Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בידוד רעשי רוח - סקודה פאביה

oribh1
 שיתוף

פוסטים מומלצים

היי שלום לכולם,

יצא לי לקרוא לא מעט בפוסטים השונים על בידוד רעשי רוח לרכב בעזרת גומיות אותם מדביקים בספי הדלתות / משקופים / מכסי מנוע וכו' 

אך יחד עם זאת, ראיתי כי נדרש לרכוש סוגים שונים של גומיות וכמובן להדביק אותם במקומות הנכונים :) 

אשמח לדעת אם יש המלצה / הכוונה למישהו שיודע לבצע את העבודה בצורה איכותית וטובה ושאפשר להפנות אותי אליו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.11.2021 בשעה 08:02, oribh1 כתב:

היי שלום לכולם,

יצא לי לקרוא לא מעט בפוסטים השונים על בידוד רעשי רוח לרכב בעזרת גומיות אותם מדביקים בספי הדלתות / משקופים / מכסי מנוע וכו' 

אך יחד עם זאת, ראיתי כי נדרש לרכוש סוגים שונים של גומיות וכמובן להדביק אותם במקומות הנכונים :) 

אשמח לדעת אם יש המלצה / הכוונה למישהו שיודע לבצע את העבודה בצורה איכותית וטובה ושאפשר להפנות אותי אליו. 

ערב טוב, אני עשיתי את בידוד הרעשים בדלתות אצל דניאל קאר סיסטאמס, יצא מעולה. גם במהירות מעל 120 קמ"ש אין רעש בכלל. מרוצה מאוד.

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.11.2021 בשעה 08:02, oribh1 כתב:

היי שלום לכולם,

תחפש את השרשור שלי על PROJECT OPTIMUS  - עמ' 37 יש תמונה עם הסברים מלאים לבידוד שעשיתי. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

תחפש את השרשור שלי על PROJECT OPTIMUS  - עמ' 37 יש תמונה עם הסברים מלאים לבידוד שעשיתי. 

היי 

תודה על העדכון , אכן ראיתי את השרשור שלך בעניין, והתייעצתי עם דניאל שלא המליץ לי בכלל על הגומיות אלא יותר על איטום של הדלת בחומרים ייעודיים

אני כרגע פחות מעוניין להשקיע כמה אלפי שקלים ויותר בכיוון של פתרון יותר זול ויביא תוצאה נחמדה :)

את החלק של הגומיות מסביב לדלתות ביצעת בעצמך? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבידוד של הדלתות מבפנים - זה נועד בעיקר לצורך שיפור התנאים האקוסטיים של הרמקול וכן על הדרך זה גם בולם את הרעשים שנספחים לדלת ומועברים דרכה מהכביש ומהרעידות של מרכב הרכב וגם הרמקול. 

אבל בינם לבין בידוד רעשי רוח יש קשר מזערי. 

רעשי הרוח הם תוצאה שנגרמת גם מפגיעת האוויר במרכב הרכב בזמן נסיעה מהירה אבל גם בגלל שחלק מזערי מהאוויר חודר דרך החריצים של פתחי הרכב (דלתות ומכסים) ואף בין הגומיות הקיימות - תוספת של גומיות לאיטום - מפחית את הרעשים האלו באופן ניכר כי פחות אוויר מסוגל לחדור בין הפתחים של כל המכסים. 

כן, ביצעתי בעצמי - לא מסובך, עלות זניחה - תקפיד לנקות את האזורים בהם אתה מדביק עם אלכוהול, תקפיד לקנות רצועות גומי שמסופקות עם דבק אקרילי איכותי כמו 3M או סקוש למשל. 

והכי חשוב - בתחתית הדלתות יש פתחי ניקוז מים (מי גשמים ומשטפות) - תדאג לא לחסום אותם! 

לבעלי מקצוע יהיה רווח מזערי אם בכלל מתשלם לעשות עבודה שכזו היות ועלות החומרים היא זניחה ובכלל לרוב זה סוג החומרים שאתה תזמין בעצמך מעליאקספרס או חנויות לחלפים לרכב - העבודה דורשת מספר דקות סה"כ וגם עבודת הכנה מינימלית. זה יותר מתאים לעבודת DIY. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, lanosforce כתב:

הבידוד של הדלתות מבפנים - זה נועד בעיקר לצורך שיפור התנאים האקוסטיים של הרמקול וכן על הדרך זה גם בולם את הרעשים שנספחים לדלת ומועברים דרכה מהכביש ומהרעידות של מרכב הרכב וגם הרמקול. 

