים אחרים (שחזקים ממנה פי2 ויותר) לא מסוגלים (כי יש היסוס של חצי שניה-שניה עד שהתיבה\מנוע\טורבו נכנסים לפעולה).

יותר מובן?

כן. השהייה של dsg/, תיבות רובוטיות. השאלה מה קורה לאחר מכן הן מבחינת התאוצה והרעש וכמובן תחנת הדלק. לא מבין למה מתעקשים בדלק לא להביא מנוע נורמלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך יותר מדי אופציות למנועים נורמליים (נורמליים = שמים את הרכב על 100 תוך פחות מ 8.5~ שניות) שישמרו גם תמחור שפוי. מכאן הקפיצה היא ל Skyactiv-G 2.5 דורבו ואני בספק רב אם מאזדה 3 שמצויידת במנוע הזה תקבל תמחור של פחות מ 230K.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, diller כתב:

כן. השהייה של dsg/, תיבות רובוטיות. השאלה מה קורה לאחר מכן הן מבחינת התאוצה והרעש וכמובן תחנת הדלק. לא מבין למה מתעקשים בדלק לא להביא מנוע נורמלי

זה בדיוק מה שכתבתי - זריזה אבל עם פחות כוח ותאוצה. אגב, צריכת הדלק שלהם ממש לא רעה יחסית למנוע אטמוספרי. תסתכל מה הולך בסובארו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 11.3.2022 בשעה 11:32, ALÞћÃ כתב:

אין לך יותר מדי אופציות למנועים נורמליים (נורמליים = שמים את הרכב על 100 תוך פחות מ 8.5~ שניות) שישמרו גם תמחור שפוי. מכאן הקפיצה היא ל Skyactiv-G 2.5 דורבו ואני בספק רב אם מאזדה 3 שמצויידת במנוע הזה תקבל תמחור של פחות מ 230K.

היה בפורום מישהו שייבא את המאזדה טורבו 4x4 עם המנוע הזה. יצא לו 240k כשמתוכם 130k היו מסים. פייר? זה מחיר טוב כשהמתחרות לא קיימות בארץ (אסתי וכאלו). יוצא שהיא מתחרה בהוט האצ׳ למרות ההנעה הכפולה ואז גן המחיר סביר. זה גם בייבוא אישי. מניח שיבואן יוכל לתת מחיר טוב יותר (אלא שדלק לא ידועים בהנחות).

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 815 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...