Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיטת שתי הדליים ו-Grit Guard

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שאלה קצת רנדומלית, אבל קניתי פעם grit guard מאליאקספרס ו2 דליים מACE ושהוא הגיע גיליתי שהגודל הכי קטן גם הוא אינו סטדרנטי (יש 26 ו23.5 ס"מ) והוא לא נכנס בדלי כי הוא קטן מדיי (12 ליטר)

קראתי שהם אמורים להכנס לדליים של 5 גלון / מניח שזה השווה ערך לדלי 18 סטנדרטי בארץ אבל שבדקתי בכל מיני אתרים ראיתי שהקוטר אינו תואם את קוטר הgrit guard.

מישהו שמשתמש בדלי וgrit guard ויכול לייעץ מהיכן רכש את הדלי ואיזה גודל הgrit guard?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי בזמנו את ה26 ס"מ מאיביי(אותו דבר כמו אליאקפרס) והוא נכנס בלי בעיה לדליים של 18 ליטר הסטנדרטים (קניתי מחנות לגידול צמחים). הגריט נעצר ממש בקצה התחתון של הדלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך לקנות דלי כזה מאוטוסטור,

אבל כרגיל אין לו מלאי 🤷‍♂️

יש גם GRIT GUARD מתאים, אני אתן לך להשלים את שאר המשפט.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמים אותו בכל הדליים,

הרשת הזו "תופסת" לכלוך קשה וכבד שיורד מהספוג/מטלית ניקוי שלך.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנקה יסודי דלי 18 ליטר שהכיל צבע על בסיס מים. אם תמצא אחד שהצבע עדיין יחסית טרי בו, יהיה קל מאד לנקות לחלוטין עם גרניק וסבון. (ככה אני עשיתי) ואז כל גריט גארד מעלי אקספרס במחיר שפוי עושה את העבודה, תמדוד קוטר פנימי, אם אני לא טועה הקוטר שאתה צריך יהיה 23 ס"מ (או 23.5) לא משנה מאד. חבל לשלם על דלי ממותג מחירים כמו שדורשים כאן. הטענה היא שדפנות הדלי חזקות במיוחד, אבל כל דלי 18 ליטר ששימש לחומרי בניה יהיה חזק באותה המידה.  אני משתמש בדליים האלה לשטיפת הגלגלים בעיקר.

בתאריך 3.10.2021 בשעה 08:29, carsgo כתב:

היי חברים, אני רק שאלה: מה המטרה בעצם של הגריט הזה והאם שמים אותו בדלי עם השמפו או בדלי עם מים בלבד?

בדלי עם המים הנקיים.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על הקטנוניות, אשמח אם מישהו מהמנהלים יתקן את הכותרת ל"שני" במקום "שתי" 😉

מקור: https://hebrew-academy.org.il/topic/hahlatot/grammardecisions/terminology-ordinance/4-3-השימוש-בשם-המספר/#target-3365

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.10.2021 בשעה 14:50, fusion-x כתב:

מצטער על הקטנוניות, אשמח אם מישהו מהמנהלים יתקן את הכותרת ל"שני" במקום "שתי" 😉

מקור: https://hebrew-academy.org.il/topic/hahlatot/grammardecisions/terminology-ordinance/4-3-השימוש-בשם-המספר/#target-3365

בטח כיף איתך במסיבות 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

הדלי שלי שודרג, עדיין לא היגיעו ה grit guards שהזמנתי ( מידה S עבור דלי 18 ליטר, שזה 23 ס"מ קוטר). אבל הגיעו האירגוניות ארגונית כלי כביסה לרעיונות דלי 1.8 ליטר, כיסי רשת עמידים במים עבור ספק נקי, ספק שטיפת רכב, טבעת מחזיק סבון ומגבות כלולה, (כתומשום מה הגיעו שתיים, למרות שבהזמנה יש רק אחת . כך שהרווחתי סט לשני הדליים , אחד לשטיפת הרכב השני לג'נטים, כל אחד עם החומרים שמיועדים לו😃

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אחרי כמה שנים טובות הגיע הזמן להחליף את הדליים,

מחפש דלי של CG או ADAMS עם אפשרות ל GRID GUARD ומכסה אטימה\סגירה (כדי שאני יוכל לסגור לשיים בתא מטען ולסוע למקום נידח לשטיפה)..

אי אפשר להזמין דרך אמאזון (רק המשלוח 100 דולר+) ואוטוסטור נגמר המלאי..
מישהו מכיר מקום בארץ או אתר עם דמי משלוח נורמלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיותר לדעתי, תקח דלי צבע טמבור ותנקה (צבע על בסיס מיים נשטף בקלות בכל ברז גינה) ואז יש לך דלי ומכסה. את ה GRIT GUARD תזמין בעלי שמתי קישור בהודעה הקודמת שלי. 

ממלץ גם על הסינור תאים החיצוני. הכל יחד לא מגיע למחיר שאוטוסטור רוצים על דלי

image.png.0c2153a01e72b7088618bf19c2d917ee.png  image.png.b53f15b21a3bf964c18d0dccf1c95c98.png   image.png.fb4d87739905c95896d7807c8c31b673.png  image.png.22afb426f3929eea3d8fc9fe83124a69.png

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, DC10 כתב:

טוב אחרי כמה שנים טובות הגיע הזמן להחליף את הדליים,

מחפש דלי של CG או ADAMS עם אפשרות ל GRID GUARD ומכסה אטימה\סגירה (כדי שאני יוכל לסגור לשיים בתא מטען ולסוע למקום נידח לשטיפה)..

אי אפשר להזמין דרך אמאזון (רק המשלוח 100 דולר+) ואוטוסטור נגמר המלאי..
מישהו מכיר מקום בארץ או אתר עם דמי משלוח נורמלים?

מוכרים דליים כאלו בכל טמבוריה ב-20-25 שקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, reloop כתב:

מוכרים דליים כאלו בכל טמבוריה ב-20-25 שקל

%D7%93%D7%9C%D7%99-%D7%A9%D7%97%D7%95%D7%A8-DWC.jpg.webp

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיע ה grit guard מדוד עלי - יחסית מהר יש לציין.

image.png.a7f0db997273e246ca0477f4199ae85b.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 891 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...