רעשי הרוח הם תוצאה שנגרמת גם מפגיעת האוויר במרכב הרכב בזמן נסיעה מהירה אבל גם בגלל שחלק מזערי מהאוויר חודר דרך החריצים של פתחי הרכב (דלתות ומכסים) ואף בין הגומיות הקיימות - תוספת של גומיות לאיטום - מפחית את הרעשים האלו באופן ניכר כי פחות אוויר מסוגל לחדור בין הפתחים של כל המכסים. 

כן, ביצעתי בעצמי - לא מסובך, עלות זניחה - תקפיד לנקות את האזורים בהם אתה מדביק עם אלכוהול, תקפיד לקנות רצועות גומי שמסופקות עם דבק אקרילי איכותי כמו 3M או סקוש למשל. 

והכי חשוב - בתחתית הדלתות יש פתחי ניקוז מים (מי גשמים ומשטפות) - תדאג לא לחסום אותם! 

לבעלי מקצוע יהיה רווח מזערי אם בכלל מתשלם לעשות עבודה שכזו היות ועלות החומרים היא זניחה ובכלל לרוב זה סוג החומרים שאתה תזמין בעצמך מעליאקספרס או חנויות לחלפים לרכב - העבודה דורשת מספר דקות סה"כ וגם עבודת הכנה מינימלית. זה יותר מתאים לעבודת DIY. 

היי 

תודה על בתגובה המפורטת, לא מובן מאליו בכלל ! 

יש אפשרות שתשאיר לי את המספר טלפון שלך בהודעה פרטית , אשמח להתייעץ איתך בנושא 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, lanosforce כתב:

+1

גומיות לרעשי רוחות,

איטום לשיפור אקוסטיקה של רמקולים ומעט רעשי סביבה(יש גם הרבה אבל זה כבר איטום של כל הרכב)

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, kalmangar כתב:

+1

גומיות לרעשי רוחות,

איטום לשיפור אקוסטיקה של רמקולים ומעט רעשי סביבה(יש גם הרבה אבל זה כבר איטום של כל הרכב)

היי 

אתה גם ביצעת איטום בעזרת גומיות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, oribh1 כתב:

היי 

אתה גם ביצעת איטום בעזרת גומיות ?

איטום גומיות ואיטום המון חלקים ברכב, כן

• אהבתי 1

-KIA RIO 2014 HATCHBACK-

HU: Mosconi Amas-96k Optical Out-> DSP: Helix Pro MK2 -> Amp: Zapco Z-150.6 AP

Front: Scanspeak 16W/4531G06 + Hybrid Audio X3-CP + Hybrid Audio X1

Sub: 2x UnderSeat JL-AUDIO ACP108LG-W3v3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפותח השרשור - מצטער אבל אני מחריג את החיים הפרטיים שלי ואת העריכה של הפורום. 

אני לא עוסק בתחום ולא מתפרנס ממנו. בשביל זה יש בעלי מקצוע או את המידע הקיים בפורום. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, lanosforce כתב:

לפותח השרשור - מצטער אבל אני מחריג את החיים הפרטיים שלי ואת העריכה של הפורום. 

אני לא עוסק בתחום ולא מתפרנס ממנו. בשביל זה יש בעלי מקצוע או את המידע הקיים בפורום. 

מעריך מאוד ומסכים :) 

האם תוכל לעזור לי לכוון איפה ניתן לרכוש את הגומיות בארץ מה האורך ואיזה סוג מתאים ? 

עסור סקודה פאביה 13 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב החנויות של החלפים לרכב יש לפחות את הגומיות מסוג D בין אם גדולה או קטנה - למען האמת הן יתאימו לך כמעט להכל. 

אני מאוד אוהב את הגומיה מסוג P - תקנה 4 מטרים של P ו4 מטרים של D קטנה - בד"כ זה יספיק לסגור לפחות את ארבעת הדלתות של תא הנוסעים שם גם עיקר הרעש יבלם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, lanosforce כתב:

ברוב החנויות של החלפים לרכב יש לפחות את הגומיות מסוג D בין אם גדולה או קטנה - למען האמת הן יתאימו לך כמעט להכל. 

אני מאוד אוהב את הגומיה מסוג P - תקנה 4 מטרים של P ו4 מטרים של D קטנה - בד"כ זה יספיק לסגור לפחות את ארבעת הדלתות של תא הנוסעים שם גם עיקר הרעש יבלם. 

אחלה תודה

האמת התקשרתי לכמה חנויות חלפים אמלי באזור (הוד השרון) ולאף אחד אין 

יש לך חנות שאתה מכיר שניתן לרכוש ממנה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...