Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה גיל גיליתם מה אתם רוצים לעשות בחיים?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 1015 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 14 דקות, ברווז כתב:

כל יום היו לפחות 2 מקרים שסחבתי על הכתף מנוע של 50 ק"ג ויצאתי איתו לטייל.

מרים מדי פעם סולם 10 שלבים, ל20 מטר, אני מושבת לשבוע. איך היית מסוגל?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, DareDevil כתב:

יום אחד כואב לך,יום אחרי זה ממש כואב לך.

ואחרי תקופה מתרגלים להסתובב במצב פיזי ירוד.

זה כמו ללכת לחדר כושר בפעם הראשונה,מתרגלים(רק פה זה רע).

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, DareDevil כתב:

הגוף מתרגל. השרירים המתאימים מתחזקים והשלד מתאים את עצמו.

זה כמו אדם ששוקל 120 קילו ואתה 60. הוא סוחב 60 קילו ויכול להיות גם יותר חזק ובכושר יותר טוב ממך כי הגוף שלו רגיל לסחוב את ה 60 קילו הפרש.

כמובן שעומסעל הגוף צריך להעשות בצורה נכונה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

דברים מתגלגלים בצורה מוזרה.

אצלי הקריירה התחילה במשבר בלימודים בכתה ט'.

במקור חשבתי ללמוד הנדסת חשמל. זה היה קשור לתחביב שלי. אבל, כאמור בכתה ט' היה לי משבר עמוק בלימודים. וכיוון שבריאלי "אם אין מספיק שכל לריאליסטית, ואין אומץ ללכת לחברתית - לך לביולוגית.

אני רק שאלה: ומשם ומאז אתה עם ההפרדה להומניסטי וריאליסטי וביולוגי?

כי אני די בטוח שמבחינת היכולות כל מי שלמד רפואה יכול ללמוד הנדסת תכנה או כל סוג אחר של הנדסה.

אלא אם בתקופתך היה צריך פסיכומטרי 200 כדי להתקבל לרפואה (מקווה שלא ומניח שלא)

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, יבגניפ כתב:

כי אני די בטוח שמבחינת היכולות כל מי שלמד רפואה יכול ללמוד הנדסת תכנה או כל סוג אחר של הנדסה.

לא בטוח. לא כל רופא טוב גם בפיזיקה ומתימטיקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, יבגניפ כתב:

אני רק שאלה: ומשם ומאז אתה עם ההפרדה להומניסטי וריאליסטי וביולוגי?

אלא אם בתקופתך היה צריך פסיכומטרי 200 כדי להתקבל לרפואה (מקווה שלא ומניח שלא)

ממה שהבנתי מסטודנטים והלך הרוח,

הקבלה ללימודים קשה,הלימודים עצמם פחות.

לפני 12 דקות, Night Driver כתב:

הגוף מתרגל. השרירים המתאימים מתחזקים והשלד מתאים את עצמו.

זה כמו להגיד שלעשן 2 קופסאות ביום זה סבבה כי מתרגלים לזה למרות שבפעם הראשונה סיגריה זה מסריח.

יש מתקני/אביזרי הרמה ייעודיים,לא להשתמש בהם זה או כי אין(קמצנות) או יש(עצלנות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב אנחנו חוזרים לנושא של סיפוק מעבודה. 

המקצועות הקשים הללו הם לרוב הכי מספקים בגלל שאתה רואה את השינוי שאתה מבצע. 

אני עובד בתחום התשתיות והבניה, יוצא לי לשאול הרבה אנשים למה הם עובדים דווקא במקצוע הזה. 

כולם ענו דבר אחד במשותף: אתה מרגיש שאתה חלק ממשהו גדול יותר, אתה יודע שיעברו עשרות שנים והבניין שבו עבדת, יהיה עדיין קיים, ותוכל להגיד לבאים אחריך "תראו, עושים עבודה טובה פעם אחת וזה מחזיק דורות, פשלה קטנה ואכלתם אותה". 

@Potato אני מבין את כוונתך בכך שאתה עוד בורג במערכת ובשל כך היחסים ביניכם הדדים ולאף אחד לא מעניין מהשני העיקר שהוא יעשה את עבודתו. 

אתה תעבוד, והעסק ישלם לך. 

אבל פה נכנסנו לקטע שהזמן שלך מוגבל אז תעשה דברים שכיף לך לעשותם, ולא רק להעביר את הזמן, לחכות עד שהמשמרת תסתיים ואז לרוץ הביתה, תוך כדי אתה מתעצבן על הפקקים שמבזבזים לך את הזמן שאתה לא רוצה לבזבז. 

