Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משפחתית פלוס או מיני-ואן? 3 כסאות בטיחות טובים.

gilan
שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני בא לפורום כל ארבע שנים להחליף רכב עם התפתחות המשפחה והגיע הזמן שוב :) (בין לבין אני מתחבר לקריאה פה ושם)

לפני החלקים הענייניים אומר תודה לכל מי שעזר בעבר, לכל מי שמשתתף בפורום באופן שוטף ומספק לי חומר קריאה מאיר עיניים ומבדר, ולכל מי שיעשיר את השרשור עם דעותיו והארותיו.

מצב אישי נוכחי:
נשוי + 1 בן ארבע קל משקל (עדיין נוסע בכסא בטיחות לגדולים ביום-יום ולא בבוסטר, עם כיוון הנסיעה) עם רכב יחיד בבית - טויוטה ספייס ורסו 2013 עם יחסית מעט קילומטרז' שווה להערכתי 40K±. אנחנו מרוצים מהאוטו ואילולא אשתי הייתה נושאת תאומים היינו מנסים למשוך אותו כמה שאפשר גם עם שני ילדים.

מצב אישי עוד מספר חודשים:

נשוי + 3, שני תינוקות קטנים וילד בן ארבע וחצי.

סדר העדיפויות שלי ברכישת רכב:

•  בטיחות
  • עלות כוללת (תקציב לרכישה 75-85 גמיש):
    • פחת
    • תחזוקה ואמינות בדרגה של הסטיגמות על טויוטה וכו'
    • דלק
  • אמינות. מדגיש את זה שוב כי מבחינתנו התעסקות לא רצויה עם הרכב היא סבל טהור הפסד זמן ועצבים
  • גודל סביר להתנהלות יום-יומית. כרגע לא מעניין אותנו נסיעות ארוכות כי אנחנו גרים קרוב לשני ההורים ולעבודה. 
  • נוחות בחניה (סותר את הסעיף הנ"ל במידת מה אבל אלו החיים)

התחלתי לקרוא בנושא 3 כסאות בטיחות  / שני כסאות בטיחות ובוסטר ורציתי להבין את מצב השוק העדכני. השאלה העיקרית היא האם יש אפשרות לקבל בטיחות טובה מאד ברכב שאינו מיני-ואן?

מבחינת צפיפות באוטו / נוחות וכו' אני מוכן לספוג כרגע את המגבלות של רכב משפחתי פלוס כי אנחנו רגישים למחיר ומוכנים לעשות פשרות עבור הוזלה משמעותית.

לסיכום השאלה העיקרית שיש לי כרגע לפני שאני מתמקד בהשוואת דגמים בסגמנט ספציפי היא:

האם ישנם דגמים של כסאות בטיחות שנכנסים שלושה בשורה אחורית של משפחתית פלוס ואין פשרות בבטיחות?

טויוטה קורולה 2000 > דייהאטסו סיריון 2008 > טויוטה ספייס-ורסו 2013 > ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טויוטה פריוס פלוס היברידית נותנת את המענה המרבי לדרישות.

גם טויוטה ורסו, אבל ללא חסכון בדלק.

היתרון של מיני וואן - חלוקה ל 3 מושבים נפרדים בשורה השניה, מה שתצטרך בקרוב.

יש גם ג'יפונים עם חלוקה כזאת, אבל הם מעל התקציב ( פיג'ו 5008 החדשה או סיטרואן C5 איירקרוס).

אני באמת לא מבין מדוע פוסלים מיניוואנים ( חוץ מעניין אופנתי של ג'יפונים ).

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • רעיון טוב! 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על טויוטה פריוס פלוס או ורסו

בכל אופן חפש את אבי שפיר בפייסבוק הוא מתקין כסאות ובהחלט אפשר להכניס 3 כסאות מאחורה. במקרה כזה הייתי מחפש אולי סטיישן אל תשכח שיש גם עגלת תאומים 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פריוס פלוס נורמאלי במחיר כזה, אם יש, תחטוף
הייתי קונה איזו יפנית/ קוראנית מנהלים רחבה, אנחנו עם מגנטיס ישנה  ונכנסו מאחור 2 כסאות פול סייז + בוסטר עם רצועות גב

• מעניין 1

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, vladclar כתב:

טויוטה פריוס פלוס היברידית נותנת את המענה המרבי לדרישות.

גם טויוטה ורסו, אבל ללא חסכון בדלק.

היתרון של מיני וואן - חלוקה ל 3 מושבים נפרדים בשורה השניה, מה שתצטרך בקרוב.

תודה על התגובה!

לא הבנתי אותה :mm_blush: חחח. אני מחפש פתרון לפחות לשנתיים-שלוש הקרובות (ואנחנו לא מתכננים הרחבה נוספת של המשפחה ללפחות הטווח הזה ואולי בכלל) למה שאצטרך הפרדת מושבים?

לפני 16 שעות, TomerLL כתב:

בכל אופן חפש את אבי שפיר בפייסבוק הוא מתקין כסאות ובהחלט אפשר להכניס 3 כסאות מאחורה. במקרה כזה הייתי מחפש אולי סטיישן אל תשכח שיש גם עגלת תאומים 

תודה על הטיפ אסתכל!

עריכה אחרונה על ידי gilan
רק הוספתי עוד תוכן במקום לצור עומס הודעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הפרדת מושבים.

השורה השניה ברכבים האלה כבר מחולקת ל 3 מושבים ברוחב דומה, ולא לשני מושבים מלאים +עוד חצי מושב ביניהם.  זה יותר מתאים ל 3 נוסעים בשורה הזאת או התקנת 3 מושבי בטיחות למיניהם. 

• אהבתי 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלושה מושבים נפרדים זה אומר (לרוב) שלושה חיבורי איזופיקס וזה בטיחותי ונוח להתקנה. 
זה מה שיש לי בC4 פיקאסו למשל. זה גם פתח לגמישות: אפשר לשים מקדימה מושב בטיחות אחד ומאחור יושב אחד ההורים ומטפל בילדים אם צריך, יהיה לו מספיק מקום

• אהבתי 1

גם אני גר במדינה עם 100% מס על מכוניות, איזה כיף לי :mm_sad:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

היי חזרתי,

ממה שחיפשתי בכל מיני פורומים של ילדים וכו' ראיתי שגם יש משפחתיות רחבות וג'יפונים שעשויים להתאים.

מכל הנ"ל ניסאן קשקאי עלה כרגע כאופציה שעשויה להיות רלוונטית.

רציתי לשאול האם יש כאן נסיון איתו בהקשר של 3 מושבי בטיחות או שניים + בוסטר?

כמו כן הבנתי שעד ל2016 יש איזו מחלה שהוא אוכל שמן. רציתי לשאול האם יש עוד מחלות אופייניות ולוודא שמ2017 נפתרה הבעיה?

תודה שוב!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

מקפיץ

אציין שהחלטתי לרדת מדרישה של 'חסכוני בדלק' כי לא נסע הרבה בתקופה הקרובה וגם מסבך שלא לצורך אז סה"כ מחפש רכב אמין עם עלות כוללת סבירה ומקום לשני כסאות +בוסטר או שלושה כסאות.

הקשקאי ממה שביררתי נותן רוחב סביר מאחורה ובזכות הגובה קצת מקל על הקשירה מבלי להיות ארוך מאד, לאילו רכבים כדאי להשוות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 907 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...