Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באיזה גיל גיליתם מה אתם רוצים לעשות בחיים?

שליקו99
שימו לב! השרשור הזה בן 1016 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא לא צריך להוכיח שהוא לא מחרטט. 

אתה טוען שהוא מחרטט ולכן חובת ההוכחה עליך.  אתה צריך להוכיח שהוא כן. ואין לך דרך לעשות את זה. 

ואני מכיר אותו אישית, והוא באמת דפוק. אני לחלוטין מאמין לו שהוא יעדיף עבודת כפיים פיזית מעייפת על פני ישיבה מול מחשב. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל אחד ומה שעושה לו טוב.

אם ריצוף היה כזה עסק מחורבן וקשה היינו גרים בבתים עם רצפות מפלסטיק ורק לעשירים היו מרצפות.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שראיתי את העבודה של הסיני שריצף לי את הבית - זו עבודה מקצרת חיים. אבל כנראה ש-3-4 שנות ריצוף בישראל מסדרת אותו בסין לפחות כמו אקזיט מוצלח במיוחד את ההייטקיסטים שבינינו.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

רוב העבודות, גם המשרדיות, לא יאריכו לך את החיים. גם משיבה מול מחשב יש נזק בריאותי.

• אהבתי 3

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, Potato כתב:

כי זה קשקוש.

להניח ריצוף זו עבודה פיזית מתישה,באבק ששוברת את הגב והאצבעות.

לעשות אותה כל יום תשבור לך את הגוף ותעייף אותך.

חוץ מזה,ברור לי שרוב היום הוא יושב מול מחשב,אז קל לדבר.

היחיד שמחרטט, ולטובתך אני מקווה שאתה מטריל, זה אתה. בניגוד אליך, שאתה צעיר גם בגיל וגם בהבנתך את החיים, הוא לא. ויש כאן מספיק אנשים (כולל אותי) שמכירים אותו אישית ויודעים איך בדיוק הוא מתנהל בעסק שלו, כי היו שם. אין לי הרבה מה לייעץ לך כי, שוב, אני די בטוח שאתה מטריל ושוב, מקווה לטובתך שאתה מטריל. תפיסת החיים שלך כל כך קיצונית וקוטבית שאם היא אמיתית ולא הטרלה, תוביל אותך מאד מהר לשיטוטים בין עבודות ברגע שאנשים יקלטו את השיט, את חוסר הגמישות המחשבתית ואת העובדה שאתה רואה בהם לא יותר מארנק מזדמן.

• אהבתי 4
  • רעיון טוב! 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, SlowRide כתב:

רוב העבודות, גם המשרדיות, לא יאריכו לך את החיים. גם משיבה מול מחשב יש נזק בריאותי.

בהרבה עבודות אתה יכול להתנהל בצורה שתצמצם את הנזק לאפסי. יש עבודות שלא - וריצוף היא אחת מהן. מילא המשקלות הבלתי סבירים והזעזועים ממכות הפטיש האינסופיות, כמות האבק שנושנים, גם עם נשמיות איכותיות, מבטיח לך הרס הריאות בגיל צעיר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, RK כתב:

היחיד שמחרטט, ולטובתך אני מקווה שאתה מטריל, זה אתה. בניגוד אליך, שאתה צעיר גם בגיל וגם בהבנתך את החיים, הוא לא. ויש כאן מספיק אנשים (כולל אותי) שמכירים אותו אישית ויודעים איך בדיוק הוא מתנהל בעסק שלו, כי היו שם. אין לי הרבה מה לייעץ לך כי, שוב, אני די בטוח שאתה מטריל ושוב, מקווה לטובתך שאתה מטריל. תפיסת החיים שלך כל כך קיצונית וקוטבית שאם היא אמיתית ולא הטרלה, תוביל אותך מאד מהר לשיטוטים בין עבודות ברגע שאנשים יקלטו את השיט, את חוסר הגמישות המחשבתית ואת העובדה שאתה רואה בהם לא יותר מארנק מזדמן.

אני לא בדיוק מטריל,סתם תופס פוזיציה.

אף אחד לא מכיר אותי והדיון הוא לשם הדיון ולא כי באמת מעניין מישהו מה משתמש X חושב או איך הוא מתנהל בחיים,

ובכוונה נתתי דוגמה לעבודה קשה כמו ריצוף-יש סיבה שאף אחד פה(חוץ מנהג לילה) לא מוכן לעבוד בה.

ואם כבר,אז אני דוחף לפינות האלה בעיקר כדי לשמוע דעות שונות כי "תאהב את העבודה ולא תצטרך לעבוד יום בחיים" יש לי מספיק בלינקדאין.

אתה מועסק כי יש ממך תועלת/תפוקה.

ברגע שלא תיתן תפוקה מכל מיני סיבות שלך,תמצא את עצמך בחוץ.

אם העסק יחליט שעבודתך לא נחוצה לו,אותו דבר,תמצא את עצמך בחוץ.

אם אתה בשבילם כוח עבודה נחוץ,והם בשבילך דרך לממן את החיים.

למה שהגישה הזו תוביל מישהו לשיטוטים ואיזה שיט הם יקלטו בדיוק? אם אתה בא,עושה את מה שאתה צריך לעשות והולך הביתה.

