Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ירידה בטורים בנסיעה/עצירה לפעמים עד כיבוי

As88
שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי 

יש לי סוזוקי ליאנה 2007 136 ק״מ. ממיר קטליטי הוחלף לפני כחצי שנה עקב נורת מנוע שנידלקה.

במשך כחודש לא ברור מה הסיבה גם המחשב לא תמיד נותן את התקלה.

במהלך נסיעה הטורים פתאום יורדים עם רעידות קלות ולא יכול ממש לתת עוד גז לאחר כמה רגעים זה עלול להשתחרר ולחזור לנסיעה רגילה, כשזה לא קורה אני נוסע לאט ואיכשהו האוטו מצליח להיגרר עד לעצירה ברמזור ואז הרעידות מתגברות והאוטו נכבה. פעם אחרונה שזה קרה נתקעתי חצי שעה לאחר נסיעה של  כ15 דקות וכנראה כשהמנוע התקרר היה אפשר להניע את המנוע. כל פעם שניסיתי להניע המנוע הונע ותוך שלוש שניות הטורים ירדו וכיבו את המנוע.

עשו ניקוי מצערת וחיישנים בדקו משאבת דלק נמצאה כתקינה. כשמגיע למוסך בכל פעם הם לא ממש מזהים את הבעיה בעיקר כי כשהדוקטור נמצא החולה בריא.

שוקלים להחליף מצערת.

גם אם תגידו לי עכשיו שצריך לראות את הרכב שזה מה שכולם אומרים.. החולה יבריא כשהדוקטור יגיע אני חווה תיסכולים עצומים כאן. כשהלכתי למוסך אחר..אותו דבר..

״אני לא רואה שום דבר לא בסדר שזה יקרה שוב תחזור לפה ונראה״. חוזר ולא רואים!!

חוץ מהקצר במוח שאני חווה.

שהם עושים נסיעת מבחן עם האוטו אלוהים והקהל פשוט צוחקים ומסתלבטים באותו רגע זה פשוט קומדיה.

בבקשה מה כל האופציות שיכולות לגרום לתופעה? תיתנו ניחושים תיאוריות כמה שיותר. מה החלקים שאני צריך להתחיל לבחון אותם?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל על הכאבי ראש והטירטורים. תעיף את הרכב.

ולנושא , יכול להיות המון בעיות זה נשמע על פניו כמו מצערת תקולה אבל אם אני זוכר טוב המצערת אצלך היא מכאנית ככה שלא הייתי הולך על הכיוון הזה. נסה לנקות MAF.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 916 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...