Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקלת מסך שחור - טלוויזיית סמסונג NU7100

mazda 6
שימו לב! השרשור הזה בן 980 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי חברים

לפני כשנתיים קניתי טלוויזיית סמסונג NU7100 49 אינץ' ופתאום לפתע כמעט חצי מסך נהפך לשחור. (הטלוויזיה ממשיכה להראות תמונה)

הטלוויזיה נקנתה עם שנה אחריות עם אופציה להרחבת האחריות לעוד 3 שנים לדעתי במחיר של 200 ש"ח זה היה נשמע שווה וקניתי את הרחבת האחריות.

לפני שאני פונה לשירות הלקוחות ביררתי עם חבר ועם כמה תגובות ברשת ונאמר שהאחריות לא מכסה את התקלה של המסך השחור. 

טלוויזיית סמסונג אחרי כמעט שנתיים בשימוש סביר בהחלט שדבר כזה קורה מישהו נתקל בתופעה?

IMG-20210718-WA0010.thumb.jpg.c8ab3da445e8c9d160db222745130b87.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המושג תקלת מסך שחור.

כשעבדתי לפני המון שנים בLG, הייתה תקלה שבה כל המסך שחור אבל יש סאונד. התקלה הייתה בתאורה והיה צריך להחליף.

לא משהו בעייתי.

תקלה אחרת היא תקלת פאנל וזה אני יודע שיש חברות שלא מכסות באחריות, אבל הסימפטומים אחרים לגמרי.

על כל מקרה, תתקשר לסמסונג ותבדוק.

ואם לא מכסים, אז תוודא איזו חברה כן מכסה תקלה כזאת לטלוויזיה הבאה שתרכוש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...