אני לא רואה קשר בין התפיסה  כלפי מקום העבודה ובין מוסר העבודה והסטנדרטים האישיים שלך.

לפני 56 דקות, discoTD5 כתב:

הוא לא צריך להוכיח שהוא לא מחרטט. 

אתה טוען שהוא מחרטט ולכן חובת ההוכחה עליך.  אתה צריך להוכיח שהוא כן. ואין לך דרך לעשות את זה. 

ואני מכיר אותו אישית, והוא באמת דפוק. אני לחלוטין מאמין לו שהוא יעדיף עבודת כפיים פיזית מעייפת על פני ישיבה מול מחשב. 

ההוכחה לא כזו מסובכת,אין ישראלים שמוכנים לעבוד בעבודה הזו.

האם הוא רצף 20 שנה?כזכור לי,הוא לא.

עריכה אחרונה על ידי Potato

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Potato כתב:

דיי דיי עם החארטות

נכון שאת הקרמיקה עשיתי בגיל 22 ואת הבטון בגיל 30 אבל גם היום כל מי שראה אותי בעבודה ראה אותי עם בגדי עבודה, ידיים שחורות וחיוך.

תבין שמה שלך נראה סיוט יכול להיות כיף למישהו אחר והפוך. לך חשוב לא להתאמץ פיזית והחדר הממוזג ולי חשוב לעבוד גם פיזית (ולפעמים גם עבודה פיזית קשה של ימים מעל ל 14 שעות ביום שנכון שגומרים יום כזה על 4 אבל עם המון סיפוק בסוף). אם כולם היו כמוך היית גר במערה ואם כולם היו כמוני  אז המערה היתה יפה מאוד אבל אינטרנט למשל לא היה. מזל שלא כולנו אוהבים את אותם הדברים.

לפני 20 דקות, Potato כתב:

האם הוא רצף 20 שנה?כזכור לי,הוא לא.

לא רצף כמקצוע אבל גם היום עובד לא מעט פיזית (בין אם זה לבנות אבות טיפוס מאפס ובין אם זה לתגבר או להחליף את העובדים בעת הצורך).

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Night Driver כתב:

נכון שאת הקרמיקה עשיתי בגיל 22 ואת הבטון בגיל 30 אבל גם היום כל מי שראה אותי בעבודה ראה אותי עם בגדי עבודה, ידיים שחורות וחיוך.

זו בדיוק הנקודה שלי,

זה נחמד במבט לאחור מעשיה חד פעמית,ובכוונה הלכתי לדוגמה הזו.

להיות מכונאי אחזקה/מסגר זה עבודות פיזיות אבל קלות בהרבה מריצוף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזו עבודה יותר קלה.

כנראה שלא פרקת גיר ממכונה הוריזונטלית אף פעם (תחשוב על לפרק טלטל של משאית בלי לפרק כלום ממנה פרט לאגן השמן ובלי ליפט).

עבודה פיזית קשה לא מפחידה ואם היא באה עם אתגר מחשבתי אז בכלל מעולה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חושב שזו עבודה יותר קלה.

בטוח ב100%,אין כמו חוכמת ההמונים.

רצפים ישראליים יש מספר חד ספרתי,מסגרים ומכונאים עובדים לא מעט.

כנראה שלא פרקת גיר ממכונה הוריזונטלית אף פעם (תחשוב על לפרק טלטל של משאית בלי לפרק כלום ממנה פרט לאגן השמן ובלי ליפט).

הייתי מכונאי 3 שנים(אחזקה).

לא עבודה כזו קשה פיזית,יש מכונות זוועה,אבל אין אף מקום שהכל בו מזעזע+אחזקה שוטפת שברוב המקרים יחסית נעימה(שמן,פילטרים,רצועות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

תיליף רצועה לשובליין ותחזור לספר איך היה.

אני באמת לא מבין מה הפואנטה.

אמרתי שיש מכונות שהן זוועה לתחזוקה,אבל למלא מפעל שלם בכאלה זה כישרון(וקשה לי להאמין שיש הרבה מפעלים כאלה).

לפני 4 דקות, Night Driver כתב:

ולמצוא מסגר מכני טוב יותר קשה מלמצוא רצף. 

אבל אפשר למצוא אחד.

לך תמצא רצף(ישראל יהודי-לא סיני/רש"פ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Potato כתב:

אבל למלא מפעל שלם בכאלה זה כישרון(וקשה לי להאמין שיש הרבה מפעלים כאלה).

אם היה לי את התקציב להחליף את כל המחרטות לשובליין הייתי עושה את זה אתמול.

לפני 2 דקות, Potato כתב:

לך תמצא רצף(ישראל יהודי-לא סיני/רש"פ

הגזמת. יש לא מעט.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבדתי בעברי בחברה המשווקת מוצרי הנעה ושינוע (מנועים חשמליים, גירים וכדומה). 

ניהלתי שם את המחסן וצוות מחסנאים. 

העבודה הייתה סבלות כמעט נטו.

היו ימים ששינעתי בידיים (בידיים, לא עם-עגלה-בידיים) טונות של סחורה. כן, טונות, ברבים. 

כל יום היו לפחות 2 מקרים שסחבתי על הכתף מנוע של 50 ק"ג ויצאתי איתו לטייל.

אז הגוף התחיל ללחוש לי "חלאס כבר עם זה".

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...