Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך ולמה קניתי רכב צרפתי מושמץ ויקר (יאריס קרוס היבריד)

motior
שימו לב! השרשור הזה בן 771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 שעות, מיץ פטל כתב:

תתחדש ותהנה.

מהיכרות קרובה עם בעל יאריס (שניה) שמחזיק אותן שנים ארוכות. יכול להגיד שמי ששונא הפתעות זו כנראה אחת הבחירות הטובות ביותר עבורו.

זו לא מכונית שקונים בגלל השוואות נתונים או תחרות יופי.

מכירה שלה זה היא על סף המיידית וזה גם מאוד מתאים לפרופיל הרוכש שמחפש שקט בחיים על פני ריגושים.

גם הרכב הבא שלו קרוב לודאי יהיה יאריס.

מעולם לא הייתה לי טויוטה כלשהי, במעל 30 שנות בעלות על כלי רכב. רוכשי טויוטה הם אמנם רבים מאד בארץ (ובעולם, כמובן...), אבל הם לקוחות עם אמונה עיוורת למותג ולדגמיו השונים, ולא משנה העיצוב החיצוני או הפנימי או האבזור, הם מוכנים לשלם המון ושמחים גם למכור במחיר גבוה ולא מוצדק והתשובה שלהם "כי זו טויוטה" ולצערנו, הטיעון תופס... ואני לא מדבר על היילקס או לנד קרוזר, ששם זה בכלל הזוי. 

• אהבתי 1
  • מעניין 1

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים שזה הזוי אבל לפעמים זה גם מגובה באמינות ושרידות יוצאי דופן,

גם הקורולה של שכן וחבר (98 כמדומני) שורדת אצלו כבר שנים ארוכות בטיפולים מינימאלים ומזמן הרכב של הילדים שלו, ופשוט לא מתקלקל ממשיך לנסוע...

משם השם והאגדה נבנתה, זה שהיום יש כבר הרבה יותר חיישנים ויותר בעיות - זה לא מעניין, אבל עדיין אפשר להודות על האמת האמינות של רכבי טויוטה (כסטטיסטיקה) כנראה טובה מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חמי ז"ל היה מעריץ גדול של טויוטה ובשנים האחרונות לחייו היה נאמן למותג. לאחר שנפטר ירשנו ממנו את הטויוטה יאריס שקנה. לא חשבתי שזה רכב מדהים אבל בהחלט בסדר.
ב-2018 כשחיפשנו רכב משומש היברידי בתקציב שלנו בעצם נכנסה רק טויוטה וכך קנינו טויוטה שנייה (אוריס).
כעת כשחיפשנו להחליף את האוריס היו לנו עוד אופציות חוץ מהטויוטה (נירו, קונה ואיוניק) איכשהו יצא ששוב קנינו טויוטה...
אבל אני לא פוסל בעתיד יצרנים אחרים.

מה שכן, אוריס 2015 (היברידית) הייתה אצלנו 3.5 שנים בערך עד 139000 ק"מ והייתה במוסך רק לטיפולים שוטפים. היאריס 2013 (לא היברידית) עדיין אצלנו, היא עם כ- 140,000 ק"מ וגם היא נכנסה למוסך רק לטיפולים שוטפים (פרט לתאונה אחת לצערי).
אני לא אומר שאין יצרנים אמינים אחרים או ששתי המכוניות האלה מעידות על כולן, אבל במקרים הפרטיים האלה בהחלט רואים אמינות טובה ואני מקווה שהיא תהיה כך גם עם היאריס קרוס.

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.1.2022 בשעה 21:04, motior כתב:

כשהזמנו ראיתי בטופס שהמכונית מיוצרת בצרפת

אם זה עוד מנוע שתוכנן ע"י הבווארים - תכין לעצמך חבילת טישו ודלי פופקורן. לא יודע למה אני אומר כזה דבר. 

שום סיבה מיוחדת סתם סתם

תתחדשו! אבק פלאזיר!!! (עם הנאה בצוחפתית) 

• מצחיק 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.2.2022 בשעה 19:18, thebaron כתב:

מעולם לא הייתה לי טויוטה כלשהי, במעל 30 שנות בעלות על כלי רכב. רוכשי טויוטה הם אמנם רבים מאד בארץ (ובעולם, כמובן...), אבל הם לקוחות עם אמונה עיוורת למותג ולדגמיו השונים, ולא משנה העיצוב החיצוני או הפנימי או האבזור, הם מוכנים לשלם המון ושמחים גם למכור במחיר גבוה ולא מוצדק והתשובה שלהם "כי זו טויוטה" ולצערנו, הטיעון תופס... ואני לא מדבר על היילקס או לנד קרוזר, ששם זה בכלל הזוי. 

מה הבעיה שהטיעון הזה תופס? ממילא לא הייתה לך טויוטה וכנראה היא לא מעניינת אותך, אז איך זה משפיע עליך ודומיך?

שוב, מהדוגמא שהעלתי המסר הוא שאותו בעל טויוטה זכה לרכב שעומד בציפיות שלו. יותר טוב מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 771 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...