Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יהיה לי משתלם לעשות טרייד אין בחברות הרכבים?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, 

הונדה סיוויק האצבק 2011 זה הרכב שלי. 

לאחרונה התחילו לרוץ בי מחשבות על להביא רכב חדש, פחות ק"מ (שלי על 178 אלף) ולנסות משהו אחר. 

אני יודע שהמחירון של ההונדה הוא יחסית מחזיק מעמד, ואפשר להגיד שהרכב שווה 28 פלוס מינוס. 

השאלה, כמה לדעתכם ייתנו לי עליו בחברות כמו אלבר, אלדן וכד' והאם זה יהיה משתלם לדעתכם? 

אני פשוט רוצה ממש למנוע ממני כאבי ראש בתקופה לחוצה מאוד של לקבוע פגישות עם אנשים, לעשות משא ומתן וכו'.. 

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כספית זה לא כדאי. לפני מספר שנים הצעתי לטרייד אין מכונית בשווי דומה, הוצעו לי 19,000 ש"ח. המכונית נמכרה בשוק הפרטי תמורת 26,500 ש"ח.

יתרונות הטרייד אין הם שניים: המנעות מצורך להתעסק עם המכירה, והחלפת "מפתח במפתח", בלי צורך בתקופה ללא רכב או, לחלופין, בתקופה בה אתה משלם החזקת שתי מכוניות במקביל.

האם זה שווה לך כמה אלפי שקלים? על כך רק אתה תוכל לענות.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתלם? ודאי שלא. אם אין לך אפשרות למכור בעצמך זה משהו אחר.

אני חושב שעדיף לך למכור בעצמך ולהיות גמיש במחיר (לא תעכב את המכירה ותצטרך יותר מלקוח אחד רציני) תרוויח הרבה יותר מאשר לסגור טרייד אין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, David2540 כתב:

משתלם? ודאי שלא. אם אין לך אפשרות למכור בעצמך זה משהו אחר.

אני חושב שעדיף לך למכור בעצמך ולהיות גמיש במחיר (לא תעכב את המכירה ותצטרך יותר מלקוח אחד רציני) תרוויח הרבה יותר מאשר לסגור טרייד אין.

לפני כשעה, sperial כתב:

כספית זה לא כדאי. לפני מספר שנים הצעתי לטרייד אין מכונית בשווי דומה, הוצעו לי 19,000 ש"ח. המכונית נמכרה בשוק הפרטי תמורת 26,500 ש"ח.

יתרונות הטרייד אין הם שניים: המנעות מצורך להתעסק עם המכירה, והחלפת "מפתח במפתח", בלי צורך בתקופה ללא רכב או, לחלופין, בתקופה בה אתה משלם החזקת שתי מכוניות במקביל.

האם זה שווה לך כמה אלפי שקלים? על כך רק אתה תוכל לענות.

אני רוצה לבדוק מחירון בלוי יצחק, אבל יש שם 2 דגמים מתאימים לרכב שלי שההבדל הוא 4 דל' או 5 דל' ואין לי מושג מה יש לי. יש דרך לדעת? 

זה מה שכתוב ברישיון רכב, ומצרף גם תמונה של הרכב עצמו 

IMG_20190924_120035.jpg

Screenshot_20220126-180049.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוכל יותר פשוט להציע את זה כאן בפורום בקצת יותר ממה שיתנו לך בטרייד ויהיו חוטפים.

כך גם לא יבלבלו לך את המוח וגם תמכור ביותר יקר, סוג של פשרה. 

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד שיקול לטובת הטרייד, נניח ומכרת את הרכב במחיר של 6000 מעל הטרייד , ועכשיו אתה מתחיל בחיפושים אחרי רכב אחר,  עד שתקנה בפועל יעברו שבוע - שבועיים , בתקופה הזו תצטרך רכב לנסוע עליו , זה גם עולה כסף ומקזז מההפרש . 

אם אתה עושה טרייד , קודם כל אתה מוצא רכב , הם מכינים אותו וביום המסירה אתה מחליף מפתחות  בלי התעסקות עם רכב השכרה . 

• רעיון טוב! 1

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 820 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...