ואז אתה מגיע לנק' ביום שהבטחת הכנסה לאותו היום, אתה עייף, אתה עצבני, אתה שחוק. 

נכון שישנו צורך להפריד בין העבודה והחיים האישיים, אבל אנחנו בני אדם וקשה מאוד לנתק את עצמנו מעצמנו, אז ההשלכות על בחירת המקצוע שלך יעצבו את אישיותך ואת השמחה שלך בהתאם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, יבגניפ כתב:

משיחה עם סטודנטים לרפואה בבן גוריון, הם דווקא חושבים שתואר במדמ"ח יותר קשה משלהם.

תנאי הקבלה לרפואה קשים יותר, אבל אני לא בטוח שזה הופך את התואר לקשה יותר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, חולה רכב#1 כתב:

שוב אנחנו חוזרים לנושא של סיפוק מעבודה. 

המקצועות הקשים הללו הם לרוב הכי מספקים בגלל שאתה רואה את השינוי שאתה מבצע. 

אני עובד בתחום התשתיות והבניה, יוצא לי לשאול הרבה אנשים למה הם עובדים דווקא במקצוע הזה. 

כולם ענו דבר אחד במשותף: אתה מרגיש שאתה חלק ממשהו גדול יותר, אתה יודע שיעברו עשרות שנים והבניין שבו עבדת, יהיה עדיין קיים, ותוכל להגיד לבאים אחריך "תראו, עושים עבודה טובה פעם אחת וזה מחזיק דורות, פשלה קטנה ואכלתם אותה". 

@Potato אני מבין את כוונתך בכך שאתה עוד בורג במערכת ובשל כך היחסים ביניכם (אתה והחברה) הדדיים ולאף אחד לא מעניין מהשני העיקר שהוא יעשה את עבודתו. 

אתה תעבוד, והעסק ישלם לך. 

אבל פה נכנסנו לקטע שהזמן שלך מוגבל אז תעשה דברים שכיף לך לעשותם, ולא רק להעביר את הזמן, לחכות עד שהמשמרת תסתיים ואז לרוץ הביתה, תוך כדי אתה מתעצבן על הפקקים שמבזבזים לך את הזמן שאתה לא רוצה לבזבז. 

נכון שישנו צורך להפריד בין העבודה והחיים האישיים, אבל אנחנו בני אדם וקשה מאוד לנתק את עצמנו מעצמנו, אז ההשלכות על בחירת המקצוע שלך יעצבו את אישיותך ואת השמחה שלך בהתאם. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל אני נגדלעבוד קשה איפה שיש ברירה.

שנית, סיגריות לא דומות לעומס פיזי (כמובן עומס סביר. לא תוכי של 50 קילו על הכתף). אנחנו במויים לעומסים פיזיים אבל לא לקרצינוגנים.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, חולה רכב#1 כתב:

ואם אתה לא יודע מה אתה רוצה לעשות,מה הפתרון?לדלג בין עבודות עד שמשהו יסתדר לך?

תעבור אחת...שלוש...עשר?

ועוד נקודה פה,עדיף להיות עייף עצבני ושחוק באיזו חברת הייטק מלהיות אותו דבר במפעל בשליש כסף.

לפני 6 דקות, חולה רכב#1 כתב:

להיות מרוצה מאיפה שאתה זו תכונה מאוד טובה שלא לכולם יש אותה.

תמיד יש לאן להסתכל(למעלה בשרשרת) וקשה להיות מבסוט בפינה שלך.

עריכה אחרונה על ידי Potato

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצאים את מה שאתה אוהב לעשות ואז מחפשים את המקצוע שהכי קרוב אליו אשר יעניק גם פרנסה מכובדת. 

הקורונה הוכיחה שניתן לשנות את הקריירה באמצע החיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, חולה רכב#1 כתב:

מוצאים את מה שאתה אוהב לעשות ואז מחפשים את המקצוע שהכי קרוב אליו אשר יעניק גם פרנסה מכובדת. 

יפה,

7 עמודים חזרנו לנקודת האפס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו לא נק' 0. 

נק' 0 זה להיות מבולבל ואז לעשות חלטורות עד שבסוף תצטרך למצוא מקצוע. 

פה כבר יש כיוון פחות או יותר. 

לא כפי שאתה ציינת שהעבודה לא אמורה בהכרח להיות משהו משמח אלא רק כלי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...