Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה ספייס 0 ק"מ מבעלות פרטית

פסח
שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה!

אני מחפש לקנות סקודה אוקטביה ספייס, והייתי במגרש רכב והציעו לי לקנות רכב חדש 0 ק"מ שהיה רשום על הבעלים של החברה,  כך שהרכב רשום על בעלות פרטית

הרכב עלה לכביש בפבואר כך שאני צריך לשלם אגרת טסט בעוד חצי שנה וגם יורד לי מהאחריות יצרן חצי שנה

הם עושים הנחה על הרכב של כ 10,000 ש"ח 

האם זה עסקה משתלמת?

האם יש בזה סיכונים שאני לא שם לב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר הרכב כרגע יד 3?

בדקת כמה ק״מ יש לרכב?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנחש שמדובר על אוטודיל. שים לב שזה הדגם הקודם של האוקטביה ואלה הרכבים האחרונים שעלו על הכביש. יש סיכוי שהרכב יסבול בעתיד מביקוש נמוך כי מי שכבר קונה אוקטביה 2021 יחפש את הדגם החדש. לדעתי בהנחה גדולה יותר, סדר גודל של כ-15K זה יתחיל להיות מעניין.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הנחה מספקת לדעתי,

תוריד הפרש של חצי שנת רישוי (ואחריות-עד כמה שניתן לכמת) + הנחה פוטנציאלית בסוכנות והטבות במעמד המכירה בסוכנות (שווה ללכת לסוכנות ולהבין במה מדובר) ואז תשווה.

מדובר בדגם הקודם או החדש?

אם הקודם אז העסקה ממש לא נשמעת משתלמת, אם הנוכחי אפשר לשקול אבל עדיין לא הנחה מספקת לטעמי.

עריכה אחרונה על ידי adir10
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק בעיקרון, אבל המצב כאן קצת שונה כי מדובר ברכב עם רישום של יד ראשונה פרטית, אז כל עניין ירידת הערך של 0 ק"מ פחות רלוונטי כאן, אבל גם אני חושב שההנחה שמוצעת לא מספקת.

לגבי הזמן שהרכב עומד במגרש, קח בחשבון שהוא כנראה עמד תקופה יפה בנמל לפני כן. אולי להתנות את הרכישה בנוסף להנחה בקבלת שובר לטיפול ראשון שתבצע באופן מיידי.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבנתיים הצלחתי להוריד אותם בעוד 3000 ש"ח 

אני מחכה לראות האם הם יסכימו להוריד עוד

אגב התקשרתי לצמפיון ואנרו לי שהאוקטביה ספייס תגיע לארץ בינואר.

כך שאמרתי להם שאם לא יעשו לי הנחה משמעותית אני יכול לחכות חצי שנה לצורה החדשה ואני לא בלחץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1024 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...